Утримують кошти

Romantiks 12 листопада 2022, 9:41
02.11.22 в монобанку стався масовий збій. В цей момент я перераховував кошти з карти на «Банку». Кошти з карти списалися, а на Банку так і не зарахувалися. Сьогодні вже 12 число, а коштів так і немає. Служба підтримки відповідає ідентичними скриптами що вирішують проблему і «фахівці» працюють, Результату нуль. Таке враження що банк просто «кинув» мене на гроші.
Технічна служба підтримки непрофесійна та безвідповідальна. Оператори кол центру заскриптовані роботи. Банк скочується в прірву.
monobank
12 листопада 2022, 9:48
Вибачте, будь ласка, за цю ситуацію
На жаль, стався масовий збій, від якого ви також постраждали
Наразі колеги працюють над його рішенням
Ми дуже стараємося, щоб вирішити складність якнайшвидше

12 листопада 2022, 9:55
Все що і потрібно було доказати. 10 днів вже «вирішуєте дану проблему». Сервіс на нулі.
carerra 22
carerra 22
12 листопада 2022, 11:16
Ну они же извинились, вы чего? понять и простить. 10 дней работать над проблемой — можно решить любую. просто обманывают и конкретно вашим случаем и не занимались, видимо других проблем хватает, что уже как бы намекает…
12 листопада 2022, 16:36
Типу вибачить вас? Гроші вкрали і вибачити? Так, саме вкрали. Тому що за цей період часу людина втратила можливості, настрій, фінансовий прибуток, а головне сніданок та обід для своїх дітей.
Ви як шантажувати громадян під час війни кредитами та сплатами так аж бігом. А як самим вкрасти — так вибачте.
Ми вас не вибачаємо. Ви типова махінаційна установа з маркетинговою наклейкою.
13 листопада 2022, 18:30
Не беріть кредити і нікому нічого віддавати не буде потрібно, Вас ніхто не заставляє їх брати.
13 листопада 2022, 21:41
Шановний співробітник банку під прикриттям «BiGGudi». Читайте тему. Кредити тут ні до чого. Замилити очі вийде лише юридично необізнаним клієнтам. Мова йде про блокування власних коштів фізичних осіб та відсутність можливості зняти свої збереження за власним бажанням.
14 листопада 2022, 11:04
Де в пості сказано про блокування власних коштів і не можливості їх зняти ? Судячи з посту, була проблема через котру кошти не були зараховані, це автору пояснили і сказали очікувати вирішення проблеми, а ця пісня про «вкрали гроші» виглядає смішно. Стосовно «кредит тут ні до чого» ти сам пишеш про кредит, так що не злізай з теми.
13 листопада 2022, 22:12
Підкажіть будь ласка, куди ще можливо подату заявку-скаргу на цей гівно-банк?
14 листопада 2022, 9:09
Вже відправив позов до НБУ. Лоялність до банку завершилась.
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
15 листопада 2022, 8:16
І недобанку масовий свій спочатку вони якщо виине помітили,тому він не може бути вже ніколи надійним,вона показала хто є хто,відношення до клієнта як ло сміття
18 листопада 2022, 13:41
Гроші повернули. З моменту помилки і до зарахування, пройшло 16 днів…

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank