Не заходять кошти на рахунок Фоп

GermanAlex1984 16 травня 2023, 11:34
Відкрив собі рухунок ФОП у монобанку. Спокусився на те що все безкоштовно. Але вкотре впевнився що безкоштовно і якісно це не сумісні речі.
Клієнтам для оплати надаю номер ключ карти від цього рахунку але зараховуються кошти тільки з Моно і з Привату. З інших банків постійно «спроба неуспішного зарахування».
Служба підтримки ніяких пояснень не дає. Тільки стандартне «у нас все ок, проблеми зі сторони банка відправника коштів»
Може хоч тут отримаю пояснення.
monobank
monobankua 16 травня 2023, 18:27
По вашій ситуації ми отримуємо сповіщення від Платіжної системи про спробу неуспішного зарахування. Цю спробу ви можете бачити у застосунку.
Ці поповнення не зараховуються на картку по причині обмежень на боці банка-відправника або платіжної системи

aliwka3
aliwka3
16 травня 2023, 13:28
А почему вы думаете что в поддержке и здесь должны быть разные ответы?)
GermanAlex1984
GermanAlex1984
16 травня 2023, 19:24
Я точно знаю що деякі мої покупці звертались у свій банк з питанням чому не пройшов платіж. І відповдь була, що проблема у банка отримувача. Не зарахувалося не одне окреме поповнення, а взагалі жодного поповнення від Ощаду, Тас, Отп, Укрсиб… Я впевнений що це були і різні платіжні системи і різні картки. В той же час з Привата приходить без жодних проблем. І це теж були і різні платіжні системи і різні типи карт.
zig4free
zig4free
17 травня 2023, 5:14
Да ну так и проблема на стороне монобанка?
ФАКТ, у большинства банков перевод с карты на карту сделан через дупу.
Volodymyr Dozirtsiv
Volodymyr Dozirtsiv
24 травня 2023, 1:25
Проблема на стороні банків відправників саме з відправкою п2п на картки юридичних осіб/фоп. хай користуються повними реквізитами — зараз між банками платіж за годину заходить (з привата фоп в кредобанк о 23 годині за 15 хв пролетів)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Не заходять кошти на рахунок Фоп