Все сподобалося

Maxirn 22 червня 2023, 2:01
Дуже сподобалась клієнтоорієнтованість техпідтримки. Не знаю хто що про них пише але мені завжди допомагали.

Монокотик додає шарму застосунку. Муркотіння при поповненні — топ. Так, це дрібниця, але якщо відкинути особисті почуття, то саме це придає банку того самого шарму. Дуже добре що «мерч» інтегрований в систему моно.

Стікери. Так у моно є стікери в телеграмі. Не знаю чи офіційні, але навіть такі дрібниці продумані. До речі про стікери: у них є і фізичні :)

Банки. А саме залізна банка. Тепер всі кошти саме в ній. Супер надійна річ.

За те, що прибрали ворожу мову — окреме дякую. І хай зараз полетять тапки, але в Україні державна мова — Українська.

Дуже сподобалось примусове 3DS та змінний CVV (здається таке є тільки у Моно)

Тільки ось я боюся попасти у категорію «відмовлених», тож тримаю на рахунку не більше 2000. Сподіваюсь це не стане проблемою. Мене підтримка вже заспокоювала, але я ще досі боюся XD З приводу скарг на відсутність додаткових карток… Так, окрема картка яку можна було б перевипускати (у випадку якихось проблем) багато разів була у нагоді. Але найбільше хотілося б додати перемикач який заборонить списувати підписки.

Нажаль, перечитавши багато відгуків та багато публікацій на багатьох ресурсах я прийшов до висновку, що фінмон — страх клієнтів Моно номер один. Багато людей пише що вини у багатьох випадках відмовляють в обслуговуванні замість перевірок (сподіваюсь що це неправда, але я маю на це привернути увагу).

І ще. При переведені $/€ приберіть мікроскопічну стрілку біля $/€. Так я знаю що можна перемкнути валюту тапнувши по ній, але де це написано? Стрілка непомітна, тож це довелося дивитись мануал на ютубі як це повинно відбуватися. Чи може хоч трохи збільшити її?

Забув згадати про ігри в застосунку банку. Це справді топ. Допомагають у чергах:)

Що ще? Прикро що ніяк не можливо зробити запис нового PIN на чип картки без проведення карткою операцій саме чипом. Так це не провина банку, але зараз складно зробити це у сучасних магазинах (усі звикли до NFC).

За eSIM в застосунку ще один плюс. Це справді зручно. Але я не зрозумів що за підтримка зʼявляється у тому меню? Хотів написати оператору, а відповіли з Моно XD Кешбек — ще один плюс. Так не дуже великий, але ніхто вам й не зобовʼязаний його давати, тож дякую й за це. Як раз комісії частково перекриває.

Дратує неможливість обрати платіжну систему без перевипуску картки. Неприємно

Ще у моно є одяг та пиво. Я не жартую ;)

Все подобається окрім того, що занадто багато скарг на відмови замість фінмону. У мене немає з цим проблем (сподіваюсь і не буде) але якщо писати то писати обʼєктивно
monobank
22 червня 2023, 9:49
Глибоко вдячні, що знайшли час і оцінили нашу роботу! Ваша підтримка дуже важлива для нас і мотивує нас працювати ще краще :)
Новий PIN-код буде дійсний відразу після зміни старого. За винятком випадків, коли PIN запитується не в режимі реального часу. Наприклад, при оплаті в літаках.
Для впевненості в записі нового PIN-коду на картку ви можете провести пару операцій з перевірки балансу по картці в банкоматі, це допоможе оновити інформацію на чіпі картки.
Мінфін
Відповідь адміністратора
24 червня 2023, 9:20
Відгук не зарахований (на 24.06.2023).
Користувач не надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку

pravdorrrub
pravdorrrub
22 червня 2023, 9:55
В который раз убеждаюсь что часть клиентов моно не совсем умные люди, которые меняют свой комфорт и безопасность денег в норм банках на шарм в виде котиков и брендового пива. А потом разводят плач, что их деньги вдруг заблокировали, а бесполезная поддержка ничего не решает. Сочувствую
Danilich
Danilich
22 червня 2023, 11:57
Игры, коты, мурчалки-урчалки в финансовых прогах хороший способ оболванивания людей, жаль что на это много клюнули. Как и человек, бывает на вид опрятный и красивый, но с гнилой душонкой
SergeyNina
SergeyNina
22 червня 2023, 21:30
Портрет типичного клиента моно, увы как хорошо что у вас ещё не было проблем и надеюсь не будут

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank