Монобанка це не банк

Romram 25 грудня 2022, 15:38
Монобанк це звичайні шахраї, як колись говорили «воровка на доверії». Нацбанк дозволив відкривати депозити в рамках 50000 грн купивши долар. Монобанка кинулася одна з перших. Але ніхто нікого не попереджав що працює ця моно банка тільки в Києві і ще двох містах України. Навпаки — рекламували що в них є банки партнери з фізичними відділеннями.
Прийшло до видачі. Їдьте шановний пан на…саме туда саме туда, в Київ і там може получите, а може ні. Або йдіть жебракуйте попід касами, А банку. В якого свої зобовязання перед своїми клієнтами і вони їх виконують, а монобанка при людському відношенні мала б теж підвозити їм валюту хоч персональним авто Гороховського. Але ж ні. І плетуть якісь відмазки нікчемні про ажіотажний попит. Який ажіотаж, обмінки і валютники доларом заваленені вище вух. І не особливо то й гребуть в них. Курсом чорного ринку граються, і мабуть ці монобанки теж хочуть приймати в цьому участь, а лохи нехай чекають, колись віддамо може. А зараз будемо їм брехати і брехати, посилати і посилати.
Тому я вважаю що українці мають показати своє незадоволення, ті у кого воно є, цією монобанкою і послати його рухатися слідом за «расійським ваєнним карабльом»
monobank
25 грудня 2022, 17:28
Приносимо вибачення за незручності
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні
Полезный комментарий
Romram 31 грудня 2022, 19:04
Проблема вирішена завдяки, А банку. Депо зняте. Киянам і іншим де є можливість зняття готівки рекомендую Монобанк. Іншим, рекомендую дійсно думати, а що буде потім. Монобанку рекомендую це розяснювати при оформленні депо. Дуже важко зрозуміти що банки партнери пошлють тебе. Народ я це вже побачив цього не знаа і бігав по касах, А банку як і я. «Розумним» рекомендую утримуватися від критики таких нефінансистів як я, а просто пояснювати якщо такі розумні.

sanook
sanook
25 грудня 2022, 17:17
Чекайте на три літри, він вам все «поясне» по днобанку. :)
25 грудня 2022, 18:28
«Чекайте на три літри, він вам все «поясне» по днобанку. :)»

Ну зачем же вы так о «трех литрах»?
Ведь он так убедительно рассказывает о пользе лежания валюты на карточках. Ведь на карточках, по какому то одному ему ведомому способу, доллары «чпокаются», размножаются и «прирастают «
26 грудня 2022, 9:18
Точнее «убедительно», да и забавно его писульки с претензией почитывать на досуге дабы поржать-)
25 грудня 2022, 20:28
Особисто я прихильник зберігання грошей в валюті країни проживання. І до речі в серйозних і відповідальних банках, які гарантують і повернення і є учасниками фонду гарантування вкладів.
Але враховуючи що гривню придумали щоб грабувати курсом народ, я розумію бажання цього народу вкладатися в долари і євро. Хоча мене це не радує. І якщо є в Україні порядні банки які ведуть себе порядно то чому б і ні. Гроші мають працювати, а не лежати під подушкою. Хтось робить депозит, а хтось бере кредит і веде бізнес. Монобанка сама створила собі геморой і вкладникам своїми необдуманими хватальними рефлексами. Той же Приват і Ощад та й багато інших банків не пішли на ці депозити, прорахувавши що віддавати буде важно. А ті що пішли теж врахували що віддадуть тому що за ними стоять порядні власники, а не один з тих хто трусить країну і народ як грушу. До речі я не чув ні від кого що ще хтось не віддає. Тільки Моно. І бродять кинуті ними українці попід касами, А банку. Хочете і ви так бродити — користуйтеся цією монобанкою. Яку потрібно спільними зусиллями витурити з ринку банківських послуг України, якщо вони такі пакостники. Може це агенти кацапії заслані щоб підривати в українців довіру до банків? Блеют як ті цапи — як кацапи — напишіть нам і уточніть, так ніби з ними в тих їх чатах зараз не десятки тисяч українців переписуються з єдиним питанням — як повернути гроші, а якісь «лунатіки» з альфацентаври.
25 грудня 2022, 20:41
«Той же Приват і Ощад та й багато інших банків
не пішли на ці депозити, прорахувавши що віддавати буде важно.»

У вас недостовірна інформація…
39 банків з 67 наразі відкривають валютні депозити для фізосіб.

Приватбанк з вересня почав відкривати валютні депозити
та вже більше 20 діб грудня видає готівкову валюту своїм кліентам…

Валютні депозити Монобанку без коміссії можна отримати
у відділеннях Універсалбанку та А-Банку або вивести
на валютну картку Монобанку, з якої зняття валюти буде
з коміссією 0,9% в А-банку або 2% у банкоматах у Европі.
25 грудня 2022, 20:33
«Але ніхто нікого не попереджав що працює
ця моно банка тільки в Києві і ще двох містах України.»

А самі ви не додумались перед вкладанням своїх коштів
з’ясувати варіант їх отримання після закінчення
депозитного договору…
25 грудня 2022, 20:53
Вибачте, не знав що 39 з 67. І ще. Додумався додумався. Варіант їх отримання з пояснень Монобанку — в касах банків партнерів, того ж таки, А банку, яких є сто неподалік мене. Але я не додумався що Монобанк оформлятиме видачу тільки в Києві, Одесі, Львові… а інші обласні центри він вертане як той пропелер на…Хоча й в Києві в них теж наскільки я читаю відгуки має проблеми. Тому я й кажу — їм потрібно попереджати клієнтів було — видамо тільки в Києві. Я то побігаю по, А банках і зніму. Мене турбує як люди з особливими потребами це робитимуть, хоч би про них це монобанківське бидло потурбувалося. Якщо хто не знає люди з особливими потребами це інваліди. Чому це бидло вважає що може знущатися над українським народом, якому і так не весело.
25 грудня 2022, 21:48
Я тебя понимаю на 100%, я из Киева и у меня хоть ещё есть отделения универсала в других городах кроме двух городов отделений нет. Зачем нбу разрешало депозиты в банке без отделений хороший вопрос. По хорошему это невыполнение обязательств перед клиентами. Ввод временной администрации и ликвидация банка. Но банк «виртуальный» и это будет очень весело если произойдёт
25 грудня 2022, 21:50
Да в, А банке снять возможно с карты моно но толку от этого если нужно будет бегать и искать где есть валюта если сумма большая даже в Киеве.
25 грудня 2022, 22:10
SergeyNina
«сумма большая даже в Киеве»

Сумма не может быть выше $1350
по августовским и и сентябрьским депозитам.

Сумма в $2700 к снятию будет доступна только в январе.

Валютные депозиты до 100 тыс грн разрешено открывать
только с 1 октября 2022 года сроком минимум на три месяца.
25 грудня 2022, 22:24
«Але я не додумався…»

А ведь могли сначала посмотреть список
действующих отделений Универсалбанка,
а потом уже открывать депозит.

«Тому я й кажу — їм потрібно попереджати
клієнтів було — видамо тільки в Києві.»

Лично я получил в Харькове через кассу А-банка
на Сумской, 43 без предзаказа, снимая баксы
с долларовой валютной карты А-Банка…
Валюту предварительно не заказывал,
а снимал, когда проходил мимо отделения
А-Банка на работу.
Для меня не составило никакого труда утром
направляясь на работу заглянуть в отделение банка
и снять с валютной карты два раза по $500 и
затем остаток в $400.
Реально у меня ещё осталась небольшая сумма
в долларах на валютной карте, т.к. я покупал на
депозит евровалюту, а по окончании депозитов
переводил евро в бакс по кросс-курсу р2р-переводом
с карты в евро на карту в баксах и затем уже
снимал доллары…

По факту у меня получилось очень сложно,
как для рядового обывателя, но достаточно
выгодно и не сильно напряжно, как для
эксперта по банкам…
25 грудня 2022, 21:52
Ещё одно которое решило что самое умное и купить по шурику валюту ибо курс низкий поставлен, а теперь ВАУ шок оказывается таких дураков тысячи оказалось, сами же из-за своей тупости создали себе проблемы, но виноват банк)
26 грудня 2022, 7:48
Що за вякання якогось кацапомовного телепня? Перекладіть хто що воно хотіло сказати? Що українці повинні купляти валюту в бариг з обмінок які працюють під дахом? Я проти тих бариг. Їх не повинно би взагалі бути в країні з військовим станом. Банки і не більше. Ми ж чудово бачимо всі що через обмінки «правильні пацани» заробляють гроші на курсовій різниці, обкрадаючи народ. Туда долари завозяться мішками мабуть прямо з нацбанку або й прямо з штатів. І завжди є. Але я не вважаю за потрібне їм в цьому допомагати. Є банківська система яка повинна вистояти і в майбутньому черговий раз відновити довіру народу. Тому потрібно подякувати національному банку за можливість купівлі валюти по фіксованому курсу, але йому ж потрібно і дозволяти це робити тільки нормальним банкам. Адже ні один банк крім Монобанка не засвітився, якщо не сказати не обісрався, з видачею депозитів. Тільки цей недолугий і нікчемний банк моно.
26 грудня 2022, 9:26
кацапомовного-Мабуть Гоголя, Булгакова, Кулиша, Вовчок та Шевченко та інш. не читав взагалі? Тююююю, кремінь…

*** может писать на разных языках, в т.ч. и на русском.
1 січня 2023, 8:08
Перекладаю для особливо здібних : ти вирішив що самий розумний та скористатися можливістю зіграти на різниці курсів валюти, тобто ти такий же спекулянт як і інші. Так що не потрібно робити себе жертвою бо як раз ти і таким як ти спровокована ця ситуація з дефіцитом готівки у валюті. Так що сиди мовчки вівця паршива
26 грудня 2022, 9:03
«Що за вякання якогось кацапомовного телепня?»

Прекратите сеять рознь по языковому и национальному признаку

Мы здесь обсуждаем вопросы валютных депозитов, а не языковые. Так что проходите стороной со своими провокациями
26 грудня 2022, 18:24
До речі можна і дещо хороше про Монобанк сказати. Якщо ви, як я піднімаєте хвилю в стакані. Води, а не того що ви подумали. То все-таки підтримка Монобанку вас знаходить і пропонує вирішення проблеми. Да, відчувається що вони тобто Монобанк щось перетерли з, А банком тому що все-таки касири, А банку почали «знаходити» хоч і не всі депозитеі кошти але більш менш пристойно. Сьогодні отримав 400. Тобто все-таки критика діє позитивно на цей банк. Хочеться нажати проблема вирішена і видалити негативний відгук про них. Зроблю це завтра якщо теж успішно відвідаю, А банк. Ну і дякую службі підтримки Монобанку за все-таки вашу роботу і пропозиції.
Три літри
Три літри
26 грудня 2022, 21:48

По-перше попереджали — видача готівкових валютних депозитів вже проводиться давно і ще з тіх пір, в тому числі через відгуки, відомого що це процесс не дуже простий та швидкий.
По-друге — а нащо ви відкриваєте тут депозит якщо вам потрібна готіка? Ви в 2022 році не знаєте що у Монобанка немає власних відділень? Треба хоч іноді думати коли обираєш банк для чогось
30 грудня 2022, 7:37
Как зачем? Что бы деньжат поднять, других целей не было
30 грудня 2022, 11:57
«Как зачем? Что бы деньжат поднять, других целей не было»

А разве цель людей открывающих депозиты , хоть гривневые, хоть валютные — это не «поднять деньжат» а раздать их?

А я почему-то думал , что депозиты для того и существуют , что бы «поднять деньжат» . Но по вашему мнению их цель какая та другая
1 січня 2023, 8:03
Одно дело увеличить свои сбережение как раз таки депозитом, получая свои % по нему. Но тут случай ведь другой, потому что по этим вкладам % по сути отсутствует, а автор решил сыграть на разнице курсов валюты. Так чем он хуже барыг? Чел решил воспользоваться ситуацией, но при этом строит из себя патриота
31 грудня 2022, 19:04
Корисний коментар
5 січня 2023, 19:23
Думаю, Гороховський сам розуміє, що підірвав довіру до себе через валютні вклади в monobank. Я в такій же ситуації, далі буду з обережністю ставитись до пропозицій цієї організації
Danilich
Danilich
6 січня 2023, 22:12
Рекомендация ехать в Львов или Киев не сильно поможет — готовьтесь с утра занимать очередь из депозитчиков, часа 3 свободного времени отстоять в очередях с надеждой, что не включат тревогу и не на всех отделениях универсала еще закуплен генератор
8 січня 2023, 21:37
В Черкасах отримав без проблем в А-Банку, але у мені потрібно було всього 400 євро

Курс валют в monobank

EUR 43.6 44.2008