Знімають кошти без відома клієнта

Олексій Різаненко 11 листопада 2022, 19:38
Зняли на користь сайта кошти в розмірі 2700 без мого відома і підтвердження, а саме головне з невірним CVV кодом, я змінив щоб сайт не міг зняти але чомусь він, а саме моно банк все ж таки провів цю транзакцію
monobank
12 листопада 2022, 9:42
Розуміємо, що ситуація неприємна
Ми як банк стараємось максимально забезпечити безпеку розрахунків в мережі інтернет для вас і запит підтвердження буде при звичайних оплатах в мережі інтернет, але деякі сайти, можуть проводити платежі без введення CVV-коду або не запитувати код підтвердження в вашому застосунку і брати при цьому відповідальність на себе за проведення даних платежів. Ці умови вказані на всіх сайтах, коли ви натискаєте галочку «Згоден з умовами сайту»

Якщо це регулярні платежі, то вони можуть списуватися автоматично, наприклад, якщо ви заносите дані карти самостійно і погоджуєтеся з умовами, які на сайті, далі сайт може проводити платіж автоматично, списуючи кошти з вашої картки

Володимир ІТ
Володимир ІТ
11 листопада 2022, 20:41
Якщо сайт вже робив транзакції з вашої картки та ви її там зберегли зміна CVV коду не заблокує транзакцію. Це у всіх банках так, тому оплати за сервіси не потребуть кожного разу підтвердження та можна включати динамічний CVV та не піклуватись що щось десь заблокується.
Я навіть більше скажу, навіть якщо ви карту перевипустите на нову то воно все одно спишеться, т.я. токен картки прив'язується до рахунку в банку, а не до фізичної картки

Щоб заблокувати списання з якогось сервісу потрібно зайти в меню Інші Платежі Онлайн-платежі і там вибрати потрібний серсіс і заблокувати майбутні списання.
А ще краще просто зайти на сам сервіс та відключити підпіску.
11 листопада 2022, 21:23
Дехто і підписку хоче отримувати і не сплачувати абоплату,
тому й ставлять динамічний CVV-код, або перевипускають карту…

Всі ці маленькі хитрощі давно відомі та враховані, тому вони
не спрацьовують, як на те сподіваються наші громадяни…
14 листопада 2022, 11:15
То є так…
Тупість та хитрість в одній людині - то страшна вибухова суміш.
А якщо додати дефіцит освіти та невміння отримувати інформацію, вийде профіль пересічного автора відгуків під банками на мінфіні =)
TheVladi1
TheVladi1
12 листопада 2022, 9:20
Если вы где-то привязали свою карту, то замена cvv/пластика не поможет. Деньги списываются не с карты, а с вашего банковского счета.
SergeyNina
SergeyNina
12 листопада 2022, 15:52
Если это какой то сервис или подписка там все равно на карту, деньги снимают со счета. Если это онлайн кинотеатр или хостинг возможно придётся закрывать счёт или его менять перевыпуск карты может не помочь
BiGGudi
BiGGudi
13 листопада 2022, 18:36
Ходить одна легенда, що якщо слідкувати за підписками і не підв'язувати карту там де не потрібно, гроші ніхто не списує просто так
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
15 листопада 2022, 8:25
Згоден я весь час зразу віміняю підписку коли оформляю любу підписку,а в недобанкі була фішка начебто заблокувати списання з таких онлайн сервісів
15 листопада 2022, 8:26
Ключове — «начебто»…
15 листопада 2022, 9:33
Ну, взагалі, функція працює. Я перевіряв на жадібному книжковому сервісі, який після trial підписки ховає функцію відписки за штучними помилками в особистому кабінеті користувача та сподівається що людина забуде довести справу до кінця.
Блокнув списання в моно і забув

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Знімають кошти без відома клієнта