Незаконні дії

oleg1986sem 21 червня 2023, 20:14
Блокують рахунок відповідно до рішення приватного виконавця, відносно якого є рішення суду про визнання його недійсним і незаконним. Сервіс рівня-дно.
monobank
22 червня 2023, 9:27
Дійсно неприємна ситуація. Звертаємо вашу увагу на те, що не в компетенції банку, розслідування та виявлення незаконності рішення Виконавчої служби, проте в обов'язки банку входить накладення арешту або списання за запитом виконавчої служби в рамках поточного законодавства. Якщо ви не згодні з рішенням Виконавчої служби, ви в праві його оскаржити згідно з чинним законодавством. Банк в будь-який момент готовий піти назустріч, і ми зробимо все можливе, щоб максимально швидко зняти арешт після отримання даної інформації про зняття арешту.

21 червня 2023, 22:37
Счет блокируют по обращению исполнительной службы Украины, куда уже законнее? а дальше уже разбирайтесь с ними
22 червня 2023, 10:00
Читай еще раз и внимательнее, суд признал арест незаконным. Норм банк по решению суда обязан снять все аресты со счетов, но в этом банке как всегда все через одно место.
22 червня 2023, 12:03
Вибач, з якого дикого села тебе війна вигнала?
Уява про закони та практики — якась зовсім первісна, неначе в неандертальця.
Такими темпами, тебе чекає багато сюрпризів незалежно від банку, де обслуговуєшся =)
22 червня 2023, 13:33
Не переживай, у твоє село точно не заїду) Не буду вас неандертальців життя вчити)
22 червня 2023, 15:35
Тобі щоб приїхати до мене в село, потрібні білети до Стамбулу та дозвіл на перетин кордону. Хоча, приїзди — я тобі в рамках гуманітарної допомги дьонер куплю =)
Jokets
Jokets
22 червня 2023, 12:41
А больше банк ничего не обязан сделать? Фантазер ты мамкин. Есть письмо наложить крест, банк выполняет- все вот остальные ваши недовольства, не согласия с этим арестом к исполнителю. Банк не имеет никаких полномочий сидеть разбираться кто из вас там прав. У вас решения суда вот с ним в исполнительную обращайтесь как так, не будут реагировать подавайте в суд на них.
22 червня 2023, 13:31
Видимо не всех война прибила, а всяких моно-ботов и подавно. Что с чтением проблемы, что со знаем законов)
22 червня 2023, 13:56
Ти розумієш, що називаючи кожного, хто з тобою не погоджується, ботом — ти клеїш особисто себе в дурні?

А якщо знаєш якийсь секрет, ділись «що, де, куди, як» — я із задоволенням буду отримувати гроші за коменти та переказувати хлопцям на аеророзвідку
22 червня 2023, 15:17
На данный момент я вижу, вместо того чтобы заняться делом и помогать армии, ты вместе со своими корешами по бото-цеху сидите тут месяцами и пытаетесь оправдывать этот *** -банк, которому уже ничего не поможет. Выглядит смешно и убого) Займись делом лучше, а лучше иди работай.
22 червня 2023, 15:34
Те, що ти собі науявляв, не має нічого спільного з реальністю.

Хоча після коментів про те, що ніто не має цікавитись твоїми прибутками та походженням коштів я вже зробив висновок, що ти або жирнюче трололо, або трошки бракує розуму.
22 червня 2023, 13:48
Обязан? а ссылка на закон будет?)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank