ТРЕШОВИЙ банк. З нарцистичною думкою про себе.

Олег ІГОРОВИЧ 17 травня 2023, 6:56
Зв’язався з підтримкою. Кажу мені потрібний мінімальний кредитний ліміт для поліпшення КІ (302). Потреби в кредитних грошах тільки для цього.
Оператор: Так за все зробимо, подають запит. (Хоча КІ історію банк моніторити с вересня 2022-го). Приходить відмова і мінус до рейтингу в КІ.
Банк: наш банк орієнтований на користувачів власних коштів. Кешбек перекази, …
ВІДКРИЙТЕ ОЧІ, МОНОБАНК ПО УМОВАМ І ТАРИФАМ ВЖЕ ДАВНО ПАСЕ ЗАДНІХ.
При першій можливості завітаю до офісах вашого банка партнера і розірвав всі угоди. А користуватись вже вашими послугами зі вчорашнього дня припинив і всім раджу.
Банк — відстій.
monobank
monobankua 17 травня 2023, 16:06
Рішення про збільшення ліміту приймається системою з урахуванням детального аналізу. Ми розуміємо, що ви розраховували на кредитні кошти. Наразі такої можливості, на жаль, немає.

Рекомендуємо:
— частіше здійснювати різні операції карткою monobank (перекази, поповнення, витрати та оплати послуг, відкриття депозитів);
— Слідкувати за тим, щоб не виникало прострочених заборгованостей за кредитними продуктами в інших банках.

Ці активності позитивно впливають на можливість збільшення кредитного ліміту у майбутньому.

Три літри
Три літри
17 травня 2023, 7:17
Залишилось загадкою що хотів сказати автор
smishno
smishno
17 травня 2023, 9:53
— Такий хороший банк, візьму кредит, щоб користуватись
— Банк не дав кредит
— ТАКИЙ ТРЕШОВИЙ БАНК, ПАСЕ ЗАДНІХ ПО ТАРИФАХ, ВСІМ РАДЖУ ПРИПИНИТИ КОРИСТУВАТИСЬ БАНКОМ
(це все, що можна сказати про більшість обіженок у цих відгуках)

А де тут нарцистична думка про себе? Хтось начитався розумних слів, але не вивчив їх значення? Можливо це автор з нарцистичною думкою про себе, що йому банк зобов’язаний надати кредит…

Банк самостійно вирішує кому можна дати кредитні кошти, а кому ні
Олег ІГОРОВИЧ
Олег ІГОРОВИЧ
14 липня 2023, 19:04
На)(ер робити запит КІ якщо банк її моніторить і так. Я забрав депозити з моно і поклав в інші банки. Далі. Перед цим я брав дві розстрочки на карту і достроково їх погасив. Але Моно не передав цю інформацію до УБКІ. Натомість зробив запит КІ чим знизив рейтинг. Інші банки відкрили кредитні ліміти якими я і користуюсь. Знову ж таки не із за потреби в коштах, а щоб виправити КІ. Так хто тут обіженка? Так хто тут обіженка?!
Anrey12
Anrey12
17 травня 2023, 10:34
З нарцистичною думкою про себе-хіба це погано?Бізнес він такий…
На звороті картки вказан банк, до якого треба завітати.
Не моно єдиним, бо є ще банки не гірше…
SergeyNina
SergeyNina
17 травня 2023, 17:48
У других банках будет тоже самое скорее всего. Убки одно и банки оттуда черпают информацию.
Danilich
Danilich
18 травня 2023, 12:24
У меня кр. рейтинг > 450. Банки смотрят на него, но дали хороший лимит после того как держал несколько валютных депозитов, сначала приват накинул лимит до 100К, потом абанк спустя месяца 3−5 тоже поднял с 20К до 80К. До этого отклоняли запрос на повышение

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / ТРЕШОВИЙ банк. З нарцистичною думкою про себе.