«лояльний» банк

Katerina9 5 квітня 2023, 0:05
до війни чудово співпрацювали: мала білу карту та кредитну. завжди своєчасно вносила платежі і була вдячна банку за довіру. зараз дуже розчарована. зіткнулась з фінансовими труднощами (з жовтня 2022), як і у багатьох почались проблеми з роботою та виплатами з.п. стараюсь хоча б частково повертати борг і поверну, питання часу…але саме для цього банка війни не існує. маю кредит у «російському» сенс банку і вже реструктаризувала: зменшили платежі та збільшили термін. при зверненні до кц моно шаблонна відповідь що пропозиції відсутні, платіть, подати запит на розгляд не можемо, письмові звернення не приймаються. поняття «лояльність» — відсутність пені і штрафів, в принципі, то що й так у всіх банках. роботизовані беземоційні співробітники кц, які слідують виключно інструкціям. до того ж на початку війни кредитні канікули не надавались, як у решти банків. все закрию, нікому не порекоменую.
monobank
5 квітня 2023, 12:44
Розуміємо, що у поточних умовах виконати зобов'язання за кредитом є складним завданням для багатьох клієнтів. Звертаємо увагу, що зараз банк не списує штрафи за невнесення мінімального платежу
Але оскільки ми маємо зобов'язання перед вкладниками, ми змушені проводити списання відсотків за кредитами
Рекомендуємо вам вносити мінімальний платіж – 4% від суми заборгованості. Ця сума не списується з картки, важливим є сам факт поповнення і це дозволить зберегти хорошу кредитну історію
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні

Jokets
Jokets
5 квітня 2023, 4:18
Ну навіщо настільки то брехати, моно також давать певні канікули для всіх. Ви говорите що банк поганий бо хоче щоб ви повернули йому його гроші, що вже абсурдно) ви якщо би в сусіда зайняли гроші і він казав їх віддати також говорили би який він поганий? Всі так люблять говорити що банк чомусь їм повинен піти на зустріч, але ніхто не говорить що може ви підете на зустріч і оплатите кредит вже нарешті?
Lolik1837
Lolik1837
5 квітня 2023, 8:50
Автор отзыва врёт беззастенчиво. Я не питаю любви к моно, но вынужден признать — кредитные каникулы у них до сих пор . А вот у меня вопрос к автору — неужели так тяжело платить минимальные 4% от суммы долга Может на работу надо устроиться ? Вот у меня лично есть хорошая знакомая — работала бухгалтером в крупной фирме . С начала войны осталась без работы. Человек , что бы оплачивать свои долги уехала в Германию и там сейчас работает уборщицей. То есть с офисной работы человек пошел «тряпку тягать» . И ей не стыдно. Она даже с гордостью говорит — «я содержу себя , помогаю детям и ещё и кредит выплачиватю» А ВАМ ЧТО МЕШАЕТ ???

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank