Сума списалась, але коштів видало на 500 гривень менше

Вера М. 6 січня 2023, 13:53
Син знімав кошти у сумі 900 гривень, з власної картки, списали 900, в видало 400. Все зробили по інструкції яку нам надали у підтримці, по результатам інкасо — відмова, так як у банку, який видавав кошти «все зійшлося». Ну що можу сказати. Нехай буде на ліки тому, хто прикарманив ці кошти. Ніколи не думала, що мій улюблений Моно зробить такий «сюрприз» для моєї сім'ї. Або ставте свої банкомати, або краще захищайте клієнтів.
monobank
6 січня 2023, 14:13
Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації

6 січня 2023, 15:50
Відповіли і не відповіли. Для галочки відповідь мені не потрібна. Мені потрібна відповідь з результатом. Так/ні, конкретно. А не уточнення контактів.
dizzbalanser22
dizzbalanser22
6 січня 2023, 17:10
При чому тут монобанк, якшо кошти вам видає банкомат іншого банку?
Ви говорите що «ставте свої банкомати або краще захищайте клієнтів»
Так, а ви можете звертатися до кас партнерів щоб таких ситуацій не відбувалося
6 січня 2023, 17:20
Ну не треба перекладати із хворої голови на здорову. Це ми в прольоті на 500 гривень. А в когось зробить тютю 5000, і все одно буде «сам дурак»? Добре хоч кошти власні, а не кредитні, інакше б Моно, (банкоматів якого немає) ще й відсотки отримував би. Для чого тоді розгалужена система банкоматів, еквайринг і все таке, якщо в касах черги кілометрові будуть? Ваш коментар відкидає нас років на 10 назад 😂
7 січня 2023, 13:17
Видимо это вас откинуло назад, вам деньги не выдал другой банк и моно не может лично проверить чужой банкомат. Есть правила платежных систем согласно которым банки и оспаривают транзакции, моно запрос сделал, но им ответили ничего нету то  *** какие вопросы к моно?
6 січня 2023, 17:22
Тобто їхати через все місто в касу банку? Ви про що взагалі? Іспанський сором.
6 січня 2023, 22:46
Ну якщо ви часто стикаєтесь з такою ситуацією шахрайства з боку інших банків — відповідь так
aliwka3
aliwka3
6 січня 2023, 19:33
Так банк который выдал деньги провел инкассацию, ваших денег не нашли, моно должен верить вам, или банку? я понимаю что вы, возможно, не врете, но если моно начнет верить клиентам, то с недостачей средств будут резко миллионы пользователей) здесь вопрос проводили ли вообще нормально инкассацию, а диспут наверное не применим к снятию средств в банкоматах, или моно не успел его начать. Ну и если вам нужны операции с наличкой, вряд ли для этого идеально подходит моно, это мобильный банк
vala52
vala52
8 січня 2023, 0:18
Олексій.А можете уточнити,при чому тут евреї?
6 січня 2023, 22:44
Яким боком Моно до видаючи грошей? Гроші видавав банкомат іншого банка
7 січня 2023, 7:29
Вы наверное не понимаете как это работает. Вы даёте заявку об инциденте в монобанк как банк с чьей карты снимались деньги . Монобанк делает запрос в банк чей банкомат не выдал деньги. Банк чей банкомат не выдал деньги ждёт инкассации и сверки и даёт результат в монобанк. Все. Монобанк не может никак повлиять на этот процесс так как все делает банк чей банкомат. Все зависит целиком от результатов инкассации банкомата и сверки. Все.
7 січня 2023, 8:50
Я розумію як це працює. Як і вже зрозуміла що клієнт у таких випадках може сподіватися тільки на чесність працівників банку, банкомат яких не видав гроші. Тобто фактично сам на сам. І це не тільки Моно стосується, але ми — клієнти Моно, через те і захисту шукали у Моно.
7 січня 2023, 13:20
Моно должен верить вашим словам или другому банку?) у вас только ваши слова, а другой банк имеет документы и т. д. касаемо не выдачи денег, то моно должен поверить вам и деньги из своего кармана вам зачислить? Нет) не один банк так не будет делать если хочет работать и дальше.
7 січня 2023, 7:34
Есть вариант что банкомат мог выдать вашу 500 тку следующему клиенту или она могла где-то застрять в механике банкомата. Но все зависит от работников банка который установил банкомат

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Сума списалась, але коштів видало на 500 гривень менше