Відмова при поповненні картки

andriidiachenko 27 грудня 2022, 13:03
26.07.2022 завітав до каси банка-партнера Абанку, для поповнення моєї картки Monobank. Касир перерахував кошти, почав їх зараховувати на баланс, на що отримав повідомлення «Документи клієнта неактуальні (загублені)». Поповнення неможливе… Написав в підтримку, виявилось що це пов’язано з моїм 25річчям 12.12.2022р, треба оновити документи. Нагадую про те що згідно закону я маю 30 днів на зміну фото в моїх документах! Банк попередньо не запитував, не сповіщав, не надсилав ніяких сповіщеннь в додаток про те що потрібно актуалізувати інформацію. Про це я дізнався в кассі банку при спробі поповнити свою картку… Банком було запропоновано оновити інформацію шляхом скану закордонного паспорту. Це вирішує проблему, але не в той момент коли я стою у відділенні банку і намагаюся поповнити свою картку. Це називається жахливим відношенням до клієнтів, тим більше до клієнта власника преміальної картки, за яку банк бере ті самі 750 грн що і до війни. Більшість переваг картки просто неможливо використовувати у зв’язку з ситуацією в країні. Не бачу причин надалі користуватися преміальною карткою, ні переваг, ні сервісу клієнт по факту не отримує.
monobank
monobankua 27 грудня 2022, 15:59
Приносимо вибачення за незручності
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні

Oleksii Ch
Oleksii Ch
27 грудня 2022, 16:08
Ви розумієте, що до моменту одновлення паспорту для банка він є не дійсним.
30 днім вам дає держава, а не приватний банк, який взагалі може просити будь-які документи якщо це не порушує закон, бо ви погодились підписуючі угоду.
І вам ще пощастило, що вони згодні за закордонний паспорт.

Декілька років тому Приват мені такого шансу не давав, коли відмовляв в послугах на підставі неактуального фото в той момент коли в мене було три дні на внесення коштів по додатковій угоді дисконтування проjobаного кредиту.
Впешті решт мені знайомий юрист порадив підійти ще раз та відмовитись від ідентифікації на підставі того, що для виконання платежу за реквізитами на користь банку та на суму до N гривень вона не є обовʼязковою. Мені це минулося, а так би змарнував 3 тижні перемовин по тій додатковій угоді, бо її не можна було протермінувати.
zig4free
zig4free
27 грудня 2022, 23:36
На время войны есть постановление КМУ — которая дает отсрочку «вклейки фота в паспорт»

Банк обязан соблюдать законы государства — иначе штрафы вплоть до отзыва лицензии. По текущим законам паспорт без своевеменно вклееной фотографии по достяжению возраста — действителен.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
27 грудня 2022, 17:05
Распечатайте кассиру и тупой поддержке это:

Постанова КМУ від 21 жовтня 2022 р. № 1202

…паспорти громадян України у формі картки, строк дії яких закінчився за 30 днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р., та паспорти громадянина України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартку особи у разі досягнення нею 25- чи 45-річного віку, строк вклеювання до яких настав за 30 днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р., є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України та підлягають обміну або вклеюванню нових фотокарток відповідно до досягнутого віку протягом 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану.
SergeyNina
SergeyNina
28 грудня 2022, 6:34
Кассир, а банка ничего не может сделать так как моно ограничило карту клиента, а поддержка монобанка может

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Відмова при поповненні картки