Кошти по спадку

orudenko12 16 травня 2023, 13:09
Маю проблему з отриманням спадщини. Надала всі документи для отримання спадщини, після цього сказали чекати максимум 5 днів, хоча будуть намагатися вирішити питання як найшвидше. Пройшло 5 днів, вони попросили ще почекати 5 днів (знову ж таки відповідь аналогічно попередній — будемо намагатися вирішити питання як найшвидше). Після мого запитання, можливо щось не так з документами, чогось не вистачає, відповідь — все гаразд, просто треба чекати. Я зачекала ще 5 днів, і мені вчора відповіли, що знову потрібно чекати 5 днів, не пояснюючи в чому полягає проблема. Після цієї відповіді вже не могла просто чекати знову 5 днів, почала вимагати термін виконання мого запиту, після довгої переписки, вони повідомили що платіж на проведенні, і я знову чекаю, тепер не зрозуміло скільки… Я не розумію, як банк може так ставитись до клієнтів, я не прошу кредит, я хочу отримати свої кошти на законних підставах. Стільки років обслуговування і розчарування.
monobank
monobankua 16 травня 2023, 15:51
Прийміть наші співчуття у вашій втраті, та вибачення за довгий розгляд вашого запиту.
На поточний момент бачимо питання вирішено.
Додатково передали інфо на перевірку якості обробки вашого запиту.
Нам шкода що ми дещо розчарували вас. Ми намагатимемося більше вас не засмучувати.

zig4free
zig4free
16 травня 2023, 14:09
За такое непотребство надо карать банк и туповатых сотрудников!
Danilich
Danilich
18 травня 2023, 12:30
Могу сказать это полные отмазки, оформлял наследство, максимум 3−4 дня банковские юристы проверяют документы, специалисты готовят пакет документов на перевод со счетов и деньги у вас, скорее просто до вас не дошла очередь или некому заняться. И это с открытием нового счета в одном тухлом банке, в котором я никогда не обслуживался

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank