Псують кредитну історію після реструктуризації кредиту!

vipmaster77 19 травня 2023, 7:41
У зв’язку з війною виникла заборгованість за кредитною карткою.

Вирішили з банком питання — уклали реструктуризацію, вийшли на новий графік платежів за допомогою підписання додаткової угоди.

І навіть після цього у додатку висить банер з вимогою повністю погасити всю суму!

Крім того, банк систематично щомісяця передає в бюро кредитних історій інформацію про прострочену заборгованість.

А сенс тоді цієї реструктуризації, якщо Ви все одно псуєте мені кредитну історію!

Це прямим чином потрапляє під статтю неетичної поведінки і якщо питання не вирішиться, за допомогою цього відгуку, в НБУ буде подано відповідну заяву!
monobank
19 травня 2023, 12:47
Ми передали колегам пропозицію по доопрацюванню відображення інформації у мобільному застосунку, щоб відображалась інформація по реструктуризації
На рахунок передачі інформації в бюро кредитних історій, колеги надали вам офіційну відповідь

21 травня 2023, 13:09
А що там за стаття про неетичну поведінку. Це який кодекс?
1 червня 2023, 21:31
Ви можете подати скаргу до НБУ і вибрати там поле неетична поведінка.
У НБУ є постанова що є неетичною поведінкою.
Jokets
Jokets
22 травня 2023, 6:41
Дуже страшно) автор може краще замість НБУ до лікаря ? Скарга в НБУ що ти не платив вчасно кредит в тобі тепер псують кредитну історію?) це знаєте схоже аби ви скаржились на обленерго, який вам вимкнув світло за не сплату рахунків
1 червня 2023, 21:29
А може ти сходиш до лікаря? Одразу видно, що ти є співробітником банку.

Я ще раз кажу, я підписав договір про рекструктуризацію! Банк не має права псувати мою кредитну історію, бо з моменту підписання рекструктуризації кредит не є простроченим!

Тобто, після підписання угоди, з новим графіком платежів — банк все одно вважає кредит простроченим — це і є неетичною поведінкою!

Чесно кажучи не було часу на заповнення заявки, але після твого відгуку, я зрозумів політику монобанку. І тепер заповню її обов’язково!
2 червня 2023, 7:51
Краще одразу до суду. Я б залюбки почитав рішення по вашому позову.
Просто цікаво, на які нормативні документи ви будете посилатись. Бо якщо й далі скаржитись на «не етичну поведінку» — в НБУ просто трохи зросте навантаження на відро для паперів в туалеті.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Псують кредитну історію після реструктуризації кредиту!