Вирішила я спробувати Монобанк і певно більше не буду…

Dilema 11 березня 2023, 3:29
Ситуація наступна в мене незрозуміло де висять МОЇ ж дві виплати. Перша це Космолот 1500 грн, я користуючись даним сервісом перший раз. На сайті пишуть що все ок. кошти виведені. Навіть прийшло підтвердження на почту. Оператор Монобанку говорить, що створена заявка на дану суму але суму фізично не нарахували. Ок, я в Космолоті вперше тому почала грішити саме на космолот.

Ситуація номер 2, я працюю на закордонному сайті і вже декілька місяців підряд отримувала кошти на Ощадбак Віза, кошти приходили моментально, ну просто в секунді. Вирішила на свою голову спробувати моноблок. Поставила на вивід свою зарплату за тиждень так я 10-го березня мені платити за квартиру. І тадам коштів немає і співають ту ж саму пісню, що фізично кошти не поступили. Що ж і в висновку я маю два зовсім різних платежа, моя робота ніяк не стосується азартних ігор. казино чи тощо… Ч Я звернулася в чат своєї роботи і до десяти негативних відгуків саме за Монобанк, дівчата пишуть, що всі банки виплачують моментально. Один Моно забирає собі ці кошти на 4−5 днів і непонятно що з ними там робить. Дві різні платформи говорять що з їхньої сторони все добре. А Мономанк вирішив зробити з мене дурочку залишивши мене без коштів на вихідні і без оплати за квартиру. Я замовила собі іменну карту за 100 грн, вона вже на почті. Навіть забирати не має бажання. Доб’юся щоб мені виплатили МОЇ ж кошти і закрию з вами всі свої рахунки. Я все можу зрозуміти, но дурочку з мене робити не треба.
monobank
11 березня 2023, 10:24
Шкода, що у вас склалася така думка
По першому питанню бачимо, що кошти були зараховані на ваш рахунок сьогодні вночі
Для уточнення інформації по платежу, який ви очікуєте, написали вам в особистому повідомленні

11 березня 2023, 6:42
Ай-Бокс банк прикрыли. Скорее всего через него платежи проводились.

Связан ли закордоный сайт с игорным бизнессом? Банку нафиг надо такое. Так что селяви…

Вот Ай-Бокс банк прикрыли — за активное участие в схеме отмывании денег и уклонение от уплаты налогов через игорный бизнес.
11 березня 2023, 7:40
Ви певно не читали все моє звернення. Закордонний сайт не має абсолютно ніякого відношення до ігор, до ставок, до казино. Це сайт де я працюю
11 березня 2023, 8:09
Это с ваших слов
11 березня 2023, 8:25
А який сенс мені обманювати? Саму себе чи що? До чого Ви це написали, чи Ви працюєте на Монобанк? Я чітко знаю де я працюю не перший рік і чітко знаю що це зовсім не сфера азартних ігор.
11 березня 2023, 8:43
Ай-Бокс тоже вроде банком был.

И вот интересно вы выводите деньги — это как на счет физлица? А шо с налогами тогда?
11 березня 2023, 8:51
З податками все добре в мене. Не переймайтеся
11 березня 2023, 9:16
Все добре — тобто жодних податків?
Чи ви платите 19.5% з того, що заробили за кордоном? =)
11 березня 2023, 9:25
Я працюю на офіційній роботі та сплачую податки. Так як я проживаю сама з маленькою дитиною на зйомній квартирі. Мені не вистачає цих коштів, тим паче з нинішніми цінами. І так я дійсно знайшла додатково неофіційний підробіток, щоб забезпечити себе і свою дитину. Я не покинула свою країну з моменту війни і продовжила працювати на основній офіційній роботі. Завжди доначу на ЗСУ, щодня в моїх соц. мережах репости зі зборами. Підіть причепіться до когось іншого, добре?
11 березня 2023, 10:09
Вот жеж завралась ведь, пишет что с налогами все хорошо, и тут же пишет про не официальный заработок.
11 березня 2023, 10:15
Тому що, з офіційної моєї роботи все сплачується. Не моя вина що за наші зарплати вижити нереально. Були б в Україні гідні зарплати, люди б не шукали де б «полєвачити»
11 березня 2023, 10:55
А за не официальный доход налоги не платится.

Ваша полу-правда — та же самая брехня.

Вы сами виноваты — знали прекрасно, что за такой доход могут отказать в обслуживании.
Rancho
Rancho
12 березня 2023, 13:06
Звісно ж він працює на моно і такий тут не один
11 березня 2023, 9:17
Валютні спекулі закінчилися
Схоже нас чекає нова хвиля: гравці, ставочники та «працівники іноземних сайтів» на підході.
11 березня 2023, 9:37
Якщо казино опозиціонує себе як легальне, ліцензійне. то в чому проблема? При виводі 1600 грн зняли податок 127 грн, все як має бути. Якщо людині, це приносить задоволення після роботи — трішки пограти. А якщо казино не офіційне і не має право на існування, то це питання не до людей які грають, а питання до власників подібних і до тих хто це контролює.
11 березня 2023, 10:11
Проблема в том легальное казино — используют для схем обхода оплаты налогов.
Если счета казоно в АйБокс банке были — то можно попрощатся с деньгами.
11 березня 2023, 12:08
З виграшу в казино має бути 19.5% відсотків, а це для 1600 грн має бути 312 гривен
Тож з вас не податок взяли, а комісію за виведення коштів =)
Якщо казино позиціонує себе як легальне, воно має виступати податковим агентом та рахувати податки з ваших «перемог»
11 березня 2023, 22:00
Налог платится с GGR, а не со всего депозита.
11 березня 2023, 10:13
После закрытия АйБокса посыпались отызывы про плохие банки и казино
11 березня 2023, 10:21
Яким місцем Ви читаєте — я не знаю. Особисто в мене основна проблема не пов’язана з казино. А Ви торочите одне й ту ж пісню.
11 березня 2023, 10:53
Ну да, к казино, еще добавился неофициальный доход — за который налоги не платятся — про финмон конечно не в курсе, все банки плохие…
12 березня 2023, 11:23
Казино обязано удерживать налог с выведенных денег, сами игроки получают уже деньги после налогообложения
11 березня 2023, 11:08
Пишут что деньги были зарахованы.

Так, что спрашивайте сайт почему такие задержки - где вы ваш неофициальный заработок получаете.
11 березня 2023, 11:14
А вас я бачу так сильно це бентежить, більше ніж мене) не має чим зайнятися? Ви якась не адекватна людина)
Anrey12
Anrey12
13 березня 2023, 10:05
Автор, никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом.Ⓒ
И не оправдывайтесь перед ними-)
Эксперимент провели-результат увидели, выбор банка за вами.
SergeyNina
SergeyNina
11 березня 2023, 17:30
Вероятнее всего моно отправил второй платёж с сайта в проверку. Да, нужно подождать. Да, продукт моно боится штрафов и повторения истории с айбокс банком потому это будет происходить ещё чаще чем раньше.
11 березня 2023, 22:05
Технически нет сложностей вам отправить перевод на карту в течении нескольких минут. Банки задерживают такие платежи на допроверки т.к. это высокорисковые операции. Делайте вывод на карты других банков
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
14 березня 2023, 8:35
То ти вже дурочка що звязалась з недобанком тому ніхто з тебе нічого не робить)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Вирішила я спробувати Монобанк і певно більше не буду…