Історія власної неуважності, яку підтримка допомогла вирішити

Oleksii Ch 3 липня 2023, 15:29
Розкладав на початку нового місяця гроші по банках, та випадково поповнив банку на 20.000 з чорної картки, де був тільки кредитний ліміт і нуль власних коштів. Хотів з білої, але перемикав картки та останньою залишилась чорна. З неї і списало через мою неуважність цього разу.

Комісія 799 гривень з гаком. І стало так шкода та неприємно — краще бі ці гроші пішли до когось із знайомих волонтерів.

Пишу в підтримку:
«Добрий день. Зробив помилкову операцію — поповнив банку з чорної картки в рахунок кредитного ліміту замість білої, де було достатньо коштів. Чи можна відмінити цю економічно безглузду операцію? Допоможіть будь ласка, комісія 800 гривень просто на рівному місці»

Розумію, що це такі собі аргументи, треба бути уважнішим, але спроба — не випроба, як то кажуть. Підтримка створила запит на відповідального менеджера та попросила почекать до 5 робочіх днів.

А сьогодні операцію з поповнення банки відмінили разом з поверненням комісії.

Дуже приємно, що банк ставиться до адекватних клієнтів з відповідною адекватністю.
Дякую операторам підтримки, та тому, хто приймав рішення.
monobank
monobankua 3 липня 2023, 16:28
Глибоко вдячні, що знайшли час і оцінили нашу роботу! Ваша підтримка дуже важлива для нас і мотивує нас працювати ще краще :)

3 липня 2023, 16:52
👍
3 липня 2023, 17:24
Слова… слова . слова .

С таким же успехом вы могли сказать , что Моно не только вам 800 грн комиссии вернул, но и еще свои 800 грн вам докинул.

И мы вам , конечно же, поверим
Volodymyr Dozirtsiv
Volodymyr Dozirtsiv
3 липня 2023, 17:52
Функціонал в додатку трошки дивний при переказах. сьогодні перекидав з картки в євро на білу. так за умовчанням якщо бути в меню єврової картки у вас сума переказу в гривнях, а не в євро. для мене більш логічно було б бачити валюту євро, оскільки це меню єврової картки
те саме при переказах часто підсовує іншу картку, хоча перебуваєте в меню зовсім іншої картки
3 липня 2023, 20:20
Там є «перемикач» валюти, тобто можна вибрати євро. Я так недавно скидав євроценти з своєї картки.
3 липня 2023, 22:03
Только перемыкачь всегда не в удобной позе — нахрена они по умолчанию пхают гривну, ведь логично по умолчанию предлагать валюту карты с которой делаешь переовод.
4 липня 2023, 13:38
Тут цілком згоден. І було б добре якби кожного разу з’являлась спливаюча підказка про те що валюту можна перемикнути — на формі переказу перемикач виглядає не дуже помітним елементом.
3 липня 2023, 18:26
Я завжди відкритий до відправки пруфів в дірект у вигляді посилання на файл-обмінник. Але обовʼязково разом з пруфами йде фото видатних частин тіла відомого актора Біллі Герінґтона.
Якщо згоден — без проблем, будуть пруфи
3 липня 2023, 20:19
Слова… слова. слова .

99% відгуків це «слова» тобто те що ми ніяк не можемо перевірити, хіба що згадати власний досвід про те що написано.

Але крім цього числа є ще інще: мабуть відсотків 50% написані так що незрозуміло в цьому взагалі полягає проблема, або навпаки видно що проблеми не має бо автор відгуку просто був дуже сильно неуважний и очікував від банку того що банк не обіцяв і що взагалі важно вважати чимось що банк може надати. Наприклад відсутність комісій.
Danilich
Danilich
3 липня 2023, 22:47
Бредятина. Транзакция не должна быть обратимой. Тут куча отзывов когда по своей вине они отказывались вернуть деньги, а тут прямо ворох щедрости
3 липня 2023, 23:05
Эта транзакция во внутренней системе банка. Наверное они предусмотрели механизм внесения исправлений в операцию как раз для таких вот случаев. Или возможно просто вернули клиенту комиссию отдельной новой операцией, а еще одной перекинули деньги с белой карты на черную.

Чисто с бухгалтерско-банковской точки зрения конечно нельзя изменять операции. Но для сохранения лояльности клиентов прощать такие незначительные ошибки — для банка плюс. Главное чтобы это не становилось нормой: такие примеры мы уже видели и садились тогда на голову как раз Монобанку.
4 липня 2023, 5:22
Ну тут кейс дійсно такий, що операція виглядає дурнуватою та економічно недоцільною.
На білій картці було достатньо грошей для відповідного переказу, який був зроблений з чорної в ліміт. Клієнт в моїй особі не мав потреби переказувати кредитні кошти та платити комісію.
Думаю, якщо б ці грощі на кредитнці були єдиними — вони б не розвернули транзакцію.
3 липня 2023, 23:09
Это называется сторнированием банковской операции — нормальная практика. Мне в СенсБанке возвращали комиссии, после того как я им предоставил доказательства некорректного поведения приложения.

Но возврат был отдельной транзакцией.
4 липня 2023, 5:17
Повкернення пройшло як окрема транзакція на ту ж суму — 20799
SergeyNina
SergeyNina
4 липня 2023, 1:15
Между своими картами — почему бы и нет, ошибся человек — отменили. Но только между своими картами такие отмены. Не перевод на другую карту
4 липня 2023, 5:18
Це навіть не між картками, а між карткою та депозитним рахунком, яким є банка по суті.
4 липня 2023, 9:54
Доволі сумнівна історія без підтверджень, даремно тільки напружувався на цю писанину, відгук не зараховано)
4 липня 2023, 10:09
Об мій особистий фанат на Мінфіні. Переслідує як хворий.
Відгук не зараховано через те, що можна писати про один банк раз на 6 місяців.
Ось відповідь від модератора:
Доброго дня. Щодо зарахування оцінки по вашому відгуку, зверніть увагу, що від одного користувача по одному і тому ж банку може бути зарахована тільки 1 оцінка за період в 6 місяців. 21.06.2023 від вас надходив відгук по цьому ж банку і оцінка була зарахована: https://minfin.com.ua/company/monobank/review/329410/
Тому 03.07.2023 ваш відгук опубліковано без оцінки.
Гарного дня!

То ж, гуляй, займись якою справою, грошей зароби в решті решт. Годі ходити та розповсюджувати брехню разом з Днілічем.

Я завжди відкритий до відправки пруфів в дірект у вигляді посилання на файл-обмінник. Але обовʼязково разом з пруфами йде фото видатних частин тіла відомого актора Біллі Герінґтона.
Якщо згоден — без проблем, будуть пруфи

4 липня 2023, 10:49
«йде фото видатних частин тіла актора Біллі Герінгтона» © Да нам как-то неинтересны ваши наклонности, которые вы стараетесь постоянно выпячивать.

Тут вопрос другой — с чего вы решили, что люди поверят в вашу брехню?
4 липня 2023, 13:36
что люди поверят в вашу брехню?

У тебе є докази що це брехня? Скріншоти, виписк з банку підтверджені цифровим підписом банку який можна валідувати на відомому сервісі чи може ти спілкувався з робітниками Моно і вони тобі розповіли що було на справді під присягою у суді?
4 липня 2023, 14:18
Було б гарно додавати до відгуків 2−3 картинки під модерацію.
Може Мінфін візьме на озброєння…
4 липня 2023, 14:22
«у тебе є докази що це брехня?"© Точно так же как мы и не увидели доказательств , что автор говорил правду Скажу даже больше -автор даже не предоставил данных , что является клиентом Моно))) Его отзыв «не засчитан » . Так что есть основания полагать , что он лгал .
4 липня 2023, 14:24
Точно так же как мы и не увидели доказательств

Ну так якщо в тебе доказів не має то чому ти кажеш що автор збрехав? Ти більше якщо ти вимагаєш від автора якихось доказів — роблячи твердження про брехню ти сам в першу чергу повинен надавати якись докази. Але в тебе немає жодного, тобто ти як раз сам брехун бо робиш заяву про іншу особу, а не про себе особисто. Ти сам порушив те, що вимогаєш від Олексія.
4 липня 2023, 13:35
Ти так пишеш ніби тут у відгуках бувають якісь підтвердження і тільки відгук Олексія вибивається з цієї череди підтверджених відгуків.

Та 99% не те що підтверджень не мають, а навіть опис проблеми містять спотворений і без деталей.
4 липня 2023, 14:50
Підключай смішно для обговорення проблеми

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Історія власної неуважності, яку підтримка допомогла вирішити