Покупка доллара під депозит

Dimas13 13 лютого 2023, 14:29
Розповім свою історію про зняття депозиту.Закінчився депозит 3 місяці.Вирішив зняти.Через додаток видають тільки у трьох місцях Київ, Одесса, Львів (Я з Хмельницького).Що робити зв’язався з таким «чудовим«баком прийдеться їхати у Львів.Замовив зняття на 07.02 в Універсал банку через додаток .06.02 рівно о 18.00 приходи сповіщення що ми не змогли доставити гроші на відділення куди ви замовляли тому переносимо зняття депозиту у Укргазбанк на 07.02.(теж саме число).Я пишу в підтримку і питаю якщо переноситься у Укргазбанк зняття може в мене є можливість зняти гроші у Хмельницькому? Так можно відповіли у підтримці і оформили мені зняття на 08.02 в Хмельницькому.08.02.без черг і без проблем зняв у Укргазбанку у Хмельницкому. Так нащо були ці танці з бубнами? Нащо мені втрачати цілий день на поїздку у Львів, втрачати гроші на квитки (чи це спільний проект з Львовом, Києвом і Одесою для збільшення туристичного потоку.Жартую)Висновок один- це спрямовано робиться щоб людині докласти більше зусиль щоб повернути свої гроші.Такщо нажаль раджу бути наполегливими і не нервувати.Всі хвороби від нервів.
P. S.»Совок«в цьому сенсі у нашій країні на найвищому рівні.Якісь звитяги і здобутки людина у нашому суспільстві може отримати тільки нахабністю,»йти по головам», а не розумом, вмінням.
monobank
monobankua 13 лютого 2023, 16:15
Нам дуже шкода, що виникла така ситуація під час зняття депозиту.
На поточний момент можна замовити валюту в Універсал Банк та відділення партнера А-Банк.
Ми намагаємося розширити та оптимізувати мережу партнерів для більш комфортного отримання валюти для наших клієнтів, тому додатково можна замовити валюту через звернення на підтримку також у відділення Укргазбанку.
Вибачте, що ми вас трохи розчарували.
Сподіваємось на те, що надалі наша з вами співпраця приноситиме лише позитивні емоції

aliwka3
aliwka3
14 лютого 2023, 0:06
— Висновок один- це спрямовано робиться щоб людині докласти більше зусиль щоб повернути свої гроші.

Интересный вывод) только мотив банка в чем? вызвать негатив?
Anrey12
Anrey12
14 лютого 2023, 9:25
Мотив банков в том, чтобы подольше подержать деньги и не платить % владельцу+ организационный дисбаланс.
Кредо моно-Берешь чужие и на время, а отдаешь свои и навсегда.
Олег Мурин
Олег Мурин
27 лютого 2023, 20:26
Мотив банку в тому, що людина псіхане (як я зробив) та обміняє свої кошти по кінченому курсу 36.5, а не зніме кошти і обміняє в будь-якому НОРМАЛЬНОМУ банку чи обміннику по курсу 40+…
27 лютого 2023, 20:31
Та конвертаційні спекулі вдавляться, будуть на колінах стояти під банком, але не заберуть гривнею по курсу. Не для того мама квіточку ростила…
27 лютого 2023, 21:39
Не судите всех по себе любимому…
28 лютого 2023, 8:01
Друже, сходи перевірь координати 45°10'43,39″ 30°55'30,54″. Як знайдеш предмет схожий на крейсер, зрозумієш що до чого.
28 лютого 2023, 8:12
Похожн, что турецкая жара
негативно сказывается…
28 лютого 2023, 9:18
Слинка тече за кордон, а не випускають?
14 лютого 2023, 14:53
Перед открытием конвертационного
депозита нужно было подумать и о том,
как его получать наличными в финтех-проекте
без физических отделений…
14 лютого 2023, 14:57
Пренебречь, вальсируем =)
zig4free
zig4free
15 лютого 2023, 13:48
Не используйте монобанк для сабжа…

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Покупка доллара під депозит