Дурна система

JohnDoe48 19 листопада 2022, 13:41
Замовив акумулятор на амазоні за 22к. Сплатив. Через деякий час продавець відмінив замовлення, спершись на те, що вони не можуть зробити доставку в Україну з США (хоча під час перегляду товару прямим текстом було написано, що роблять доставку).

Звернувся в підтримку амазону з питання повернення коштів. Сказали, що вони без відправлення товару ніяких коштів не отримують, гроші заморожує банк.

В підтримці моно мені відповіли, що так, все вірно, гроші утримані банком до вимоги магазину. І навіть якщо я надав їм всі скріншоти про скасоване замовлення, всю переписку з підтримкою, всі виписки, якийсь Settlement Verification Code, який, як стверджують в амазоні мав би допомогти зняти заморозку, то все одно гроші треба чекати 12 днів.

Чи може я в економіці не розбираюсь, чи лижі не їдуть, але для чого розрахована ця система і чому ніяк не можна вирішити питання я не розумію. І як вберегти себе від подібного також.
Будемо сидіти без світла, без акумулятора і без грошей, дякую.

Крім цієї ситуації ніяких проблем з банком не мав, і, сподіваюся, не буду.
monobank
19 листопада 2022, 14:14
Для перевірки інформації, написали вам в особистому повідомленні

Володимир ІТ
Володимир ІТ
19 листопада 2022, 13:52
Є регламент платіжної системи. Тут не банк вирішує. Є запрос на резервацію коштів і термін в який магазин має надіслати банку підтвердження на списання.
Банк не може відмовитись від такого списання якщо прийде запрос. Скріни нехороші люди можуть і підробити, ось тому банк і не може собі дозволити кошти вам віддати відразу, треба чекати поки вийде термін

А на майбутне, користуйтесь сервісами доставки типо нова пошта шопінг чи інші, там продавець надсилає товар на локальний склад (в США чи Європі) а далі сервіс надсилає пакунок вам в Україну. Так навіть дешевше іноді виходить.
19 листопада 2022, 20:01
Вам нужно ждать 11−12 дней, это регламент платёжной системы для таких случаев. И да все типы аккумуляторов промышленного использования кроме встроенных в устройства не пересылаются авиапочтой, только наземный способ доставки, это два месяца минимум из Китая было до войны.
19 листопада 2022, 20:03
Сейчас нормальной дешёвой наземной доставки из США в Украину нет. Кроме мист экспресс. Ищите продавца который сможет правильно оформить и отправить в Украину так чтобы не развернули на таможне
Три літри
Три літри
19 листопада 2022, 21:18

Того що так задумано розробниками платіжної системи.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank