монобанк блокує рахунки фіз осіб

Vovats 14 листопада 2022, 22:09
Не рекомендую використання рахунку/ картки для фіз. осіб в монобанку, так як в один прекрасний момент під час, або після, здійснення стандартних банківських операцій (поповнення, переказу, розрахунку) Ви можете отримати повідомлення «Доброго дня!
На жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку. На основі накопиченої інформації з різних джерел банк прийняв рішення про закриття вашого карткового рахунку та відмову в подальшому обслуговуванні.
З повагою, команда monobank», а Ваш рахунок і вхід в додаток можуть без пояснень заблокувати!
При спілкуванні з підтримкою, обґрунтованої причини таких дій не отримав, на пропозицію підтвердити свої доходи/ обороти з основного місця роботи, сказали що не потрібно і це не вплине на рішення…
В результаті заблоковані мій і дитячий рахунок/картки…залишок з рахунку службою підтримку був оперативно повернутий.
Не одним моно…але все ж таки відчуття не приємні, коли ти користуєшся послугами згідно тарифів банку, а тобі дякують.
monobank
15 листопада 2022, 15:13
Для перевірки інформації, написали вам в особистому повідомленні

Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
15 листопада 2022, 7:54
Знайома ситуація,головне без жодних пояснень це робить недобанк,бо напевне сказать нічого бо нам так захотілося називається
15 листопада 2022, 8:17
П’ять міліонів клієнтів майже кожного дня поповнюю рахунок, роблять перекази, розраховуються картой — і їм нічого не блокують.

Но прибігає якийсь криптоман чи валютний турист і починає волати як банк закрив йому рахунок «ні за що».
Vovats
Vovats
15 листопада 2022, 8:36
Ніякої крипти, особисте поповнення зазвичай через касу, або термінал і використання цієї суми… Загал сума не більше 200тис/міс. З такою політикою перехід клієнтів в інші банки очевидний…
15 листопада 2022, 9:30
Ну тоді скоріш за все використовував чорну або білу картку для прийому комерційних платежів. Аналітика надходжень дуже швидко таке виявляє, коли немає постійних контрагентів, а щомісяця стабільні надходження з різних джерел.
15 листопада 2022, 9:33
«Особисті» поповнення через термінал без використання карти на загальну суму до 200 тисяч — і ти питаєш «чому?».

Звичайний клієнт так себе не веде. Він або перераховує гроші з іншого свого банківського рахунку, або поповнює рахунок готівкою один-два рази на місяць на суму не більше ніж середня зарплата (бо зняв готівку з зарплатної карти). І тому звісно банк йому нічого не блокує, а відповідно і твоя порада не відкривати рахунок в Монобанку для нього немає ніякої цінності.
15 листопада 2022, 9:38
З такою політикою перехід клієнтів в інші банки очевидний…

Вся справа в тому що мутить схеми в інших банках не так зручно і не так дешево. А в тих що конкурують з Моно за зручністю — так само є фінмоніторинг який так само буде блокувати підозрілі операції п2п та поповнення через термінали.

Ну і Моно ніколи не казав що він зручний банк для торговлі криптою, приймання платежів за закладки чи бізнесу у вигляді торгівлі на ОЛХ. Бізнес повинен працювати вбілу, а не вот ці ваші «перекажіть на картку приватбанку».
Володимир ІТ
Володимир ІТ
15 листопада 2022, 9:59
Я не розумію таких «підприємцівз олх». З обертом 200к+ невже так по карману вдарить відкрити ФОП 2ї групи та платити менше ₴3000 в місяць податків і спати спокійно?
15 листопада 2022, 11:24
3000 гривень на місяць то 36000 гривень на рік.
А якщо порахувати за сто років, сума буде така, що «підприємець» від жадоби вдавиться =)
Jokets
Jokets
21 листопада 2022, 6:59
Тогда возникает всегда интересной вопрос к таким жадинам, хули они вообще что-то требуют от страны по отношению к себе если они для страны ничего не делали?)
21 листопада 2022, 11:50
А до чого тут країна?
Ми говоримо про відношення банків до лихо-бізнесменів.
Моно не вітає комерційну діяльність на чорній картці, лихо-бізнесмени ігнорують правила. Моно відмовляє в обслуговуванні, лихо-бізнесмени починають скаржитися на мінфіні та гидити під відгуками на Моно.
SergeyNina
SergeyNina
16 листопада 2022, 0:00
Я понял что у вас. Если вы пополняли каждый месяц на сумму больше 20−30к и тратили их на платежи в пользу украинских юр лиц или фоп банк посчитал что вы используете карту не как физ лицо, а как фоп или юр лицо. Да, это немного тупо со стороны банка, но это так и есть
ANASTASIIA DIDKIVSKA
ANASTASIIA DIDKIVSKA
14 лютого 2023, 10:24
От і я сьогодні не дуже зрозуміла політику цього банку.5 років користувалися і проблем не було,а вчора війшла з нового пристрою їм не сподобалося це спочатку обмеження,а потім відмова в обслуговуванні. Причини ніхто не повідомляє
14 лютого 2023, 10:39
З нового, чи з другого?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / монобанк блокує рахунки фіз осіб