Шахрай на олх

GGoncHarova 30 жовтня 2022, 21:18
Напевно всі коли небудь потрапляли на шахрая ось і я попала.Гроші скинула, ні товара, ні грошей.На сайті ОЛХ продає різний товар, навіть має рейтинг хорошого продавця, та навіть доставки має (ну це вже згодом стало зрозуміло як набились ці доставки та хороший рейтинг) Карта монобанка 5375 4114 0788 3359 (5375411407883359) Надіюсь це допоможе комусь зберегти кошти.
monobank
31 жовтня 2022, 12:23
Нам дуже шкода, що сталася така ситуація
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні
Полезный комментарий
GGoncHarova 2 листопада 2022, 19:28
Завдяки швидкому реагуванню Монобанк та сайту ОЛХ проблема вирішена .Дякую за допомогу

Lolik1837
Lolik1837
31 жовтня 2022, 9:33
??? В ОЛХ есть функция — «ОЛХ доставка» . То есть продавец не получит своих денег , пока покупатель не получит свой товар на почте и не распишется за его получение . Непонятно, как продавец мог вас «кинуть» если вы, как нормальные люди, пользовались этой услугой. ? А если вы просто наперед переслали деньги , то кто вам виноват как не вы сами ? Уже сколько лет говорится — не высылайте при покупке, на ресурсах типа ОЛХ, деньги наперед . Нет же . Всегда какой нибудь простофиля найдется
SergeyNina
SergeyNina
31 жовтня 2022, 18:22
Мошенники берут деньги «за упаковку» или «залог что заберёте Олх доставку» потом пропадают, я как продавал старые компьютеры получал кучу удивлённых покупателей которые удивлялись что я не беру 100−200 гривен за упаковку или «залог за Олх доставку что заберете"
31 жовтня 2022, 19:41
Я попрошу вашу думку тримати при собі ,не знаючи ситуацію до кінця не потрібно тут писати свій витвір мистецтва.Саме до вас я не зверталась тому краще промовчіть.
BiGGudi
BiGGudi
31 жовтня 2022, 23:14
Тобто, ви відправили кошти шахраям, ви написали коментар на перегляд всім людям замість банального звернення до поліції і через це ви ставите 1 зірку банку, тому що ви той самий персонаж котрий ніяк не вимре ? І після цього кажете залишити при собі витвір мистецтва ? Мені здається, що тут навпаки, можна книжку написати
2 листопада 2022, 19:35
Можете писати книжку ,про «персонажа який ніяк не вимре"розслабте свої пальці від писанини та спустіться вже з неба на землю.P.S.Попустіться зі своїми висловами ,бо на більше ви не здатний.
2 листопада 2022, 19:28
Корисний коментар