Рахунок фоп

Qwertyyu 16 березня 2023, 8:46
Відкрив рахунок у банку, а гроші туди заходять, но не усі, телефонував на горячу лінію допомоги нуль, кажуть що то питання до банків з яких іде оплата, зателефонував до тих банків вони кажуть що моя карта заблокована у моно банку, що потрібно вирішувати з моїм банком, так що не раджу
monobank
16 березня 2023, 10:44
Розуміємо, що ситуація неприємна
Ми отримуємо сповіщення від платіжної системи про спробу неуспішного зарахування
Спробуйте, будь ласка, перевипустити картку фоп, при перевипуску можна буде обрати іншу платіжну систему картки та повторити платежі на неї

Oleksii Ch
Oleksii Ch
16 березня 2023, 8:59
Якщо ви хочете знайти тут підтримку, опишіть ситуацію так, щоб її можна було зрозуміти.
Три літри
Три літри
16 березня 2023, 9:31
а гроші туди заходять, но не усі,

А як саме ви їх туди відправляєте? Відкрив рахунок ФОП майже відразу після їх публічного старта і з того часу гроші регулярно заходять. Така ж справа у багатьох знайомих хто теж відкрив ФОП рахунок в Монобанку.

телефонував на горячу лінію допомоги нуль

Ну якщо ви їм описали проблему так само як і тут то не дивно.

Яка карта? Ви ж казали що гроші «заходять на рахунок». Виходить мова не про рахунок, а про карту. А як саме ви робите перекази на карту рахунка ФОП? Які повідомлення показують застосунки інших банків при спробі зробити переказ?

До слова не можна заблокувати картку так щоб на неї не можна було переказати гроші. Заблокувати можна лише для здійснення витрат власником.

так що не раджу

У Моно є аж два варіанти екварінгу: це саме для того щоб оплачувати послуги ФОП-а за допомогою карти. А перекази з карти на карту це доволі дорога послуга яка до того ж в багатьох банках досі реалізована через *** .
Danilich
Danilich
16 березня 2023, 15:05
Відкрив рахунок у банку

А где вы видели в реестре банков НБУ банк с таким названием? Подсказываю, вы открыли счет в конторе, которая маскируется под банк, но на самом деле нею не является, предоставляет фиктивные «банковские» услуги под вывеской совершенно другого банка с настоящей лицензией
zig4free
zig4free
17 березня 2023, 11:29
Платежи на карту-ФОП всегда была проблема. То что банки такое выпускают — это классно. Но это не должно быть основным средством для платежей на ФОП счет.
Для полноценного ведения ФОП — нужен эквайринг / платежи по реквизитам.
VovaOlehovych
VovaOlehovych
20 березня 2023, 17:51
Що стосується зарахування фоп платежів у долларах, там взагалі проблема, вони працюють з американським банком посередником, який працює з рашкою і неодноразово потрапляв під санкції, через це я та мої колеги не можуть отримувати зарахування зп в доларах на фоп рахунок

але для моно гроші не пахнуть, головне гарно заробити, а десь там можна і з підсанкційним банком дружбаном рашки працювати)))))
Natalia11111
Natalia11111
9 травня 2023, 11:01
Та ж сама ситуацію, зарахування на рахунок ФОП через раз.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank