Негативний досвід лояльного кліента

vladair 11 листопада 2022, 21:40
Не думав що буду писати негативний відгук, але таке ставлення монобанка дуже дивує. Користуюсь банком з 2018 року як основною картою. Останній рік був активний кредитний ліміт 40 тис. грн та оплата частинами, яку я використовував. При користуванні цими опціями, жодного разу не прострочив платіж, завжди повертав в межах пільгового строку. В Червні 2022, банк вирішив обнулити мій кредитний ліміт без будь-якої причини. За останні 5 місяців, я декілька разів звертався до підтримки з проханням підняти ліміт, та кожного разу я отримував відповідь що потрібно більш активно користуватися карткою. Я 5 місяців поспіль подаю заявку та банк її відхиляє. Кожного місяця я користуюсь карткою як основною: після отримання зарплати, одразу її переводжу до монобанку; маю два відкритих депозита; завантажив офіційну довідку про доходи; додав документи на авто; довідку с зарплатної картки іншого банку. Але кожного разу, відповідь була однаковою: користуйтеся карткою більш активно. Я не має кредитів в інших банках та максимально активно використовував послуги монобанка, все виплачував в строк, але банк, нажаль, не зважає на це увагу.

Коли я дивлюсь на своїх знайомих, які навіть менше користуються банком, не мають депозита, мають менший дохід, не завантажували довідки про доходи та мають кредитний ліміт в 80 000 грн, в мене виникає тільки одне питання: як банк може так відноситись до лояльного клієнта. Мені дуже симпатизує філософія банка, але за останні 5 місяців, мої думки з приводу банка почали змінюватись. Сподіваюсь працівники банка побачать мій коментар та зможуть допомогти в вирішенні цієї ситуації, а також оцінка зміниться з 3 зірок до 5.
monobank
12 листопада 2022, 9:43
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні

12 листопада 2022, 12:54
Відповів вам в особисті
12 листопада 2022, 23:02
Нажаль нічого не змінилось, банк відповів так само, ліміт 0, користуюсь банком активно, але доведеться це змінювати… Дуже здивований що банку взагалі байдуже на лояльних клієнтів.
12 листопада 2022, 23:10
Залишилось одне запитання, чому кредитний ліміт поставили 0? Яких документів не вистачає щоб його повернути? Це питання до банку, на які я хотів би отримати відповідь.
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
15 листопада 2022, 8:22
Напевно прийшов час прощатися з недобанком і шукати альтернативу аск може це і на краще,кредитне ярмо цеине є добре ,віддавати всеодно свої гроші,а з депозитами проблем немає зараз ,варіант багато
natashaGra
natashaGra
14 листопада 2022, 12:28
Тоже самое в Привате, активно пользуйтесь картой. Очумели прям, каждую секунду что-ли пользоваться???

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Негативний досвід лояльного кліента