Наперсточництво зі сторони банку

elderlybeans 5 червня 2023, 21:46
Гарний зручний додаток, низькі або вітсутні комісії — це все, звісно, добре. АЛЕ. Відбулась ситуація, що змусила мене написати цей відгук та дуже сильно зіпсувала відношення до цього банку.

Коротко ця ситуація виглядає так: банк автоматично змінює кредитний ліміт на картці. Більш того, сповіщення про це приходить, але не зберігається в історії операцій в додатку. Тобто, якщо у Вас було багато сповіщень в телефоні, серед яких одно було від банку, то Ви будете навіть і не в курсі, що у Вас змінився кредитний ліміт.

Саме так і було в моєму випадку. Більше того, кредитний ліміт змінився не в півтори, та навіть не в два рази, а одразу в 20(!) разів. З 2000 грн до 40000 грн. І я цього не помітив.

В мене часто може змінюватись баланс на карті на подібні суми, тому я навіть і не думав, що це щось не т. е. «Напевно, борг повернули» — подумав я, та спокійно користувався карткою, думаючи, що це мої власні кошти. Адже великими цифрами на карті показується загальний баланс, в який так само можуть входити кредитні кошти. Тільки нижче, маленьким шрифтом, вказується, скільки там Ваших грошей, а скільки — кредитних. Власно кажучи, якщо Ви постійно десь бігаєте по справах, дуже легко не помітити зміни кредитного ліміту взагалі, ані в момент зміни, ані після.

Як я вже сказав, я користувався цими грошима, думаючи, що це мої кошти, поки не побачив раптом комісію при переводі. Почав дивитись, звідки вона взялась, і з‘ясувалось, що я виявляється взяв кредит! Побачив цей ліміт в 40 тисяч грн, думаю, «що за …, ну ладно, зараз зміню його». Змінюю, і бац — в мене на карті -300 грн, та якась «простроченість за кредитом». За кредитом, який я не збирався брати, а якщо б і взяв, то виплатив би вчасно. Пишу в підтримку, там взагалі разу з третього зрозуміли проблему, та відповіли: «банк має право самостійно змінювати ваш кредитний ліміт». Тобто, не питаючи підтвердження, не питаючи згоди, Вам просто можуть змінити кредитний ліміт, і великими цифрами в додатку у Вас буде більша сума на балансі, ніж вона є реально. Коли я намагався зателефонувати в підтримку, там просто 7 хвилин не відповідали на дзвінок, і так і не відповіли. Коли в телеграмі все ж таке розібрались, в чому справа, я ще до вечора чекав, поки мені відновлять кредитний ліміт, щоб я хоча б міг користуватись грошовими переказами, які мені потрібно було зробити в цей день. Відповідно, замість того, щоб одразу дізнатись про зміну кредитного ліміту та враховувати це, я вліз в кредитні кошти, не помітив цього та весь вечір провів у спілкуванні з підтримкою монобанку замість того, щоб займатись своїми справами. Такий «функціонал» бачу вперше, щоб банк міг просто за вас щось зробити з картою, повідомити про це звичайним пуш-сповіщенням, і типу все нормально. Така гра в наперстки — це не те, чого очікує клієнт, користуючись одним з найпопулярніших банків країни, і це не можна виправдати тим, що це було не спеціально. Можна було просто робити на рівні системи пропозицію та питати у клієнта підтвердження того, що він дійсно бажає збільшити кредитний ліміт. Але цього не зробили, що приводить до висновку, що банк навмисно змінює кредитний ліміт, щоб якась частина клієнтів цього не помітила та почала користуватись кредитними коштами поза залежністю від того, чи є в них таке бажання.

Дякую Юлії з підтримки монобанку за терпимість у вирішенні цього питання. Все інше чудово, але саме це відбиває бажання користуватись послугами цього банку. Сподіваюсь, щось зміниться та подальші дрібні спроби надурити клієнтів будуть зупинені.
monobank
monobankua 6 червня 2023, 18:00
Дуже шкода, що виникли негативні емоції при роботі з нашим продуктом.
Дійсно банк має право в будь-який момент змінити розмір кредитного ліміту в будь-яку сторону.
Інформація про зміну ліміту надсилається Пуш- повідомленням у застосунок та зберігаються там (переглянути всі повідомлення можна на головному екрані, натиснувши на іконку з повідомленням, під кнопкою поповнити картку)
Вибачте, що ми трохи засмутили вас.
Колеги зафіксували вашу пропозицію, та надалі будемо намагатися тільки радувати вас.

SergeyNina
SergeyNina
6 червня 2023, 0:22
Увы, ничего нельзя сделать. Банк может менять кредитный лимит туда — сюда без уведомлений. Хотя это неверно, лучше уведомлять на почту или сообщением хотя бы
6 червня 2023, 9:14
Про зміну ліміту приходять пуш-повідомлення, вони не зникають, як написав автор, а зберігаються в додатку
6 червня 2023, 5:29
Вот вообще непонятны претензии клиента. Сами же тратили деньги без счета и даже не соизволили глянуть баланс. А теперь, видите ли, банк в этом виноват .Он лимит УВЕЛИЧИЛ. . А если бы вы все 40 тысяч потратили то тоже думали бы , что это ваши 2 тысячи «неразменные» никак не закончатся ?

Чем дальше тем больше отзывы авторов деградируют. В этом отзыве совсем уже нелепые претензии к банку выставили
dimasfanzerg
dimasfanzerg
7 червня 2023, 13:35
А какое он имел право увеличивать клиенту средства, без ведома оффицального самого клиента? Я больше скажу. Такие вот спекуляции, если дело доходит до суда. В пользу банка никогда не заканчивались хорошо…

Во вотрых обоснованно то, что — поддержка моно сейчас просто треш какой то… По пол дня могут сопли жевать… А то иногда и дольше.
Компаниии и правда надо как-то поработать или с внедрением языковой модели. Или с привличением работников.
7 червня 2023, 16:40
1. Дуже цікаво подивитись на ті справи, які доходили до суду
2. Банк має право в будь-який момент змінити розмір кредитного ліміту в будь-яку сторону.

Що там далі?
Jokets
Jokets
7 червня 2023, 19:00
Компании попа перестать Антарктид сопли таким как вы- нытикам и слать их куда по дальше. Если ты не читал правила то это твоя проблема, если ты не следил за деньгами то это опять же твоя проблема. Как много в тесте — я думал, я не следил и блаблабла, но виноват почему-то в этом банк. Гениально 🤦🏼‍♂️
7 червня 2023, 17:21
«А какое он имел право увеличивать клиенту средства, без ведома оффицального самого клиента?»

Вы сколько времени из прострации ( или из запоя) не выходите?
Быстренько выходите и почитайте договор. Банк имеет право Самостоятельно принимать решение об изменении кредитного лимита.

И если вы стали клиентом банка, то значит приняли это условие!!!

Так какого х…рена вы сейчас ноете по этому поводу если согласились уже при подписании договора?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Наперсточництво зі сторони банку