monobank самовільно переносить замовлення готівки на інші відділення

dlysi 22 грудня 2022, 22:18
Знову робили замовлення готівки, але цього разу монобанк не скасував замовлення, а просто взяв і переніс на інше відділення в іншому кінці міста.
Причина знову як і раніше «У кожного відділення є ліміт на видачу готівки». При чому в повідомленні у додатку нічого не сказано, що замовлення перенесли, там сказано, що монобанк запропонував отримати в іншому відділенні. Також у службі підтримки не скасували, не відмінили замовлення. На будь яке запитання у них одна відповідь — «нажаль на дане відділення замовити кошти нам не вдалося», хоча під час підтвердження замовлення вони вже їх замовили. Тобто їм все одно, що від пропозиції отримати в іншому відділенні я відмовляюсь.

Розмовляв з Валентиною. Якістю надання послуг дуже сильно не задоволений
monobank
monobankua 23 грудня 2022, 13:20
У зв’язку з великим попитом на готівкову валюту та складністю її доставки через війну, наші фахівці розглядають варіанти оптимізації процесу замовлення та отримання валюти.
Іноді вдається замовити валюту на інше відділення та запропонувати клієнту отримати кошти
Для перевірки інформації, написали вам в особистому повідомленні

dlysi
dlysi
22 грудня 2022, 22:27
Хочу додати, що цього разу гроші замовляла дружина і переписка велась з її мобільного
Jokets
Jokets
23 грудня 2022, 6:28
Ну то значит не так уж вам и деньги нужны судя по всему, что изменения отд такая весомая причина что бы не забрать свои деньги
Danilich
Danilich
23 грудня 2022, 18:10
Нечего было ложить в пылесос валюту, в куче нормальных банков дают на любых отделениях

Курс валют в monobank

EUR 43.5 44.2008

Курс валют в monobank

EUR 43.5 44.2008
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / monobank самовільно переносить замовлення готівки на інші відділення