monobank скатился до уровня дна.

I. B. 17 листопада 2022, 17:07
Амазон по ошибке сделал списание в грн вместо $. Сразу отменил покупку. Спросил в поддержке о том получу ли я возврат полностью, получил ответ:

«monobank, [11/17/2022 4:54 PM]
На даний момент сума за вашою карткою знаходиться в резерві (заблокована для списання банком, який обслуговує ТТ/у якому зареєстрована ТТ (банком-екваєром)). Якщо банк-еквайєр не надішле запит на списання протягом 11 днів з моменту покупки, сума автоматично повернеться на вашу картку на 12 день.

monobank, [11/17/2022 4:55 PM]
Різниця сум через подвійну конвертацію не повертається :("

То-есть списания нет, но денег с моего счета они всё равно получат. Я не поддерживаю кидал и мошенников, в каждом банке просят у них вести ФОП счет — вы что думаете я буду это терпеть? С***дили 158 грн на ровном месте? Потеряли клиента с крупнымы оборотами. Молодцы.

P. S. «Резерв» денег с депозита больше чем за месяц — это тоже жесть.
monobank
monobankua 17 листопада 2022, 18:10
Якщо іноземна компанія надає суму у грн (а сам рахунок у валюті) відбувається подвійна конвертація — DCC
Торгова точка виставляє рахунок у гривні для вашої зручності. Безпосередньо списати суму в гривні з гривневої картки немає можливості, оскільки торгова точка — закордонна, тому оплата відбувається шляхом конвертації гривня-долар-гривня.
Тому у деяких інтернет-магазинах оплата проходить через подвійну конвертацію. У таких випадках з вашої картки може списатися сума більша, ніж показує магазин у момент оплатити.
Ви можете дозволити проводити платежі з подвійною конвертацією або відключити цю функцію, тоді наступного разу такий платіж здійснити не вдасться.
Для цього в головному вікні потрібно зробити свайп вліво і трохи нижче вибрати «Налаштувати подвійну конвертацію»
Також ми розглядаємо кожне питання індивідуально. За вашим питанням колеги передали запит. Зв'яжемося з вами як буде інформація

Jokets
Jokets
19 листопада 2022, 5:06
А банк причем в том что Амазон наплужил а?
SergeyNina
SergeyNina
19 листопада 2022, 19:48
Амазон списывает только в долларах. Гривны это для вашего удобства только отображение цены .

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / monobank скатился до уровня дна.