Хитрощі монобанку з валютним депозитом

Mtnik55 5 листопада 2022, 11:32
04.08.2022 року відкрив 3-х місячний депозит у валюті в МоноБанку. 05.11.2022 року закінчився термін дії депозиту, в тож МоноБанк запропоував перевести кошти на валютну карту або зняти гроші у валюті без комісії. Я планував зняти готівку, згідно договором це можливо зробити без комісії у відділені Universal Bank та А-Банк. Але коли вибрав «Готівкою без комісії в касах партнерів» то у списку був тільки Universal Bank, якого в моєму місті навіть немає. Я поспішив та вивів гроші з депозиту на валютну карту. Тоді я написав у тех підтримку Абанку чи можливо забронювати кошти для видачі з валютної карти Моно, на що мені відповіли «такої можливості немає». Тоді я написав у підтримку моно, щодо мого депозиту та валютної карти. Відповідь менеджера «На жаль у вашому місті А-банк не видає кошти». І сказали потрібно було після закінчення депозиту написати їм. Чому не можно зробити нормальний додаток, щоб за кожним разом не писати в тех підтримку та не чекати півдня на відповідь. Тепер ці кошти застрягли в мене на валютній картці, з якою навіть переслати на свою валютну карту в інший банк не можливо (наприклад приват), за те можливо обміняти по курсу 36.7 грн/долар, дуже гарний бізнес. Як завжди банк викручуються, віддавати валюту яку люди купили через депозит по курсу 37.5
monobank
monobankua 5 листопада 2022, 16:09
Нам справді дуже шкода, що виникла така ситуація…
На даний момент можна отримати валюту у відділеннях А-Банк, за наявності суми в касі. Тариф на зняття з валютної картки 0,9%.
Ми перевірили діалоги та виявили, що дії співробітника були некоректними, консультація була не повною. Ми вже передали цю ситуацію на навчання і додатково проведемо розмову зі співробітником
Намагатимемося зробити все можливе, щоб такого більше не повторювалося!

Mtnik55
Mtnik55
5 листопада 2022, 17:01
Чому не можливо, як в інших банках забронювати долар на певний день , а не бігати як заєць по місту у пошуках 100 доларів щоб зняти з валютної картки ?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Хитрощі монобанку з валютним депозитом