Монобанк 2.5 місяця не проводить платіж за комуналку

ivan40x 19 травня 2023, 10:23
Мій перший негативний досвід із Монобанк.
07.03.2023 я оплатив комуналку як зазвичай.
Через місяць помітив, що кошти не зараховані.
Підтримка увесь час продовжує повторювати ту саму мантру «Чекайте».

«Айбокс Банк був партнером по комунальним платежам, тобто спершу кошти зараховувалися до них, а потім компаніям, які заключили з ними договір.
Оскільки у них відкликали ліцензію, а кошти їм вже були перераховані, вони їх мають перерахувати компаніям, щоб виконати свої зобов’язання згідно з договорами. Вони вже почали робити перерахування, незабаром всі кошти надійдуть до компаній.»

Але не кажуть скільки чекати і не дають жодних гарантій.
Відмінити платіж я також не можу, як мінімум не знаю як це зробити, а підтримка переконує, що це неможливо.
Тобто банк, який є посередником між покупцем і продавцем і роботою якого є доставити кошти від першого до другого, цю роботу не виконує.
Натомість перекладає відповідальність на покупця за свою невиконану роботу.
Представники Монобанк, поправте мене, будь ласка, якщо я неправильно розумію роботу банківської системи.
monobank
19 травня 2023, 12:50
Нам дійсно прикро, що сталася ця ситуація
Айбокс поступово проводить перерахунки в компанії, по яким проводили оплату
Ми стараємося максимально пришвидшили процес з нашого боку
Додатково ми надішлемо повідомлення, коли кошти по вашим оплатам будуть переказані на рахунки компанії
Приносимо вибачення за незручності

19 травня 2023, 10:52
Вот все равно не пойму я этого момента — люди отдали деньги за ЖКХ в Монобанк. Людей вообще не должно колыхать, через кого там Монобанк эти деньги перечислял. Тебе банк, дали деньги- или верни их или отдай на счета ЖКХ кому они предназначались. Все свои разговоры об Айбокс, который получил от тебя деньги и не перевёл их, оставь себе. Людей это не должно волновать
19 травня 2023, 21:49
Ну так, а чем виноват моно? Моно что ли отозвал лицензию у компании другой? Как моно может вернуть или отправить деньги ЖКХ если у моно нету этих денег? Совсем уже болтливый мозги пропили?
19 травня 2023, 23:23
«Совсем уже болтливый мозги пропили?»

Не судите по себе. Это вы такую ахинею несете, что напрашивается вывод, что то ли пропили мозги, то ли пронюхали или прокололи. Но я на это внимание не заострял ранее

«Как моно может вернуть или отправить деньги ЖКХ если у моно нету этих денег? «

Люди деньги давали ИМЕННО МОНОБАНКУ. Не дяде Ване, не Айбоксу, не тете Моте. И людей не бэмбает, что банк кому то там их деньги отдал.

Если я ИМЕННО с вами заключил договор об оплате чего-то, то мне пох… что вы мои деньги какому то дяде Васе отдали. Я ЛИЧНО ВАМ деньги давал и с вас должен деньги получить, а с дядей Васей (с Айбоксом) то вы сами разбирайтесь.
22 травня 2023, 6:39
Ну это лишить потому что вы так сами себе придумали) это не проблема моно что платежи не прошли. По этому моно вам ничего и не должен. Когда-то там айбокс деньги отправит, но когда точно не известно. Уже проще оплатить заново было всю коммуналку, а дальше будь что будет
Danilich
Danilich
19 травня 2023, 19:12
Напишите жалобу в НБУ https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals за то что в ваших платежных инструкциях реквизиты получателя подменялись на айбоксовские и нарушен регламент проведения платежей, пусть впаяет хороший штраф за такие действия
19 травня 2023, 21:46
И еще вам по шеи за тупые советы)
sd100674
sd100674
24 травня 2023, 19:04
Сьогодні пройшла оплата комуналки яку робив 07.03.23. Побачив її в особистому кабінеті постачальника комун.послуг. Все норм,але похвилюватись довелось.
ivan40x
ivan40x
6 червня 2023, 14:25
Платіж провели.
Прийшло повідомлення в аплікації Моно.
6 червня 2023, 15:27
Не прошло и трёх месяцев))) Оперативно)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Монобанк 2.5 місяця не проводить платіж за комуналку