Чудова діджиталізація

Alla Nasheda 10 травня 2023, 9:14
Доброго дня. Дуже сумно, що сталася така сама ситуація. Нажаль банк заблокував рахунок в зв’язку з старим виконавчим впровадженням, яке було закрито ще рік тому. Дуже шкода, що банк позиціонує себе як діджиталізований. Адже наразі в країні ж вільним доступ до реєстру боржників та діючих ВП, а також судових рішень. Мені не шкода 250 гривень на рахунках. Та євровий рахунок шкода. Не маю більше бажання користування вашими послугами. Хоча раніше була дуже задоволена.
monobank
10 травня 2023, 11:04
Розуміємо, що ситуація неприємна. Раніше КМУ дозволив фіз. особам робити видаткові операції з арештованих рахунків, якщо сума арешту з виконавчого провадження не перевищувала 100 000 грн, а також не встановлювався арешт на нові рахунки. Проте 06.05 набув чинності Закон України, згідно з яким Банки вимушені встановлювати обмеження на рахунки клієнта незалежно від суми арешту та дати відкриття рахунку, в разі отримання постанови про арешт коштів від виконавчої служби.

При всьому бажанні вам допомогти, ми не маємо можливості зняти арешт без рішення виконавця. Як тільки ми отримаємо інформацію про зняття арешту – обмеження буде знято.
Також ви можете звернутися до Виконавчої Служби із запитом дозволити проводити розхідні операції з рахунку в сумі 13 400 грн на місяць (дві мінімальні зарплатні). Після отримання банком відповідного документу у вас буде змога користуватися цими коштами на своєму рахунку.

20ev
20ev
10 травня 2023, 9:26
Та сама ірунда, тільки в моєму випадку, мені одне і те саме старе провадження, два рази сумували
Lolik1837
Lolik1837
10 травня 2023, 10:01
По ходу проходит какая та странная возня . Скорее всего один и тот же человек создаёт множество новых логинов и тупо долбит одну и туже тему- о , якобы, блокировании счета из-за исполнительного «провадження» . Пытаются создать картину массовости этой проблемы. Судите сами — то годами никто не жаловался на эту проблему , а тут именно сейчас за несколько дней десятки одних и тех же жалоб начали пулять . И все на одну и ту же тему . Явно искусственная «заказуха » . Один и тот же человек строчит одно и тоже разными свежезареганными логинами.
Strelok123
Strelok123
10 травня 2023, 10:12
«Набрав чинності закон „Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень та рішень інших органів під час дії воєнного стану“

Посилання (https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/pubFile/1735051)

Цей закон скасовує дію постанови КМУ, яка знімала арешти виконавчої служби на суму менше 100'000 грн на час дії воєнного стану.

Новий закон дозволяє клієнтам з арештами користуватися сумою у розмірі двох мінімальних зарплат (13'400 грн.) за умови, що клієнт звернеться до виконавця і той у свою чергу надішле до нас постанову на зняття арешту на суму 13'400 грн. за одним із рахунків клієнта.

Оскільки закон набрав чинності, ми повинні повернути арешти, які знімали на час дії воєнного стану.
Це торкнеться ~436 тисяч наших клієнтів.

Дуже шкода, але ми нічого не можемо із цим зробити.
Усі банки його виконуватимуть.» (О.Гороховський 9.05.23)
SergeyNina
SergeyNina
10 травня 2023, 14:13
Да, так и есть и проблема массовая
10 травня 2023, 10:17
Так и есть
10 травня 2023, 10:59
У этих свежерегов свежие исполнительные производства, но почему-то они не считают должным проверить существование новых исполнительных производств.
Oleksii Ch
Oleksii Ch
10 травня 2023, 11:56
Тому що напевне десь на сайтах «заробітків в іинтернеті» створили завдання для невдалих клієнтів моно за якусь копієчку. Там напевне є інструкція, посилання та все необхідне.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank