Не пройшла оплата комунальних послуг через монобанк

Hadichn 5 квітня 2023, 9:27
7.03.2023р я здійснила платіж за послуги електропостачання на суму 1523.76. Гроші з рахунку були зняті, але електромережа стверджує, що не отримувала коштів. Звернулася у службу підтримки моно банку з проханням пояснити мені чому оплата за електроенергію, яка була здійснена мною, ще 7 березня 2023р до сих пір (минув майже місяць) не пройшла. Мені менеджер пояснив, що це через закінчення ліцензії Айбокс банку.
Також відповідають заготовленими на перед шаблонними фразами, на кшталт: «Нам дуже шкода, що у вас виникли складнощі. Дане питання вже передано на максимально високий рівень і наші фахівці працюють, щоб якомога швидше все виправити.
Будь ласка, дайте нам трохи часу.»
ВЖЕ МІСЯЦЬ ЧАСУ МИНУВ, СКІЛЬКИ ЩЕ ЧАСУ ТРЕБА???
В мене виник борг за електроенергію, як мені бути? Переслати ваше шаблонне повідомлення в електромережу??? Може також дадуть мені «трохи часу» і не будуть відключати електропостачання.
Поверніть мені на рахунок мої кошти або нарешті перерахуйте їх за призначенням!!!
monobank
5 квітня 2023, 13:03
Приносимо вибачення за те, що підводимо вас
Дійсно затримка платежу пов’язана з анулюванням ліцензії Айбокс Банку
Наразі Айбокс Банк розраховується за своїми зобов'язаннями з усіма партнерами
І оскільки партнерів багато, а терміни стислі, взаєморозрахунки проходять трохи довше, ніж це було раніше
Кошти найближчим часом будуть зараховані отримувачу

5 квітня 2023, 14:03
«7.03.2023р я здійснила платіж за послуги електропостачання на суму 1523.76. Гроші з рахунку були зняті, але електромережа стверджує, що не отримувала коштів.»

В таких случаях, в приложении создаётся файл квитанции
и отсылается по электронке в бухгалтерию получателя
средств для их розыска…

И не нужно устраивать многочасовых телефонных переговоров…
VA7804
VA7804
7 квітня 2023, 2:12
Опинився в аналогічній ситуації. Та ж сама дата. Правда не пройшов платіж тільки за е/е. Яка квитанція, бухгалтерія, розшук? Що за дитячий садок? Все просто, я уповноважив монобанк перерахувати кошти на рахунок постачальника кошти. монобанк використав невдалу прокладку в особі айбокс банку (знаходиться на стадії ліквідації) для перерахування коштів і фактично прої.в їх. Тепер стоїть в черзі на їх повернення, якщо вдасться повернути і пропонує і мені почекати. Монобанк вирішив ризикнути своєю репутацією, не визнавати свій прой.б і перекласти цей тягар на мене. А міг просто вибачитися, повернути або перерахувати кошти постачальнику, а з айбокс банком розбиратися окремо.
yuliya1109
yuliya1109
5 квітня 2023, 18:40
Аналогичная ситуация, и тоже платежи за коммунальные услуги не прошли. Электроэнергия, водоснабжение и вывоз мусора. У банка заготовленные фразы уже месяц
SergeyNina
SergeyNina
6 квітня 2023, 15:11
Сохраните квитанцию. Это форс мажор. По сути придётся платить ещё раз пока не перечисят деньги получателю
8 квітня 2023, 10:53
У меня аналогичная ситуация с платежом за 07.03.2023, деньги на счёт коммунального предприятия до сих пор не перечислены. Служба поддержки Монобанк обещает что проблема будет решена, но конкретных сроков назвать не могут.
10 квітня 2023, 16:28
Https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid03tsv81XEwAAQhzPxicaDxXg4bBwb6geVb3zv2GH4agGo4ajVzTsLGYAwM9hnBeKBl&id=100000560024798
10 квітня 2023, 18:17
Но как видно из ссылки выше, некоторые вопросы связанные с ibox были решены за полдня!
sd100674
sd100674
13 квітня 2023, 18:45
Також зробив оплату комунальних послуг через моно 07.03.23. Платіж не дійшов до теплокомуненерго за опалення і гарячу воду. Інші платежі пройшли. Цікаво,як ще довго чекати на перерахування платежів?
29 квітня 2023, 12:00
Обратитесь в НБУ, вот ссылка:

И желательно не по телефону, а письменно, заполните форму и отправьте её через e mail.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Не пройшла оплата комунальних послуг через монобанк