Блокировка карты!

YuliiaTuz 14 березня 2023, 13:26
Обратилась в поддержку банка поздно вечером, узнать как обезопасить свою карту от списаний. Подсоединился ко мне оператор — Александр. На мой вопрос никакого ответа, обезопасил он мою карту тем, что заблокировал её. Такого запроса у меня не было! Я не разрешала блокировать карту, на мои смс о видео подтверждении личности, цитирую «Що підтверджувати і для чого дзвінок?» На этом общение с оператором закончилось, звонила в тех.поддержду, предлагали ждать пару дней чтоб получить новую карту.Но проблема в том, что блокировать карту, с моими средствами, я не просила.С горем пополам мне перевыпустили карту, зачислили сумму со старой карты.Понятное дело что карта виртуальная.Максимально неудобства мне предоставил банк! Пользовалась этим банком много лет без нареканий, но действия оператора испортили всю картину о банке.
monobank
monobankua 14 березня 2023, 14:25
Якщо клієнт повідомляє, що не підтверджує операцію по карті, не пам'ятає або не впевнений, що робив таку операцію, то картка може бути заблокована співробітником з метою безпеки, щоб уникнути повторних списань.
Ми передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.

14 березня 2023, 13:35
мои смс

які СМС?

Но проблема в том, что блокировать карту, с моими средствами, я не просила

Враховуючи твій неперевершено низький рівень знань оператор скоріш за все заблокував карту після твоєї розповіді яку ти забула написати тут.
14 березня 2023, 14:12
які СМС?Авторка мала на увазі ПОВІДОМЛЕННЯ у чаті підтримки.Хіба так важко допетрити чи докумекати ?

яку ти забула написати тут- доповню-Скажите, как обезопасить мою карту от неизвестных списаний, а?
Усе ж було написано у першому реченні.
14 березня 2023, 14:33
Авторка мала на увазі ПОВІДОМЛЕННЯ у чаті підтримки.

Ти то розумієш що це — не СМС? Якщо так то нащо вмикаєш дурника та пояснюєш це мені, а не авторці?

Усе ж було написано у першому реченні.

У першому речені лише пересказано запитання, але немає контекста в якому це питання було задане. Якщо авторка сказала що загубила картку то оператор цілком міг прийняти рішення про необхідність блокування. Або якщо авторка сказала що передавала дані картки. Або про розповіла про ще якусь небезпечну операцію.

До слова у відповіді банка це як раз описано — перечитай.
14 березня 2023, 15:48
.що це — не СМС? Так, але мозок чи логіку увімкнути можливо? Анекдот про шашечкі знаеш…Яка різниця-СМС чи месенджер, як канал спілкування?

Якщо авторка сказала що загубила картку — блокировать карту, с моими средствами, я не просила
14 березня 2023, 17:05
Так, але мозок чи логіку увімкнути можливо?

Автору? Не просто можливо, а треба. Бо коли пишеш відгук не використовуючи мізки виходить фігня яку в кращому випадку проігнорують, а в гіршому оцінять написавши відповідні коментарі про рівень автора.
Danilich
Danilich
14 березня 2023, 14:42
То что там боты в поддержке работают по скрипту, слова «безопасность» и «карта» у них триггер поставить блокировку, поэтому какие удивления, если там уровень обслуживания 0
aliwka3
aliwka3
14 березня 2023, 17:39
А как оператор должен был обезопасить карту от списаний кроме блокировки? Какие были ваши варианты? запретить ресурсу списывать деньги? это так не работает) иначе каждый дурачок бы пользовался услугами компаний и запрещал им списывать деньги. И ваше разршение для блокировки карты вы давали, просто забыли) или договор не читали
SergeyNina
SergeyNina
15 березня 2023, 3:42
Мой ответ никак. Только оплачивать в интернете виртуалками предварительно перекидывая деньги на них.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank