Мінфін - Курси валют України

Встановити

Моно Банк удерживание денег !

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Повернутися на сайт

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Повернутися на сайт
Проблема вирішена
NickBondarchyk 15 квітня 2023, 12:33
Который раз с Моно Банком проблемы с международными переводами, при выполнении всех функций, пишет перевод успешно засчитан, но этого перевода можете ожидать не известные сроки, операторы так же точного ответа не предоставляют. Уважаемые сотрудники, разработчики хочу уведомить вас если у вас такие проблемы с этим уберите эту международные переводы, мы платим деньги, для того чтобы быстро получить перевод, а не ждать не понятные сроки. Сегодня такая же проблема, ещё не понятно сколько времени ждать перевод, ещё й наглости хватает отвечать ожидайте у нас проблемы с зачислением, нет ребята если у вас проблемы уведомление отправьте клиентам своим что сейчас трудности с зачислением перевода. Короче это был мой последний раз с Моно Банком с международным переводам. БыСтРеЕ рассматривайте устраняйте проблему и зачисление денег. Большой минус банку!
Люди если вы хотите получить международный перевод, только не через моно банк!
monobank
Відповідь банку
monobankua 15 квітня 2023, 14:29
Дуже шкода, що виникла така ситуація.
Зараз, дійсно, на жаль, є складнощі з отриманням такого роду переказів як: WU, MoneyGram, Ria, Payoneer.
Фахівцям відома складність та вони намагаються якомога швидше її вирішити, щоб перекази почали проходити.
Колеги зафіксували інформацію про вашу складність та як тільки проблема буде вирішена вам прийде повідомлення у застосунку монобанк та після цього має бути зарахування суми.
Вибачте нам за тимчасові складнощі, дякуємо за розуміння і терпіння!

Коментарі - 1

Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
16 квітня 2023, 12:06
То робіть висновки і не користуйтесь більше недобанком
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися

Курс валют в monobank

Валюта Купівля Продаж
USD 40.74 41.1404
EUR 44.23 44.831
Всі курси банку
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Моно Банк удерживание денег !