Є над чим працювати

Agent0007 17 червня 2023, 1:12
Маю 3 картки монобанк (чорна, біла, валютна).

З того що мені сподобалось:
1) Разом з білою карткою йде заява на отримання заробітної плати, дрібниця, але приємно
2) Кридитний ліміт можна вимкнути, залишивши розстрочку (у більшості випадків кредит як такий не потрібен, бо у магазинах зручніше розстрочка)
3) Нульові комісії при оплаті комунальних послуг та мобільного (це саме ті операції які проводяться найчастіше)
4) Посилання на поповнення. Не треба давати номер картки (а отже шушара за «служб безпеки» одразу лісом)
5) Динамічний CVV. Не зовсім зрозуміло як він працює при підписках, але працює і на тому добре
6) Котик. Для когось це дрібниця, але це робить застосунок меньш набридливим та більш комфортним для використання

З того що не сподобалося:
1) Надто багато відгуків та скарг про відмову в обслуговуванні у порівнянні з іншими банками. Отже тримати у них щось більше ніж 2000 гривень я не буду.
2) З VPN не дружить (мабуть так треба, але PB24 працює)

Висновок:
Я не вважаю його надійним (мабуть то моя параноя) та завжди напоготові про їх «відмови», тож не рекомендую тримати там хоч якісь великі гроші.
Уважно слідкуйте за відсотками та кнопками конвертації валюти розміром з піксель. Дрібне шахрайство з непомітною кнопкою $ та €.
Не беріть через моно облігації. Відсотки та вибір надто погані. Купуйте через Дія. Перевірте самі якщо вам не сподобалось як я це написав.

І ще. Рекомендую відрізати застосунку доступ до камери та мікрофону після того як ви їси скористувалися. Застосунок передає велику кількість інформації (перевірено сніфером на роутері). Не знаю що у цих зʼєднаннях (зашифроване) але буде все одно краще вимкнути.
monobank
17 червня 2023, 11:19
Дякуємо за відгук
Динамічний CVV працює при оплаті в інтернеті або підв'язці картки. В деяких випадках він не перевіряється, якщо є підтвердження операції в застосунку, оскільки цього достатньо для забезпечення безпеки оплати
При підписках, в основному, списання відбуваються по токену, який формується в момент оформлення підписки. По цьому токену списання можуть проводитися навіть з перевипущеної картки. Тому ми рекомендуємо слідкувати за підписки та скасовувати неактуальні

Ми як банк зобов'язані перевіряти операції наших клієнтів
На основі цього аналізу банк може ухвалити рішення про відмову в обслуговуванні
Ми не можемо повідомити за якими саме критеріями ми аналізуємо та перевіряємо незаконні чи непрозорі операції, оскільки це внутрішні процедури банку, отже є банківською таємницею

17 червня 2023, 7:28
Что за бред?
>> 1) Разом з білою карткою йде заява на отримання заробітної плати, дрібниця, але приємно
А что на черную нельзя получать зарплату?
>> 2) Кридитний ліміт можна вимкнути, залишивши розстрочку (у більшості випадків кредит як такий не потрібен, бо у магазинах зручніше розстрочка)
Бредни, и рассрочка и кредитный лимит выгодны при наличии мозга.
>> 3) Нульові комісії при оплаті комунальних послуг та мобільного (це саме ті операції які проводяться найчастіше)
В ПУМБ 2% кешбека за оплату коммуналки!
>> 4) Посилання на поповнення. Не треба давати номер картки (а отже шушара за «служб безпеки» одразу лісом)
Что это такое? Посылання на поповненя?
>> 5) Динамічний CVV. Не зовсім зрозуміло як він працює при підписках, але працює і на тому добре
Хрень глючная.
>> 6) Котик. Для когось це дрібниця, але це робить застосунок меньш набридливим та більш комфортним для використання

>> 1) Надто багато відгуків та скарг про відмову в обслуговуванні у порівнянні з іншими банками. Отже тримати у них щось більше ніж 2000 гривень я не буду.
Отказы довольно редки — но вони много — основная причина — использование счета физлица не по назначению.
>> 2) З VPN не дружить (мабуть так треба, але PB24 працює)
Дебилы те кто верит в то что использование VPN как-то влияет на безопасность. Соединение с банковским сервером и так идет по безопасному каналу.
А вот обходить блокировку соединения с банк
17 червня 2023, 12:46
Яке блокування обходити? Я використовую VPN щоб захиститися від сніфінгу WIFI. Якщо треба щось «обійти» є Tor
18 червня 2023, 7:43
Чем тебе поможет VPN от снифингу WIFI? В ОБС сказали?
Ну а если пользуешься небезопасными приложениями — то это твои личные половые трудности.
Нормальные приложения используют шифрование и снифинг WIFI бесполезен (мало того что сам траффик WIFI шифруеться).
17 червня 2023, 10:34
1) Чим більше банк викине і дасть відмови шахраям, тим краще для клієнтів і банку. Якщо ви не плануєте комусь продавати свою картку в користування або займатись підприємницькою діяльністю на картку фіз особи, то можна не хвилюватись за відмову, вона вас не зачепить.
2) Яке шахрайство з дрібними кнопками валюти??? Дайте скрін, там значки валюти однакового розміру як і сума, яка вказується. І взагалі в чому полягає шахрайство, якщо на екрані відображається сума і валюта переказу?
3) Так, в Дії деякі облігації дають вищі відсотки, ніж в моно, але також в Дії є облігації, де менші відсотки, ніж в моно.
17 червня 2023, 12:45
Так кнопка переключення $/€ мікроскопічна. Про це десь навіть писали…
17 червня 2023, 14:55

Я очікую на скрін, який підтвердить оці ваші слова про непомітну кнопку $ та €, вони там ще й як помітні. Змінити валюту можна натиснувши на піктограму самої валюти, необов’язково на стрілочки натискати. І, найголовніше, на екрані видно валюту і суму переказу, то в чому полягає шахрайство?
18 червня 2023, 13:21
Бывает проблема с кривыми смартами — где настройки системные DPI не соотвествуют реальными… и часть изображения теряется… у меня допустим в некоторых приложений — например А-Банк номер канты на экран не помещается.
Danilich
Danilich
17 червня 2023, 14:51
1) это фигня, кидайте своему буху любой счет 2620 с любого банка и будет зарплата
2) у меня все карты и расходы в кредит, кроме пумба где на дебетовую дает неплохой кешбек
3) пумб, абанк тоже самое комуналка с 0 комиссией и даже кэшбеком, банку, конечно ущерб. Особенно неплохо, когда с пумба платил за отопление за 2 квартиры
4) твой номер карты бесполезен без срока действия карты
5) на подписках списание идет со счета, а не с карты, динимаческий цвв тут бесполезен
6) коты и мурчалки-бурчалки в финансовых приложениях только раздражают и служат для оболвания клиентов

Насчет груда жалоб и отказов я согласен, одна из худших мутных контор, с тобой переписывается аноним с финмона и хоть тресни ты ему ничего не докажешь
С впн не дружит потому что разработчики немножко глупые. Но всегда можно найти свежий впн, который не в блек-листи шмоно, хоть виртуальную vds/vps арендуй за 5 евро — они не поймут что это впн.

Интересно что ты там наснифал на роутере, кроме зашифрованного трафика? Даже если подсунуть самоподписанный сертификат андроиду, нужно модифицировать обфусцированный код проги, чтоб убрать проверку сертификата
18 червня 2023, 7:46
Из-за VPN банк фиксирует вход с разных мест — можно словить отказ в обслуживании иненужный разговор с СБ.
SergeyNina
SergeyNina
17 червня 2023, 20:15
По пунктам. 1. Зарплату можно получать на любой счёт в любом банке. 2.Кредитным лимитом лучше не пользоваться сильно или так купить что-то до 5к гривен и не больше. 3. Пумб 2% кешбека за коммуналку у меня Киев. 4. Номер карты без срока действия карты бесполезен. Перебирают сvv код зная срок действия карты. 5. Подписки снимают с счета даже перевыпуск карты не поможет. Про отказ в обслуживании кратко — никакой крипты, не ставь приложене на два устройства, не входи с разных гаджетов в один аккаунт, не используй карту как юридическое лицо. Все. Это кратко. Не более 15 к в месяц оборот по карте если более 30 к в месяц оборот можешь попасть на финмониторинг 100%

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank