Ненадійний банк

Useroftruth 19 червня 2023, 11:28
Банк не має жодної з функцій яка є у конкурентів.

Наприклад: заборона УСІХ інтернет операцій (ПУМБ), інтернет картки (PB)

У банку найбільш ненадійний моніторинг. Тож вам замість запроси документів можуть взяти й відмовити в обслуговуванні. Чому? А тому. Вони самі не знають.

Техпідтримка це просто пекло. Пишиш щось більш менш складне, а у відповідь набор «скрипту». Таке враження що вони на будь які запитання про відмови та моніторинги беруть копіювати вставити.

Жахлива якість обслуговування. Ніхто нічого не знає та не каже. Але якщо щось порушено (що саме — гадай) відправляють до біса.

Нажаль Mono — єдиний банк без тих де не треба ходити у відділення (у ПУМБ наприклад можуть періодично запрошувати на веріфікацію у відділення) тож для мене Mono єдиний варіант.

Сподіваюся тих відмов стане менше, а підтримці змінять шаблони.
monobank
19 червня 2023, 14:13
Можна залишити оплату в інтернеті лише з підтвердженням в застосунку/смс. Щоб це зробити, достатньо зробити на головному екрані свайп вліво, обрати «Налаштування безпеки», «Оплата в інтернеті» і вимкнути. Тепер можливі списання лише у випадку, якщо при оплаті буде 3DS

Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам. Уточнення походження коштів не означає, що ми відмовляємо в обслуговуванні. У разі, якщо банк отримує достатні пояснення щодо підозрілих операцій, перевірка не впливає на можливість обслуговування
Банк не зацікавлений у відмові в обслуговуванні клієнтам, оскільки частково отримує прибуток від розрахунків клієнтів

Приносимо вибачення за негативний досвід при зверненні до підтримки
Дозвольте перевірити діалоги з підтримкою, для цього написали вам в особистому повідомленні

19 червня 2023, 11:45
Сподіваюсь шахраїв або маминих криптовалютчиків буде менше.

У банку ненадійний моніторинг
Це ви зробили свій особистий професійний висновок? Чи пішли по стопах тих, кому відмовили, і тепер вони ходять і гадять відгуками, який банк поганий?

Впевнений на 100%, що будь які запитання про відмови та моніторинги були одні і ті ж, а тому і відповіді підтримка давала одні і ті ж по скрипту

Жахлива якість обслуговування, бо відмовили в обслуговуванні?)
Useroftruth
Useroftruth
19 червня 2023, 11:50
Дякуючи Всесвіту — ні, не відмовили. Але така кількість скарг на відмови та шаблонні відповіді на будь які запитання в підтримці кажуть про їх якість
19 червня 2023, 13:36
Зрозуміло, тобто хтось лишив відгук, бо сам з таким зіткнувся, а хтось по приколу лишає відгук, бо такі відгуки часто лишають інші, прикол.

А що вам мають сказати в підтримці?
Значить так, Васі Пупкіну 14 років, йому на картку прийшло 500к грн одним платежем і він не зміг пройти фінмоніторинг, бо давав відповідь «то мама дала на булочку в школу»
Колі Пупкіну відмовили, бо він на олх людей кидає
Третій вів підприємницьку діяльність і отримував гроші на картку фіз особи
Четвертий продав свою картку за 200 (грошів) іншій людині
І таких індивідуальних випадків безліч, ви хочете про кожен індивідуальний випадок почути чи що?

Думаю, якщо ознайомитись з умовами і правилами користування банком, і бути чесним, то і відмова до вас не прийде
Oleksii Ch
Oleksii Ch
19 червня 2023, 12:35
Це нова форма брехливих відгуків: моно поганий, бо я чув, що блокує та відмовляє
Danilich
Danilich
19 червня 2023, 13:04
Финмон не самый ненадежный, а самый недружащий с головой, которому проще избавиться от клиента, чем разбираться прав или не прав, там где груда подозрений, под раздачу попадают и норм клиенты. Конечно, когда у них есть 6 или 7 млн клиентов, куда проще выбрость в мусорку клиента, чем снимать подозрения с него
19 червня 2023, 13:37
Активні користувачі Мінфіну знають, хто насправді не дружить з головою :)
SergeyNina
SergeyNina
19 червня 2023, 20:48
Дело не в финмониторинге, а в людях которые им занимаются финмониторингом в банке. Некоторые о даже не смотрят в документы, а просто отказывают в обслуживании. У пумб функция запрета интернет операций работает реально блокируя если я этого хочу , у приватбанка частенько не срабатывает интернет лимит и оплата на 400 евро при интернет лимите в 5 может и пройти
19 червня 2023, 21:06
Чим біла карта не інтернет-карта? Ставиш динамічний CVV і ось тобі заборона інтернет-оплат.
FenixUA
FenixUA
19 червня 2023, 21:37
Думаю такий продукт мають зробити всі банки. карта без можливості оплати в інтернеті, частково захистить багато кого від шахраїв, особливо тих хто навіть не знає що таке CVV2. Та і динамічний CVV2 не захищає від деяких типів оплат
19 червня 2023, 22:30
Не розумію нащо така карта взагалі. Не хочеш платити в інтернеті картою — не плати.

Людей які «не знають що таке CVV» просто не повинно бути. Такі люди дозволять себе обдурити іншим способом, наприклад самі перекажуть гроші по дзвінку з «поліції».

Динамічний — захищає.

Курс валют в monobank