Монобанк в который раз не хочет решать проблеммы, которые они же и создали

Aa04091982 17 квітня 2023, 13:24
КСВК-9150-А58Н-50КТ номера этой квитанции нет в реестре!!! Перевод был 27.07.22 на 475€, деньги конечно не дошли до получателя. Специалисты банка твердят уже 10 месяцев, что лучшее доказательства перевода это квитанция. Но как квитанция, которой нет не в одной государственной базе может что-то доказывать? Кто сталкивался с таким «БЕСПРЕДЕЛАМ», подскажите как вернуть свои деньги?
monobank
17 квітня 2023, 15:26
Номер квитанції, який ви вказуєте у відгуку дійсно не існує
У квитанції інший номер, який можна перевірити за посиланням https://check.gov.ua/
Ми вам писали після попереднього відгуку, але, на жаль, ви нам в особистих повідомленнях не відповідаєте
Також, колеги вам повідомили коди, по яким можна буде знайти платіж банку відправника
З нашого боку платіж був успішним

17 квітня 2023, 14:35
В нбу о вашем деле знают? И ОГо неплохо проинформировать об этом.
17 квітня 2023, 14:40
Спасибо, но я не знаю как это сделать. Вы бы могли подсказать?
17 квітня 2023, 15:52
Https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection
ОГо ищите в фб.
17 квітня 2023, 14:42
КС8К-9150-А58Н-50КТ- по непонятным причинам Минфин опубликовывает мое сообщения, при этом неоднократно допуская в номере квитанции ошибку. КС8К-9150-А58Н-50КТ это правильный номер квитанции. Но при этом не все ровно в гос.базе не существует
17 квітня 2023, 15:44
Як ви набрали — так Мінфін і опублікував. У вас завжди є можливіть перечитати текст після публікації та виправити помилки.
17 квітня 2023, 20:35
Вот ссылка на квитанцию (получена через сервис check.gov.ua): https://api.monobank.ua/bank/receipt/2AuaD4tUzpygpFXUYT3SmwAMYZsDXam2M9bvjjNX5wM
Jokets
Jokets
17 квітня 2023, 18:36
Толи я дурак ну или лыжи не едут… Вы опять пишите один и тот номер квитанции
17 квітня 2023, 20:38
Коды квитанций разные — для check.gov.ua нужна кириллица.

Для того чтобы такой херней не заниматься нужно копировать код из квитанции — а не вводить вручную.
17 квітня 2023, 15:42
Який вже по рахунку це відгук?
17 квітня 2023, 15:57
Які вже по рахунку твої коменти —та тобі хіба не байдуже? Взагалі 2-й та будуть ще.
Тебе ж сюди поставили писати, а не рахувати…Ти ж не підрахуй?-)
17 квітня 2023, 16:49
Андрюша розійшовся =)
Було діло, був тихий сільский юнак, а зараз прямо набрався зухвалості, розумним себе відчув.
17 квітня 2023, 19:31
Ні, не байдуже: читаю цю історію вже вчетверте при тому що нових деталей не додалось, автор до поліції не звернувся, а продовжує стукати в стіну і таке враження що головою.

А тобі не байдуже що я пишу в коментарях? Чому це тебе так нервує? Чи консультувався ти з лікарем по цьому питанню?
18 квітня 2023, 10:25
Чому це тебе так нервує? -З чого ти взяв, що мене може щось нервувати?
Чи консультувався ти з лікарем по цьому питанню?-А ти?

читаю цю історію вже вчетверте- А брехати не треба-у автора усього2 відгуки.

автор до поліції не звернувся-Якщо ти такий розумний-допоможи автору, як діяти, як це робить zig4free, ніж засмічувати тут коменти своїми якби думками а-ля хлопчик льоха з Туреччини.

продовжує стукати в стіну і таке враження що головою-це його справа.
18 квітня 2023, 10:34
Ти за рівнем засмічування коментарів можеш мені майстеркласи давати. Нажаль, лише в цьому, бо в іншому безпорадний невдаха.

Нагадаю, хлопчік Льоха з Туреччині приносить державі податками в рази більше ніж Андрійко з невідомої гори, який добре якщо не ВПО та на фінансовій допомозі не сидить.
18 квітня 2023, 13:57
Не дойшло з 1-го разу чи координати загубив?

Повтор від 29 /03/2023, 15:41
Та якщо я відповідаю 3л, тобі не треба до моїх коментів примазуватись.

Так зрозуміло чи ти 5 днів слідкуєш за моїмі коментами, щоб сказати, що хлопчік Льоха з Туреччині приносить державі податками в рази …? До звізди мені ти, твої комплекси/дитячі травми та твої податки
18 квітня 2023, 14:04
Якщо хочеш приватної бесіди, пиши людині в «дірект». Хоча, хто з тобою стане приватно спілкуватись…
Та бачу, моя увага тобі боліти починає. Відчуваєш власне невігластво?
18 квітня 2023, 14:08
З приводу твоєї уваги я написав вище.
Комплексуй надалі, хамовите непорозуміння…
17 квітня 2023, 16:50
Мені цікаво, невже він настільки телепень, що не може нормально скоммунікувати з підтримкою банку?

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Монобанк в который раз не хочет решать проблеммы, которые они же и создали