Olyusjka 14 березня 2023, 18:55
Від 30 січня не можуть надіслати офіційну відповідь по вхідному запиту #1368 від нотаріуса. Згідно регламенту відповідь повинні були надіслати потягом 30 календарних днів, тобто до 2 березня. Досі не відправлено і постійно годують обіцянками «завтра-завтра», скільки ще чекати? Жодних термінів не називають, ні скарги, ні супервізори не мають ніякого впливу. Вирішити будь-які питання неможливо!
monobank
monobankua 14 березня 2023, 20:16
Ми завжди намагаємося надавати лише якісний сервіс.
Насамперед просимо вибачення за саму ситуацію, за вашим запитом ми передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу
Дякую вам, що повідомляєте нам про подібні ситуації. Це допомагає нам ставати краще.
Нам дуже, що у вас виникли негативні емоції. На жаль, вирішення вашого питання зайняло більше часу, ніж очікувалося. Просимо вибачення за довге рішення!
На цей момент питання ще знаходиться в роботі

Olyusjka
Olyusjka
14 березня 2023, 22:18
Скільки часу це ще займе? Чому ніхто не вказує терміни?
15 березня 2023, 9:32
Ответ банка, «намагаємося надавати» та «надаємо» це різні речі, як порядність та непорядність.
Автору ваши «вибачення"(бла-бла-бла) до одного місця, краще компенсуйте ій незручності через мононедбалість.

JWalker
JWalker
17 березня 2023, 3:35
Странно как боты от монобанка в этом комментарии не нашли к чему прикопаться и не обвинили пользователя в том, что он сам всему тому виной :D
17 березня 2023, 9:11
Вот такие у моно боты- недалекие и беспонтовые…

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Найгірша і некомпетентна підтримка, включно з супервізорами! Недолугі і некомпетентні працівники!