Закрили рахунок без пояснення

Olena1965 11 листопада 2022, 9:56
Я десь 2 місяці не користувалася карткою і коли мені знадобилося я не можу зайти в додаток
Я звертаюся у підтримку і приймаю таку відповідь «На жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку.
У зв’язку з накопиченою інформацією з різних джерел банк ухвалив рішення про відмову у подальшому користування нашою карткою.»
Яке рішення з яких джерел якщо я не користувалася карткою
І знову така цікава відповідь «Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.»
Хотя би мали б попередити.
Саме цікаве що я майже не користувалася карткою ніяких корупційних схем не проводила і таке ставлення клієнта
Я дуже розчарована…
monobank
11 листопада 2022, 11:52
Розуміємо, що ситуація неприємна
Дійсно, на жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку

11 листопада 2022, 11:14
Хотя би мали б попередити.

Ні.

Саме цікаве що я майже не користувалася карткою ніяких корупційних схем не проводила і таке ставлення клієнта

99,99% жалобщіків говорять те саме. Потім в коментарях деякі зізнаються що займались наприклад заробітком на крипті у великих обсягах.
Olena1965
Olena1965
11 листопада 2022, 12:23
Не маю в чому зізнаватися Криптою не займаюсь Якби ви уважно прочитали бачили що я два місяця не користувалася карткою Якби я вела якісь нелегальний бізнес то карткою я б постійно користувалася
11 листопада 2022, 12:58
Банк міг прийти до цього висновку не вчора, а 60 днів тому як раз після останньої операції. Просто як приклад. Те що Ви не користувались карткою два місяці — в данному випадку взагалі ні на що не впливає. Є люди в яких карта лежить без діла по півроку бо їх не влаштовують проценти кешбека чи ще щось — і їм нічого не закривають.

Жодний банк ніколи не пояснює чому закрив рахунок, це не якесь особливе хамство з боку Монобанку.

П.С.
Мої слова не означають що банк на 100% прав що закрив Вам рахунок. Але в данному випадку немає можливості дізнатись що саме стало причиною.
15 листопада 2022, 8:34
Ну для чогось тактй пункт є вмдоговорі?А я скажу для срго він,щоб відбити без пояснень бо ми так хочии,тому договір односторонній на майбутнє не повинен бути ніколи,що не подобається аичеркуєш що треба дописати дописувачів тоді толк буде з цих шарашкиних контор, а якщо самі відмовляться авд підписання то нехай сидять самі з собою рівно на дупі і не щукають журників
15 листопада 2022, 9:31
Rtys dfg eert dfgdf ert ert
15 листопада 2022, 8:29
А був би в договорі штраф ща цей шаблон віповіді не зрозумілий для недобанка то може по іншому замурчвали, а так по безприделу зараз виступає ця контора, нічого не рояснюючи блокує додатки, картки і т.д обісоались короче котики ро повній

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Закрили рахунок без пояснення