Шахраї співпрацюють з шахраями

KiRoman 30 травня 2023, 15:29
Шахраї зареєструвались в Моно під данними дружини, але номер телефону був вказаний іншого оператора. Зняли кошти, потім на адрусу дружини прийшов лист від банку в якому вказано оплатити борг в сумі 5633 грн. Вона зверталась до «спеціалістів банку», у неї взяли всі дані для перевірки, згодон після перевірки голосу і так далі, виявилося, що насправді вона не має відношення до цього боргу, але борг списувати МОНОБАНК не хоче.
monobank
monobankua 30 травня 2023, 15:49
Написали вам у особисті повідомлення для уточнення інформації

30 травня 2023, 18:22
«Шахраї зареєструвались в Моно під данними дружини,»

А разве сейчас отменили фото и видео верификацию при регистрации ? Как они могли зарегистрироваться без этого? Может незаметно для вашей жены сделали , что ли слепок её лица и потом при помощи его сделали маску, что бы , одев маску, быть похожим на вашу супругу?

И все так искусно провернули ради 5633 гривен?
30 травня 2023, 21:58
Агент Ітон Хант з «Міссія Неможлива» вкрав у дружини KiRoman 5633 грн =)
KiRoman
KiRoman
30 травня 2023, 19:08
Після листа про борг, дружина проходила верифікацію і дійшла до введення номера телефону і виявилося, що хтось зареєструвався під іншим номером телефону. Що за номер ми не знаємо, бо МОНОБАНК нам інформації ніякої не надає. Нам також дуже цікаво, чому!
30 травня 2023, 19:31
«ПІСЛЯ листа про борг, дружина проходила верифікацію «

???

Чем дальше — тем еще более непонятнее. То есть мошенники УЖЕ зарегистрировались по данным вашей жены и сняли деньги. И ваша жена, после того как вам пришло требование вернуть деньги банку, ЕЩЕ РАЗ решила зарегистрироваться? И увидела, что номер телефона не тот?

НО ГЛАВНЫЙ ВОПРОС ОСТАЕТСЯ ???

Как по вашему мошенники могли зарегистрироваться в моно банке при этом пройдя фото и видео проверку личности? Одних якобы «данных» мало.

Как-то очень мутная у вас история. Вы реально думаете, что зная только ФИО человека, его ИНН, прописку можно спокойно зарегистрироваться в банке вместо этого человека без фото и видео проверки. его личности и потом снять деньги ???

Я вот буквально на днях регистрировался в одном банке онлайн. Так помимо документов кучу раз по команде видео селфи делал с улыбкой, с нейтральным лицом, с моргающими глазами. и еще черти как С приближением ракурса, с отдалением ракурса. И даже с первого раза не прошел видео верификацию. А вы нам рассказываете как мошенники просто зная всего лишь данные вашей жены зарегистрировались от ее имени в Моно банке и сняли деньги ???
Три літри
Три літри
30 травня 2023, 20:42
потім на адрусу дружини прийшов лист від банку в якому вказано оплатити борг в сумі 5633 грн.

Монобанк не надсилає листи з сумою боргу, ця інформація показується в застосунку.

годон після перевірки голосу

Оце ти видав байку: всім байкам байка
30 травня 2023, 21:57
Реальні скарги закінчилися, почалася відверта брехня.

Технологія розпізнання обличча, яку зараз всі використовують, не дасть видати одну людину за іншу або не прийме пласке зображення, бо вона працює трохи складніше за фото-камеру.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Шахраї співпрацюють з шахраями