Відмова в обслуговуванні

li1payne 28 березня 2023, 15:53
На сьогодні склалася така ситуація, як і в багатьох інших відгуках про монобанк. Отримав повідомлення від банку, про те, що припиняють зі мною співпрацю і відмовляють у подальшому обслуговуванні.

Я є клієнтом цього банку не перший рік, і за весь час прекрасно співпрацював з моно (справно платив за кредитом, «лівих» грошей ніколи не надходило на карту, не крутив бінанс). Зловив блокування після того як за ордером купив USDT. У підтримці «пояснювали» все скриптами, ніякої конкретики і причини блокування рахунку не назвали.

Читаючи подібного роду відгуки, зрозумів, що така ситуація часто трапляється з клієнтами цього банку. Але все одно, залишається не зрозумілим, яка тому причина і що ніяк не можна вплинути/оскаржити рішення банку. Хоча в інших установах співробітники йдуть на контакт і просять хоча б надати довідку про доходи, або пояснити звідки ті чи інші фінанси до того, як «викинути» з банку.

Тут же, на мій жаль, немає клієнтоорієнтованості. Плюс до того ж, блокування монобанку може спричинити наслідки в інших банках і на кредитну історію загалом, що дуже неприємно.
monobank
28 березня 2023, 18:17
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Банк діє відповідно до Умов та правил, з якими ви ознайомлювались та погоджувалися під час відкриття картки:

10. Заключні положення
10.4.1. Договор може бути розірвано за ініціативою однієї із Сторін.

28 березня 2023, 20:03
Прямо за першу операцію і одразу блокування? Свіжа казочка…
28 березня 2023, 20:59
У тому то й річ, що монобанк не використовувався раніше для купівлі криптовалюти і роботи з нею. І так, після першої операції зловив блокування, що дуже здивувало.
28 березня 2023, 22:54
Не крутив бінанс…купив USDT

причини блокування рахунку не назвали.

Ти ж пишеш що читав попередні відгуки. Банки вцілому, а Монобанк це теж банк, майже ніколи не називають причину закриття рахунку.
29 березня 2023, 1:50
Усе правильно, вперше з монобанку вирішив купити ордер на USDT на бінансі. Відгуки вирішив почитати після блокування рахунку, оскільки до цього нічого подібного не було в інших банках.
29 березня 2023, 0:43
І тут додав посилання на інший відгук з ідентичним змістом.

29 березня 2023, 1:52
А те, що відгук було опубліковано через 7 годин після мого, ніяк вас не збентежило? Зберігся той самий зміст, навіть відступи між текстом
29 березня 2023, 1:58
А зачем писать отзыв под разными именами и ставить одну звезду 2 раза?
29 березня 2023, 2:49
Хто казав, що відгук мною було написано 2 рази? Я навпаки писав, «чи не бентежить вас однаковий відгук, який було опубліковано пізніше»
29 березня 2023, 4:10
Ну так именно это и наталкивает на мысль, что это делаете вы с двух разных аккаунтов, чтобы поставить 2 раза 1 звезду банку.
Danilich
Danilich
29 березня 2023, 10:23
Монобанк это не банк, а огрызок типа банка, работающий на лицензии левого банка. Ничего вы не потеряли раз закрыли вам счет, я давно оттуда свалил и отношение намного лучше, чем в этом гнилом финтех проекте, который только умеет вытирать ноги о порядочных клиентов
29 березня 2023, 10:41
Звали то й звалив.
Чого ж тоді як покинута дівка поводишся?
Якщо тобі так гарно в тих банках, що тебе підібрали та обігріли, навіщо постійно дулбаєшся в своїх моно-травмах?
Чи може не дуже гарно, а моно назад не пускає, то ж тобі пече?
Все одно ці відгуки читає настільки жалюгідна купка людей порівняно з клієнтскою базою монобанку, що твой демарші викликають лише сміх у постійних відвідувачів

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank