Тримайтесь надалі

Hmarina01 7 лютого 2023, 22:45
В мене є кредит, який я плачу все завчасно!!! На іншу картку положила гроші, заблокували, надала підтвердження. Потім почалось, а ви цими коштами закрийте кредит і те що лишиться ми вам повернемо, коли сказала є кредит договір, через 1 хв заблокували додаток!!! Щось добитися нереально стандартні відписки!!! Тому якщо є кредит не рекомендую в цьому банку відкривати ні інші рахунки, ні депозити
monobank
8 лютого 2023, 10:18
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні
Мінфін
Відповідь адміністратора
10 лютого 2023, 13:47
Відгук не зарахований (на 10.02.2023).

7 лютого 2023, 23:58
Знов якись побрехеньки. В банка кілька мільонів клієнтів, у більш ніж половини є кредитний ліміт, тобто кредит. При цьому в цих же людей дуже часто є, як ти кажеш, інша картка на яку вони час від часу кладуть гроші чи знімають, чи витрачають. І депозити є. І нівкого крім тебе нічого не блокують. Тож справа явно не в кредиті, а в тобі.
akblnr
akblnr
9 лютого 2023, 10:39
Судячи з вашого ніку, ви мабуть не дуже тверезо здатні оцінювати обставновку. Мільйони клієнтів були у Біржі MTGOX, у банку Lehman Brothers, а свіжа історія — біржа FTX. «Мульйони клієнтів» не означає рівним чином нічого, коли в установі відбуваються якісь дивні події.
«І нівкого крім тебе нічого не блокують» — ви опитали всіх представників «більш ніж половини» з клієнтів цього банку? Може недасте результати вашого дослідження? Може надасте методику вашого дослідження, як ви це дізналися, що у більш ніж половини клієнтів нічого не блокують? Чи цей висновок ви зробили, коли виправдовували свій нікнейм?
9 лютого 2023, 12:46
Ми обговорюємо не надійність банку, а пракимку роботи з клієнтами
Тому мільйони клієнтів мають значення.

Перераховані компанії закривали рахунки клієнтам? Ні, не закривали.
То до чого їх тут згадувати?

Монобанк так само надає кредити мільйонам клієнтів і вже не перший рік цим користуються. Твоїй випадок явно ніяк не пов‘язаний з кредитом. Ти або прямо збрехав, або щось не розповів.

Може недасте результати вашого дослідження?

Можу, крім мене Монобанка користуються кілька моїх родичів, багато моїх колег, в більшості з них є кредит і банк нічого від них не вимагав, а також не закривав їх рахунки.

А ти що можеш цьому протиставити, твій індивідуальний випадок про який ти не розповів деталей? Це точно дає тобі право давати попади іншим?
8 лютого 2023, 3:41
Тоже думаю, что что-то не так. У меня тоже кредитный лимит открыт и я пользуюсь постоянно не выходя из льготного. И белая карта тоже есть, я пополняю белую, когда нужно перевести деньги куда-то чтоб не в счёт кредитных и не платить 4%. Иногда бывает даже рассрочки снимаются в минус по карте и я пользуюсь спокойно личными средствами на белой.
12 лютого 2023, 19:59
Ай-ай-ай, мадам, як вам не соромно писати як ви самі кажете бред для відбілювання Монобанка? Скільки вам платить банк за це?

(сарказм)
13 лютого 2023, 12:36
Мои комментарии по делу, я говорю о том, чем пользуюсь и знаю. А твои и по делу и что попало, всё в кучу. А в последнее время так особенно.
8 лютого 2023, 6:18
У автора отзыва скорее всего были просроченные платежи!

Лично у меня из 33тыс лимита только 5тыс доступно — без препятствий пополняю белую карту и делаю переводы.
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
8 лютого 2023, 8:58
А хто вам винен що ви самі добровільно звязуетесь з недобанками?У хазяїна Тігіпка їх три мінімум там сімейний бізнес на пару з дочою, а хто такий тігіпко всі знають рашист і колобарант звичайний який підлаштувався під сьогоднішні реалії і не видно і не чутно бо з дупу возьмуть,виходець з партії регіонів, заробив свої статки як і кореша Янукович та кровосіся Азаров тому робіть висновки кому ви несете свої кошти і з ким маєте взагалі справи
smishno
smishno
8 лютого 2023, 10:04
Вже всі знають, хто такий льоша, який строчить свої, нікому не потрібні, ниття під кожним відгуком
8 лютого 2023, 10:09
«Банк списує незрозумілі комісії»
«Злив персональних даних приват банк»

Фамилия случайно не « *** »
8 лютого 2023, 12:31
Не по темі і не в захист Моно, але назвіть якийсь такий банк, щоб був аж до мозку костей патріотичним проукраїнським банком із чистим як сльоза капіталом? Щоб не соромно було українцеві користуватися! Може А-Банк — ні, там Суркіси, може ПУМБ — ну таке, Рінат ще той «патріот» погудіти клаксонами, може Райф — знову з душком…Агріколь — то саме…От просто цікаво :)
Lolik1837
Lolik1837
8 лютого 2023, 12:54
Ну. «патриотический банк» — это такое себе понятие С этим согласен

.Если копнуть поглубже в ЛЮБОМ банке Украины , то найдем и «русский след» и выгодополучателей из России, и спрятанное гражданство России у кого ни будь из руководства банков.
Не будем наивными — большому капиталу плевать. Прибыль важнее
Вот возьмите такой факт — страны ЕС и G7 вроде бы как одной рукой помогают нам воевать с Россией , а другой рукой дают заработать России и более 90% компаний ЕС так и продолжают работать в России https://www.epravda.com.ua/rus/news/2023/01/19/696159/

Теперь по теме- автор отзыва явно или врет или не договаривает. Какой Моно не хитропопый, но деньги клиента на других его картах они будут блокировать в одном случае — если были просрочки по кредитам банку
8 лютого 2023, 15:07
Щоб не соромно було українцеві користуватися!

Батенька, а ви нацист що вам соромно користуватись банком яким володіє людина що не є 100% українцем в сьомому поколінні? А якщо касирша полька або жидівка?
8 лютого 2023, 17:42
Італій, тебе не в той бік повело. Я запитую про «проукраїнський» тобто не «рашист колаборант і кровосіся» як зазначив вище коментатор. А ти про національність і євреїв :)
8 лютого 2023, 18:54
В чому виражається колабораціонізм Гороховського який навіть на українську перейшов в публічному спілкуванні і викинув наxyz російську мову з застосунку? Він непатріотичний, збори грошей на закупки зброї недостатньо кошерні для твого нацизму?
8 лютого 2023, 22:18
І знову мимо. Хто тут згадував прізвище Гороховського? Віталій, твої намагання маніпулювати і підміняти поняття викликають посмішку :) До Гороховського якраз питань нема. Автор коментаря (Олексій Герасименко, якому я власне і адресував своє питання) згадує Тігіпка — бізнес-партнера Монобанка. Хто такий Тігіпко і його зв’язки з забороненою сьогодні партією регіонів загально відомі.
8 лютого 2023, 23:04
Мова про Монобанк. Кого ще згадувати?
9 лютого 2023, 9:19
який навіть на українську перейшов в публічному спілкуванні- це не подвиг, але взагалі щось героїчне у цьому є… Два пива пану ОГо за геніальні рішення!
9 лютого 2023, 10:19
А хто казав про подвиг крім людини яка досі плутається у відділеннях Монобанка та зупинках львівського метро?
10 лютого 2023, 10:16
6 октября 2022, 14:16
Я-У моно не может быть касс априори
3л-Моно можуть бути каси бо каси є не тільки у банків-
Так де адреси?

Віталя, різницю між метро та копальнею кави бачиш? Але вона є.

Тобі 3л забагато-досить 0,1 л
13 лютого 2023, 15:50
Априори хр*нь ты и пишешь.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank