Mono

36547ggg 8 квітня 2023, 3:42
Тільки відкрила віртуальну картку монобанк, нічого не поповняла і не робила, нарахували кредитні ліміти, як цього позбутися, шоб не відкрили якісь кредити, шоб спокійно користуватися карткою
monobank
8 квітня 2023, 9:46
Хочемо звернути вашу увагу, що не буває зайвим мати «гроші про запас»
Не користуєтеся кредитним лімітом — нічого не платите. Якщо вам терміново знадобляться гроші, то вони є у вас
До того ж в монобанк найвигідніші умови користування кредитною лінією на зараз: і за пільговим періодом і за ставкою за користування кредитом поза пільгового
Якщо все ж таки бажаєте знизити ліміт, то у своєму застосунку, ви можете самостійно знизити суму ліміту, подавши заявку: Головне меню — свайп вліво — Змінити кредитний ліміт, вказавши необхідну суму ліміту

8 квітня 2023, 7:15
як цього позбутися

Обнулити кредитний ліміт в застосунку.
Тільки врахуй що зробивши це ти позбавиш себе можливості отримати кредитний ліміт в майбутньому.

Дивно бачити коли люди відкривають кредитну карту та жахаються того що в них є кредитний ліміт. Нащо тоді було її відкривати? Іншим багатьом кредитний ліміт не дали і вони тут написали тисячі відгуків про це.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
8 квітня 2023, 10:41
У многих граждан кредитный лимит ассоцириуется с мошенничеством и кидаловом, виной тому неконтролируемые быстрозаймы, которые сформировали крайне негативное отношение ко всему, что в названии имеет «кредит». В США, например иметь хорошую кредитную историю считается очень хорошим признаком финансового стабильного гражданина. Я так с карт впервую очередь трачу только кредитные деньги банка, потом закрываю вовремя чтоб остаться в грейс периоде уже много лет
Lolik1837
Lolik1837
8 квітня 2023, 12:07
" Тільки відкрила віртуальну картку монобанк, нічого не поповняла і не робила, нарахували кредитні ліміти , як цього позбутися, шоб не відкрили якісь кредити, шоб спокійно користуватися карткою"

Так, а зачем вы ВООБЩЕ ТОГДА открывали КРЕДИТНУЮ карту ?
Ваше поведение какое то неадекватное — открыть кредитную карту, что бы закрыть на ней кредитный лимит, но при этом «пользоваться ею»

Ну так открыли бы не кредитную, а дебетовую карту, что бы «не открыли какие то кредиты»

П. С. Реально — у большинства народа элементарная финансовая грамотность «на высоте»
А потом вот такие отзывы пишут, что «хоть стой, хоть падай»
xenium777
xenium777
8 квітня 2023, 19:26
Все ж очевидно — спочатку відкривається кредитна чорна, а потім дебетова біла. Монобанк не дасть відкрити навпаки.
8 квітня 2023, 21:29
Мені не очевидно, нахіба ставити 2 зірки якщо немає ніякої реальної проблеми?
Одні йолопи ниють, що немає ліміту, інші - що ліміт зайвий.
Питання ліміту вирішується за хвилину з підтримкою або у застосунку.
Як і відкриття білої картки.

Я все ще впевнений, що ці з пальця висмоктані відгуки купляють десь за копійки у дурнів та нероб.
9 квітня 2023, 12:34
Ну то треба відкривати рахунок в іншому банку. Нікому в голову не прийде думка купити мотоблок і писати гнівний відгук що він без кондиціонера. Так само нікому не приде в голову купити акцент та нити що плуг нікуди причепити.
8 квітня 2023, 16:29
Мені цікаво, хто пеший напише черговий відгук з оцінокю 1 або 2 та з темою «Ганьба, в мене картка — чорна! Хочу фіолетову. Недобанк не може видати фіолетову картку. Закриваю рахунки, ви втратили клієнта, мерщій віддайте мої сто гривень!!!
І одразу збереться місцевий курник хейтерів та почнуть квохтати про зовнішню адміністрацію та про банк не в реєстрі.

Останнім часом відгуки просто СМЕРДЯТЬ брудним СММ.
Дід Верба
Дід Верба
11 квітня 2023, 10:38
Мухи одразу чують де свіже лайно про «продукт» висрали та одразу злітаються смакувати
11 квітня 2023, 10:46
Ну то смачного.