Без попередження заблокували мою картку з моїми власними коштами 02.03.23г

Amiii 8 березня 2023, 15:39
Усіх вітаю, я Коротенко Аміна, вже невперше чую негативні відгуки про моно банк, хоча раніше вважала, його найзручнішим і найклієнто орієнтованим. На разі і я постраждала від некоректного ставлення та дій банка щодо имене та моїх власних коштів (11 тис грн) яке є протизаконим, та порушують права людинни. 02.03.23 року моно банк заблокував мою картку з моїми власними коштами без попередження, і наразі відмовляється мені розблакувати картку, скріни переписки можу додати, і це вже не перший випадок
monobank
8 березня 2023, 16:51
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам
25.02 ми попросили вас надати документи, які підтверджують зарахування коштів на ваш рахунок. Оскільки ви не надали нам жодної інформації, ми були змушені призупинити видаткові операції, про що також надіслали вам повідомлення
Додатково колеги зв'язалися з вами в месенджері, для надання інформації

Arrow186
Arrow186
8 березня 2023, 16:42
Банк завжди має право заблокувати рахунок, і вимагати надати документи на джерело походження коштів, тих чи інших розрахунків, тощо.
14 березня 2023, 8:42
З якої суми повинен працювати цей фінмоніториг?Банк може і може але це недобанк тому ніхрена він не може
Три літри
Три літри
8 березня 2023, 17:26
є протизаконим, та порушують права людинни

Жаль що ми так і не почули опис протизаконних дій які ж до того порушують права людини.

і наразі відмовляється мені розблакувати картку,

Це не тільки його право, це його обов'язок. Якщо він не буде блокувати картки людей що підозрюються у відмиванні грошей то отримає штраф на декілька міліонів гривень. Порівняємо суми: або штраф декілька міліонів гривень для банка, або сума меньша ніж середня зарплата по Україні.
9 березня 2023, 7:53
Таке враження, що війна повиганяла на світло людей, що десятиріччами жили окремо від фінансової системи, а тепер кожного дня бачать дива.
9 березня 2023, 10:17
Авторка, закривайте рахунок та мерщій до норм.банку, якщо у моно не опам’ятаються.
Скаргу до НБУ писали?
Jokets
Jokets
10 березня 2023, 7:51
А на что жалобу писать? Что автор гоняет не понятные деньги и не может их объяснить?) ну удачи)
10 березня 2023, 9:31
Ви намагаєтесь знайти злоровий глузд у сектантів «поганого монобанку»
Не треба того робити, бо марно.
13 березня 2023, 9:45
На блокування особистих грошей та й перевірка від НБУ зайвою не буде-)
13 березня 2023, 11:15
В Паріматч напишіть скаргу =)
13 березня 2023, 11:34
У Туреччині є Паріматч?
14 березня 2023, 8:41
Недобанк які кошти?Булоб це 400 000 гр чи яка там мінімальна сума для фінмонітонингу, а позорриться заі перевіряти 150 баксів може тільки недобанк

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Без попередження заблокували мою картку з моїми власними коштами 02.03.23г