З 29 травня відправлений swift переказ десь зник.

Andrii33 9 червня 2023, 22:12
29 травня 2023 з-за кордону було відправлено, переказ. Який до цього часу так і не надійшов, накрились плани…але то таке. Читаю коментарі, читав форуми де пишуть подібні проблеми з переказами, нажаль кругом звучить монобанк. Я розумію, що типу треба звертатися до банку відправника, звернувся, надали квитанції, де чітко показано, що кошти відправлені, на реквізити монобанку. Але моно платежу не бачить і допомагати навіть не думає, зате потім комісію добру здере за зняття коштів. Служба підтримки просто жахлива, по всім питанням відповідь одна, звертайтесь в банк відправник…просто жах. Не можу зрозуміти одного, чому інші банки якось борятся з ситуацією, до прикладу приват, так платно, але подасиш заяву і він знайде твої гроші, маю приклади… а тут скільки скарг, і розвитку нуль, монобанк просто розчарував. Я вважаю, щоб не втрачати рейтинг, тримати клієнтів треба розвиватися, не піарити нові відділення в Польщі і т.п., а розвивати сервіс, щоб залучати внутрішню клієнтську базу, особисто я с таким сервісом, просто позакриваю всі рахунки. Не знаю, чи хтось з менеджменту моно читатиме це, але вважаю, що у вас горить, ви втрачаєте свою первину ідею, банку в смартфоні, адже гарний банк, перше, що робить допомагає своїм клієнтам. І останнє, що додам, хтось пише в коментарях, що моно все правильно, говоре, що звертайся в банк відправник, а нікого не турбує, що клієнт в Україні, а вирішувати питання має через іноземний банк, я сподіваюсь коментанти, що пишуть ці тези, хоч раз самі листувались з іноземним банком, або з його партнерами…
monobank
monobankua 10 червня 2023, 13:26
Ми детально перевірили надану вами інформацію, але на жаль, вказаний вами переказ не надходив на наші рахунки.
Кошти можуть бути зупинені у банках-кореспондентах, у будь-якому випадку деталі можна уточнити лише через банк-відправник, відправивши запит на розшук/відгук/статус платежу, оскільки відстежити переказ можуть тільки вони шляхом його прямування.
Зі сторони банка відправника гроші можуть бути списані, але їх може зупинити будь-який банк кореспондент, який бере участь у переказі. Якщо платіж зупиняють, то зазвичай шлють запит до банку відправника з проханням надати інформацію щодо платежу, що їх цікавить. Тому і рекомендація відправнику звертатися до свого банку, відправник може попросити у своєму банку зробити запит по свіфт-каналу та уточнити в якому банку та чому платіж зупинили. Оскільки ініціатором звернення та пошуку завжди має бути банк відправник.

10 червня 2023, 9:12
Почитайте спершу, як працюють СВФТ перекази. Там крім «іноземного банку» та отримувача Моно ще є ланки в ланцюгу. І Моно як отримувач взагалі не має права щось вимагали від учасників процесу.
Andrii33
Andrii33
10 червня 2023, 12:19
Дозвольте вам запитання, банк відправник комісії взяв 210 гривень (у моєму випадку), а монобанк братиме 0,9 %, за вивід коштів у моєму випадку десь 1200−1300 гривень. Запитання, за чий сервіс я плачу, хто має вирішувати мої клієнські питання? Я вважаю, якщо є проблема її мають вирішувати, при тому всьому проблема набирає все більших обертів. Як моно не має прав, якщо він має обовязки перед своїми клієнтами.
10 червня 2023, 13:28
Так 0.9% це загальна комісія за кеш, а не за ваш чарівний свіфт. Навіть якщо вам старенька бабця на день народження 100 гривень переведе, будет та сма комісія на обнал.
Переведіть безкоштовно в інший банк, де кеш-аут халявний.

І я не розумію, які питання ще й до мене. Ще раз кажу, почитайте як працює СВІФТ. Іноді бувають ще пригоди, коли банк посередник відгризає шалену комісію. В мене так було одного разу з переказом в 280 євро з Ісландії. Якийсь ненажера в ланцюгу забрав 40 євро.
Jokets
Jokets
11 червня 2023, 14:34
До чего тут комісіям щодо зняття готівки? Яке вона має відношення до Свіфт? Жодного. За сам Свіфт моно з вас не бере жодної комісії, перш ніж щось писати про сервіс ви хоча би головую трохи думали

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / З 29 травня відправлений swift переказ десь зник.