Блокування виконавчою

Валерия Очеретна 8 травня 2023, 23:53
Відділення за адресою: Рівне, вул. Чорновола, 17-А (КТС)
Чому мені постійно приходять ці «непотрібні» сповіщення в монобанку про те, що «надійшов лист із запитом від виконавчої служби», а сьогодні(коли дійсно треба було мене сповістити!!! — ніякого сповіщення, як на зло, не було.ні вчора, ні позавчора …звоню в підтримку, то той хлопчик мені сказав, що вони «просто не встигли зробити так щоб я отримала сповіщення.не встигли сформувати сповіщення чи шось таке …👍просто, все .! сідайте. Вам — «2»!
monobank
monobankua 9 травня 2023, 16:09
Ми розуміємо, що ситуація з обмеженням по рахунках для вас неприємна та доставляє незручності.
Повірте, подібні обмеження не в наших інтересах, нам набагато вигідніше, щоб клієнти не мали жодних обмежень у користуванні карткою.
У зв'язку з набуттям чинності нового закону, банк вимушений встановити арешти на рахунки клієнтів, відповідно до рішення виконавчої служби.​
Для вирішення питання рекомендуємо звернутись до виконавчої служби.
З нашої сторони раніше, на жаль, була затримка з відправленням повідомлень, від усієї команди монобанк приносимо вибачення за цю ситуацію.
Ми надішлемо вам пуш-повідомлення, як тільки Виконавча служба зніме арешт з ваших рахунків.

Никита Туманов
Никита Туманов
9 травня 2023, 2:35
Заблокировали счет, хотя во время военного положения, все счета для граждан Украины были разблокированы, если сумма долга не составляет. 100000грн. И самое интересное (после поступления денег на счет)))) Монобанку огромный минус за это. Наверное прекращу пользоваться этим банком
9 травня 2023, 10:14
Уже отменили — война уже закончилась.
Lolik1837
Lolik1837
9 травня 2023, 5:23
Не питаю к Монобанку теплых чувств , но все-таки хотелось бы узнать — так вы хотели бы , что бы вам только приятные и «нужные» сообщения банк присылал?
9 травня 2023, 10:15
Https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/pubFile/1735051