Не рекомендую відкривати карту в моно банк

0960608974 21 листопада 2022, 15:39
Не рекомендую відкривати картку в монобанку, так як в один прекрасний момент просто вийшла з свого додатку, і хотіла зайти знову і мені прийшло повідомлення «Доброго дня!
На жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку. На основі накопиченої інформації з різних джерел банк прийняв рішення про закриття вашого карткового рахунку та відмову в подальшому обслуговуванні.
З повагою, команда monobank», а Ваш рахунок і вхід в додаток можуть без пояснень заблокувати!
При спілкуванні з підтримкою, обґрунтованої причини таких дій не отримала на пропозицію підтвердити свої доходи/ обороти з основного місця роботи, сказали що не потрібно і це не вплине на рішення…
В результаті заблокована карта таким методом була в мене, ще в мого батька так само заблокували карту і від знайомих чула що теж такі випадки в багатьох були …залишок з рахунку службою підтримку був звісно повернутий.
…але все ж таки відчуття не приємні, коли ти користуєшся послугами згідно тарифів банку, а від тебе блокують карту без конкретних пояснень
monobank
monobankua 21 листопада 2022, 16:25
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.

21 листопада 2022, 15:41
«А меня то за что»
Володимир ІТ
Володимир ІТ
21 листопада 2022, 16:10
Давайте тіки чесно, виходили з додатка щоб зайти в акаунт свого батька з вашого телефону?
21 листопада 2022, 16:44
Дуже цікаво почути рекомендації вибору банку від махінатора.
21 листопада 2022, 18:13
Це не ви мені телефонували з колцентру «ОЩАДБАНКУ» щодо моїх заблокованних на перевірку рахунків? :D
SergeyNina
SergeyNina
22 листопада 2022, 1:02
Вероятнее всего вы входили в разные учётные записи монобанка с одного устройства. Да, это запрещено в монобанке
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
22 листопада 2022, 13:29
Така ж сама історія і головне що недобанк не надає жодних пояснень, мабуть тому що сказати нічого., раніше всіх запрошував по реферальній програмі тепер навпаки відмовляю людей ще і кешбек зажали на ЗСУ віправити бо було меньше чим 100 гривень, а кошти їм выддай хоч і діяв на той час пільговий період коли додаток заблокували без пояснень, так що 100 раз подумайте перед тим як звязуватися з цією шарашкиною конторою, а якщо і звязуєтесь ьто з договора треба вичеркувати пункти такі як відказ в обслуговуванні без жодних пояснень і інших які вас не влаштовують та додати свої за потреби
22 листопада 2022, 16:39
Очередное вранье. Кешбек на ЗСУ списывается автоматом независимо от суммы.
22 листопада 2022, 17:44
Спочатку моно послав на три літери, теперь Три літри зловив на брехні.
Життя цікаве
22 листопада 2022, 18:32
В шманебанке сразу бан прилетает за вход в разные аккаунты на одном телефоне. Им проще забанить клиентов чем разбираться помогаете ли старому папе маме или украли чью-то симку и данные аккаунта и хотите слить деньги. Не дружат там с головой их прогеры
23 листопада 2022, 9:37
Пользоваться монобанком без личного смартфона запрещено договором банковского обслужинваия.
23 листопада 2022, 17:33
Полно адекватных банков где нету такой паранои,я и рад что не пользуюсь уже больше данным «банковским продуктом» слепленным из костылей
26 листопада 2022, 7:50
Полно банков которые принуждают идти в отделение для открытия карты-счета.
Я вот в Форвард-Банке сколько не пытался пройти верификацию — без шансов, даже секунды не дает навести камеру в рамку — сразу падает.
А еще можно голубями почту «разносить».

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Не рекомендую відкривати карту в моно банк