Поддержка соврала и банк заблокировал карточку

Эдуард Богач 5 квітня 2023, 8:56
Начиная с октябрь 2022 года я активно начал использовать рассрочки (был лимит на 10к) и кредитный лимит (так же 10к), из-за задержек выплат. Каждый месяц я вовремя гасил остаток, чтобы оставаться в льготном периоде, и никаких проблем с банком не было. Но ещё 2‑го апреля все было хорошо, я оформил очередную рассрочку на 1.5к (т.к денег не было, а нужно было срочно купить лекарства), и на следующий день 3 апреля мне пришли часть деньги для погашения лимита и когда я захотел использовать деньги с карты мне пришёл отказ. Я написал в ТП на что мне ответили вам нужно погасить кредитный лимит и банк ограничил использование кредитных средств. Заметьте чтобы банк сказал что нельзя пользоваться именно кредитными средствами, за личные ничего не сказал
4‑го апреля мне приходят деньги для полного погашения кредитного лимита, и всех рассрочек на общую сумму около 10к
Кредитный лимит я погашаю, уменьшаю его до 0, захожу в раздел рассрочку и мне выбивает ошибку, что я не могу его погасить, тут и начинается интересная история с ТП, т.к они работают как ленивцы и будто специально оттягивают время
Они долго собирали информацию чтобы сказать что банк отказывается со мной работать
Я согласился вывести средства на что они сказали что банк сначала закроет рассрочки и потом можно будет писать заявление. Но банк до сих пор не закрыл рассрочки, хотя я не думаю что это очень долго делать, т.к мне ТП сказала что поддержка занимается этим 24/7
Моно банку все равно что в стране сейчас идёт война, он задерживает деньги и не понимает что это могут быть единственные средства для выживания сейчас
monobank
5 квітня 2023, 14:47
Розуміємо, що ситуація неприємна
Обов'язково перевіримо діалоги зі співробітниками та проведемо роботу над помилками
Дійсно, на жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку
Колеги повідомили вам у месенджері інформацію по розстрочкам та переказу коштів на рахунок в іншому банку

Dmitrik7
Dmitrik7
5 квітня 2023, 11:09
Как ни жаль, монобанку — всё равно.

Это ж не красный крест.

Капитализмус ©
5 квітня 2023, 11:36
— 2 квітня оформив розстрочку, бо терміново потрібно було купити ліки (певно автор їх і придбав 2 квітня, бо терміново потрібно було, так?)
4 квітня знову треба в аптеці розрахуватись. Що, через день потрібно ходити в аптеку чи хтось просто нею прикривається, щоб визвати жалість до себе і додатковий негатив до банку? Ну гаразд, через день так через день. Але ж «4 квітня прийшли кошти для повного погашення», а оплатити з тих коштів в аптеці відразу, якщо вони були на картці іншого банку, або ж ті гроші отримати на картку іншого банку, якщо виводились з якогось ресурсу, і розрахуватись в аптеці(якщо вже так терміново треба було), а тоді вже погасити все в моно?

Так багато питань і так мало відповідей…

-Так, а де підтримка збрехала, як написано в назві відгуку?
Попросили погасити кредит, відмовили в обслуговуванні, попросили очікувати закриття розстрочок і що самі зв’яжуться. Де брехня?

— Скільки разів підтримка відповіла, що питанням займаються і потрібно очікувати, що вони самі зв’яжуться, а хтось написує кожні 20−30 хв? Ніби це щось дасть

— А до чого тут війна, якщо певні процеси як були так і залишаються? Я точно не знаю як ті розстрочки закриваються саме банком, але якщо відмовили в обслуговуванні вже, то явно не в один клік можна закрити ті розстрочки
5 квітня 2023, 11:52
-Так, а де підтримка збрехала, як написано в назві відгуку?

Поддержка написала что заблокировали пользоваться только кредитными средствами, и ничего про личные не было сказано, в итоге личные так же заблокированные

Если это срочный вопрос, сколько можно ждать?

К тому что есть моменты когда деньги нужно кому-то скинуть, или же сделать закупку, а в итоге мои деньги были заблокированные

5 квітня 2023, 13:41
На скрінах видно, що відповіли «Обмеження встановлено за рішенням банку» і «На даний момент немає можливості робити видаткові операції за карткою». Вони не вказали, що ТІЛЬКИ кредитні кошти заблокували. І якраз у реченні, «немає можливості робити видаткові операції за карткою» і більш зрозуміло, що це взагалі на користування карткою, а не саме на кредитні кошти обмеження.

А як думаєте, їм просто в кайф довго затягувати вирішення питання і наразити банк на негатив, чи краще швидше вирішити питання і уникнути негативу? Є ж певні процеси, які потребують часу. Навряд чи це саме оператори підтримки закривають розстрочки, вони лише звернення приймають.

Так у вас як мінімум є картка привату і коли виникли проблеми з користуванням картки моно, то ті 10к можна було отримати на свою картку привату і нею «терміново» розрахуватись. І моменти, коли терміново треба гроші, виникають не тільки коли є війна, тому згадка про війну у відгуці ну зовсім недоречна.
6 квітня 2023, 9:47
В нормальном банке все разблокировалось бы автоматически сразу при поступлении средств.
И что это вообще за прикол с блокированием средств? Есть лимит предусмотренный для пользования. Что это еще за блоки поверх уже имеющихся условий?
Бред полнейший.
6 квітня 2023, 9:54
Про яке розблокування може йти мова, якщо автору відмовили в обслуговуванні? Питання в тому, щоб закрити розстрочки і потім вивести кошти на приват і щоб це все було дуже швидко
5 квітня 2023, 11:58

Оформил 2 т.к лекарства нужны были 2го, верно. 4 Апреля так же нужно было в аптку т.к врач назначил другие лекарства. Разные бывают ситуации и иногда в аптеку нужно ходить через день. Не совсем понял последнее предложение. Деньги мне прислали с другого банка на карту моно, я закрыл лимит + хотел закрыть рассрочки и скупится, в итоге закрыть рассрочки и скупится я не смог.
5 квітня 2023, 13:45
Щодо останнього речення
-Виникла проблема з користуванням коштів по картці моно
-Як мінімум є ще картка привату
-Потрібно терміново розрахуватись
Можна отримати кошти на карту привату і терміново розрахуватись, ніж закидати на картку, яка обмежена в користуванні. До того ж, раніше повідомили в підтримці, що «немає можливості робити видаткові операції за карткою»
6 квітня 2023, 9:49
Логично же что закинуты были деньги туда, чтобы снять ограничение и рассчитаться с долгами. Что за глупые вопросы?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Поддержка соврала и банк заблокировал карточку