Спадок

AlionaSemykina 27 червня 2023, 11:32
Маю отримати спадок. У кожному банку трохи відрізняються умови, тому подзвонила на гарячу лінію для уточнення. Оператор мене запевнила, що отримати гроші я можу тільки після особистого подання документів у Києві. Я сказала, що мені не зручно їхати в Київ, запитала, чи можу я надіслати документи НП чи електронкою, вайбером. Ні, тільки їхати. Ок, 300+ км, майже 2000 тисячі грн на білети витрачені для того, щоб почути здивоване «а чого Ви приїхали, треба було вайбером документи скинути». Оператор банку переконувала мене, що не могли мене так проконсультувати, це я щось неправильно зрозуміла, поки я шукала запис телефонної розмови з оператором гарячої лінії. Послухала, вибачилася, дала мені два льодяника 😂
В вайбері мене мурижать вже три тижні, сьогодні народили причину-некоректно сфотографований один із документів, після нової фотографії мені вже вшосте обіцяли протягом 5 днів вирішити моє питання.
Я дуже розчарована, бо інші два банки, про які я була відверто гіршої думки, ніж про Моно, за 3 і 5 днів вже перерахували спадки на мої рахунки. Моно за три тижні навіть не виніс рішення.
monobank
monobankua 7 липня 2023, 17:57
Нам дуже прикро що сталась така ситуація, та за те що виплата спадку зайняла стільки часу.
На жаль, при зверненні у підтримку Універсал Банку не було отримано чіткої відповіді де було відкрито рахунок, через це непорозуміння, консультація була надана згідно процесів Універсал Банку.
Бачимо що питання вже було вирішене у день написання відгуку.
Додатково написали вам в особистому повідомленні.

27 червня 2023, 12:07
Увы банк уже далеко не такой как был год назад. Служба поддержки это просто боль. Сервис стал так себе, условия по депозитам вообще непонятно откуда взятые
27 червня 2023, 13:20
Жесть какая-то, а почему почтой нотариально заверенные копии не пробовали выслать? У них же и отделений нету, тупо юр.адрес. В очередной раз подтверждение что его нужно обходить стороной, ухмыляющиеся коты, игры с сосиськой хорошо, а как до серьезных дел доходит, сервис показывает полное дно
Pumbovik
Pumbovik
27 червня 2023, 16:31
Вот как я оформлял наследство в зачахшем Укрэксимбанке с жужжащими матричными принтерами, где контингент клиентов 50+, и прога под андроид вообще похоже писалась лет 10 назад. За 4 банковских дня уже получил нал в кассе. И я не был клиентом этого мамонта. В 1-й день принес все бумажки, начали оформление, сняли копии со свидетельства. Пару дней их юристы доки проверяли, на 3-й день позвонили, сказали что готовят пакет доков, на 4 день приехал к ним, подписал бумажки и вышел с налом. А у вас не цифровой банк, а цифровое дно. Надеюсь вам компенсируют стоимость билетов
SergeyNina
SergeyNina
28 червня 2023, 0:07
Увы это дно. У них нет компетентной поддержки по факту раз вышел такой ляп. Не знаю зачем вас заставили ехать в Киев. Уточните у поддержки получили ли они ваши документы. Их не могут рассматривать неделями, максимум неделя, если какая то проблема то две
28 червня 2023, 18:24
Тут другое интересно — молчание представителя. Налажали похоже в банке, а дальше как исправлять? Выше и ниже ответ банк написал, а здесь тишина
ch777
ch777
29 червня 2023, 9:58
Дуже гарний відгук, навіть моноботам нема що додати. Цікаво, куди саппорт намагався направити автора, якщо на https://www.monobank.ua/contacts немає навіть офіційної адреси для приймання громадян та листування фізичною поштою?
4 липня 2023, 10:29
Уже много времени прошло, а банк молчит. Очень странно
15 липня 2023, 18:52
Так что решилось что-то или нет? Я в поддержку моно кинул ссылку на эту тему 10 дней назад, пообещали разобраться и отписаться

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank