Vadym2021 1 травня 2023, 12:50
До 24 лютого 2022 року, я справно сплачував всі відсотки по кредиту, без прострочення монобанку. Після цієї дати обставини дещо змінилися. Монобанк не йде на зустріч, щодо реструктуризації боргу, але шановний монобанк автоматично почав списувати надані державою кошти з карти єПідтримка, як допомога постраждалим жителям, які втратили свої домівки. При цьому не забуває прорекламуватися, щодо кіл-ті коштів переданих на ЗСУ. Тільки виходить, що ці гроші не від монобанку, а від вимушених переселенців.
monobank
monobankua 1 травня 2023, 15:46
Нам дуже шкода, що це списання викликало негативні емоції. Не зважаючи на складну ситуацію в країні, ми намагаємося йти на зустріч клієнтам. Саме тому ми не списуємо штрафи та подвійні відсотки, якщо клієнти не вносять щомісячних платежів.

Якщо з боку клієнта не були виконані зобов'язання перед банком щодо погашення боргу за кредитним лімітом, ми змушені списувати кошти з картки в рахунок внесення простроченого мінімального платежу, оскільки цей платіж є обов'язковим.
Тому щоб не погіршувати кредитну історію, з картки єПідтримка може бути списано власні кошти в рахунок погашення простроченої заборгованості

Також оскільки ми є представниками банківської сфери в Україні та несемо відповідальність за підтримку економіки нашої країни, для нас також потрібне внесення мінімальних платежів нашими клієнтам.
Це дає нам можливість залишатися на плаву і продовжувати надавати повний спектр послуг.

На жаль, ми поки що не можемо запропонувати вам реструктуризацію. По кожному клієнту приймається індивідуальне рішення на основі скорингової моделі.
Бачимо колеги розглянули ваші звернення та допомогли вам за декількома списаннями.

zig4free
zig4free
1 травня 2023, 12:57
У автора отзыва скорее всего врет, и у него были просроченные платежи по кредиту. Давно было пора найти работу.
Lolik1837
Lolik1837
1 травня 2023, 13:05
Дорогой автор, Монобанк забирал с карты« Є підтримка» СВОИ ДЕНЬГИ . Ведь вы же не отдали ему долги, соответственно банк забрал таким образом свои деньги, которые вы ему не отдавали. И вы почитали бы свой договор с Монобанком . Там есть пункт по которому банк , если вы не возвращаете ему долги, имеет право забрать их с других счетов . А вы почему-то, как и очень многие , свято верите, что если вам пришли деньги на карту« е пидтрымка» то банк не имеет право из взять . Вы заблуждаетесь очень сильно- имеет полное право .
Danilich
Danilich
2 травня 2023, 18:11
На Єпидтримке переводятся деньги государства с бюджета, они уж никак не принадлежат щманябанкам, это помощь, а то что банки занимаются отжимом социальных денег, так это называется гоп-стоп.

На будущее автор никогда не получайте платежи на банк, в котором вас есть долг по кредиту, их спишут для погашения. Открывайте карту в другом банке и туда получайте переводы
Oleksii Ch
Oleksii Ch
2 травня 2023, 21:26
Гроші не мають такої ознаки, як «допомога» або «соціальність»
Як тільки вони впали на рахунок клієнта, банк може діяти згідно кредитної угоди.
То тільки якщо судові виконавці відбирають, можна написати заяву, щоб виключіти із стягнення соцвиплати. І ще не факт, що надходження за ВПО туди відносяться на законних підставах.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
1 травня 2023, 22:46
Все банки воруют с карт любые доступные деньги для погашения кредита, как известно не пахнут и неважно их назначение, на лечение рака 4 степени или на похороны. Главное закрыть долг, а морали нет у ростовщиков. И коллекторы не гнушаются звонить хамить людям, которые корчатся на больничной койке и стоят одной ногой в могиле, а завтра обеими
2 травня 2023, 7:51
Как банк может украсть свои же деньги? Ты когда с кошелька достаешь наличку получается так же вор да?
2 травня 2023, 7:52
Автору вопрос — а когда вы переехали и сколько вы сидите ничего не делаете?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Монобанк списує карти з карти є підтримка, які надаються постраждалим переселенцям