taras4200 4 листопада 2022, 2:13
3 листопада 2022р. звернувся в службу підтримки монобанку у одному із месенжерів із заявкою на зняття моїх депозитних коштів у валюті на сумму 1319.18$

Мені оператор Олександр сказав, що найближчий час коли можна отримати депозит АЖ 30 листопада 2022 року!

Тобто майже цілий місяць монобанк хоче оперувати моїми коштами БЕЗ МОЄЇ ЗГОДИ.

Після того як я довго висловлював своє обурення і почав погрожувати тим що напишу про цю ситуацію коментар на МІНФІНІ, мені зразу ж оператор знайшов ближчу дату на 10 листопада, тільки щоб я не писав коментар на МІНФІНІ.

Як ви бачите і сумма депозиту не така вже і велика, але монобанк шукає ЛЮБУ можливість щоб подовше не віддавати своїм клієнтам їхні власні кошти після завершення строку дії депозиту. Робіть висновки самі!

Після потраченого свого часу і нервів на переписку із оператором КАТЕГОРИСНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ відкривати депозит в монобанку, тому що банк під час відкриття депозиту НЕ ПОПЕРЕДЖАЄ, що навіть щоб зняти таку невелику сумму як 1319$ потрібно чекати МАЙЖЕ МІСЯЦЬ!

P.S: Паралельно із монобанком відкривав такий же депозит в 3-х інших банках (які не називаю щоб мене не звинуватили в рекламі), так от в цих банках можна замовити зняття НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ після завершення строку дії депозиту, або МАКСИМУМ через 3 дня.
monobank
4 листопада 2022, 14:40
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Обов'язково перевіримо діалог зі співробітником та проведемо роботу над помилками
Зробимо все, щоб в майбутньому надавати лише якісний сервіс

TMUkraine
TMUkraine
4 листопада 2022, 7:52
Дійсно, сам наткнувся з труднощами під час війни з цим банком. Ще й такий малий депозит і торгуються, кошмар. Заманили своїми котами, а під час війни показали хто є хто. Банальні спекулянти.
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
4 листопада 2022, 9:22
Насправді все дуже просто,це його останні конвульсії на банківському секторі України,бо борги розумні люди їм не повертають з таким відношенням навіть до тих хто вчасно вносить кошти або навіть досрочно,а вони таким чином кидають своїх владників, висновки робіть самі це неблагонадійний недобанк
4 листопада 2022, 9:45
борги розумні люди їм не повертають

посміявсь

останні конвульсії

посміхнувся
4 листопада 2022, 9:44
Тобто майже цілий місяць монобанк хоче оперувати моїми коштами БЕЗ МОЄЇ ЗГОДИ.

Так переведи гроші на карту і оперуй власноруч.

тому що банк під час відкриття депозиту НЕ ПОПЕРЕДЖАЄ, що навіть щоб зняти таку невелику сумму як 1319$ потрібно чекати МАЙЖЕ МІСЯЦЬ!

Попереджая — відкрий тарифи та почитай.
4 листопада 2022, 12:14
Так переведи гроші на карту і оперуй власноруч.

Засунь собі свої ДЕШЕВІ поради там де тобі всі напихають)
Jokets
Jokets
4 листопада 2022, 13:57
Ну так ты сам не хочешь взять деньги назад на карту, значит они тебе не так срочно и нужны. Более того ты как настоящий *** который видимо сидит где-то *** знает где подальше от войны, не слышал наверное про все трудности которые есть в стране. Вывод тут один — таким как ты надо банку прекращать обслуживание нафиг
4 листопада 2022, 15:32
Ой, а хто це тут закукарікав?
Ти хоч гривню відправив на допомогу ЗСУ?
Я твой Jokets труба шаталь))
4 листопада 2022, 19:54
В банке денег нету зачем вы туда снова их несете? Если сроки затягиваются выдачи то банк неплатежеспособный
SergeyNina
SergeyNina
4 листопада 2022, 23:38
У банка нет отделений по факту вообще, на месте нбу я бы запретил открывать долларовые депозиты если нельзя организовать нормальную выдачу или как-то организовать нормальную выдачу через банки партнёры.
5 листопада 2022, 16:19
Давно пора нбу заняться регуляцией «банков без отделений» фактически любая шарага может запустить свой «розничный продукт» на лицензии какого-то банка, а приходишь к ним в отделении — мы вас не обслуживаем и денег нету, мы лишь «точка выдачи карт»

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Монобанк без згоди клієнта самовільно продовжує депозит коли пропонує його отримати аж за місяць після закінчення!