Я у розпачі, монобанк залишив мене без жодної копійки!

HorobetsVlad 6 червня 2023, 21:01
У мене вже істерика при розмові зі співробітниками банку.
До уваги нових кліентів! У жодному разі не користуйтесь банком, вони блокують кошти, та відмовляюстя їх віддавати, навіть якщо ви надали документи про їхне походження!
Аргументують це начеб-то тим, що на їх думку наданих документів недостатньо. І нічого ви їм не докажете. Ні термінів ні причини такого блокування вони не називають.

Я у розпачі, банк заблокував усі мої кошти, до останньої копійки. Я слізно просив у них віддати хоча б 200 гривень на їжу. Моїх коштів!
Вони позиціонують себе як найлюдяніший банк але в мене таке враження, що я з роботами спілкуюсь.

А саме жахливе, що у вас немає жодного шансу відстоювати свої права! Уся коммунікація з банком ведеться у телеграмі. Вони ніяк не відповідають за свої вчинки.
monobank
7 червня 2023, 10:00
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам
Ми надіслали вам повідомлення у застосунок, перегляньте, будь ласка

SergeyNina
SergeyNina
6 червня 2023, 21:35
Заведите карты разных банков и держите на них небольшие суммы. Увы это очень частая ситуация когда банки не принимают или говорят что этих справок недостаточно потом вам просто отказывают в обслуживании.
zig4free
zig4free
6 червня 2023, 23:10
На самом деле ситуации с отказом в обслуживании очень редки. В основном они происходят из-за того что клиент использует счет не по назначению.
7 червня 2023, 5:29
Дорогой автор, мы увидели в вашем отзыве много стенаний , но не увидели НИКАКОЙ информации по делу. Почему , по какой причине заблокировали счет ? При каких обстоятельствах? Какая сумма ? На какую сумму вы документы предоставили ?. Нет ли на вас исполнительных производств?

АБСОЛЮТНО НИЧЕГО ВЫ НЕ ОПИСАЛИ.!!

Откуда читатели могут понять, что ваш счет заблокировали несправедливо если мы видим только нытьё?
7 червня 2023, 5:41
Обычно такие слезливые отзывы , с напором на жалость и со скрытием любых фактов, дают те авторы у которых «рыльце в пушку» . Дают в надежде на то, что если пожалуются, то , глядишь, их и разблокируют
8 червня 2023, 6:40
От кула деньги, любовский?)
Irinaborov
Irinaborov
10 червня 2023, 14:17
Самое смешное в том что раньше директор монобанка говорил что это шутка что будут проверять платежи, а теперь смотрите ответ монобанка: «НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам» Значит юристы говорят правду что банки передают информацию о всех платежах. Вот почему нужно отказываться от банков.
11 червня 2023, 14:48
Всем тем кто в черную мутит деньги да, вообще забыть слово банки, а еще желательно забыть что такое Украина . Проваливайте куда угодно и там живите

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Я у розпачі, монобанк залишив мене без жодної копійки!