Робота Монобанк під час скрути.

TMUkraine 28 жовтня 2022, 12:24
Добрий день. Хочу залишити відгук стосовно роботи даного закладу під час російської агресії. На початку війни їм було запропоновано закрити кредитну картку з невеликою знижкою — вони відмовилися і почали шантажувати якимись бюро, намагаючись заробити ще більше. Дана установа прямо або приховано займається лихварством, добиваючи людей з іншої сторони, вимагаючи відсотки не надаючи домоміжних умов реструктуризації і т д. Мною було визначена юридично чітка позиція щодо таких дій. Були помічені факти обману зі сторони працівників та неповаги факти яких будуть зазначені на судовому засіданні. Хочу зазначити, що з огляду на таку поведінку ви не отримаєте від мене ні копійки, а лише і тільки після судових рішень.
Ваші дії класифікуються як заробіток на біді. Усі ваші шаблонні відповіді, написи, фрази більше не працюють.
monobank
monobankua 28 жовтня 2022, 14:36
Розуміємо, що в поточних умовах виконати зобов'язання щодо кредиту – не найпростіше завдання.
Звертаємо вашу увагу, що зараз ми не списуємо пені, штрафи та неустойки при невнесенні мінімального платежу.
Для уточнення інформації, написали вам в особисті повідомлення

OkeyDoki
OkeyDoki
28 жовтня 2022, 14:43
Погоди погоди…

Т.е не моно тебе предложил, а ты моно предложил закрыть кредитку со скидкой?

А что там в ДКБО прописано читать не хотим?.. право реструктуризации зависит от банка и только от банка… а то что требует НБУ это носит РЕКОМЕНДАЦИОННЫЙ ХАРАКТЕР…

Anrey12
Anrey12
28 жовтня 2022, 17:45
Автор с моно строит отношение по схеме-возьми что-нибудь, а то совсем ничего не получишь-т.е.
можно взять в долг и кусочек не вернуть? -כל הכבוד
28 жовтня 2022, 18:30
Уважаемый, вы явно что-то перепутали. Очнитесь! Ваша «юридично чітка позиція» выглядит крайне глупо. Не нужно ставить ультиматум, когда ты сам должен денег и когда никакого нарушения со стороны банка, я уверен, не было. И если скидка небольшая, в чем проблема погасить без нее? Или может вообще все проценты списать и оставить только ту сумму, которую брал? И не нужно манипулировать обстоятельствами, в которых оказались все. Вы не один с проблемами.
AlexanderT
AlexanderT
28 жовтня 2022, 22:03
Ваші дії класифікуються як заробіток на біді.

Интересная статья, первый раз такую слышу.
Кем классифицируется, на каком основании? Не поделитесь ссылкой на кодекс?
MadamSergeevna
MadamSergeevna
29 жовтня 2022, 1:04
Если бы я оказалась в ситуации, когда не могу обслуживать свою кредитку в банке, была бы благодарна если банк хотя бы не портил кредитную историю. Всегда можно найти новую/другую работу, где-то занять немного, что-то продать или отнести ценности в ломбард в конце концов и закрыть кредит в какой-то момент, а вот кредитная история это навсегда. Война рано или поздно закончится, ни одна не длилась вечно. А потом после войны банки не доверят ни копейки из-за плохой истории.
4 листопада 2022, 10:30
Інколи це навіть корисно бо не будеш більше жити в кредит бо це не віхід власних грошей ніколи не буде, а одні борги
TMUkraine
TMUkraine
29 жовтня 2022, 8:15
Наразі ми бачимо типовий приклад роботи банківських працівників ботів. Які мають заробіток, аккаунти на сайті, заходячи під виглядом звичайних людей. Це можна легко зрозуміти трішки потративши часу. Шановні, хто де куди і що то не ваша справа. Але ви розважайтесь, вам це подобається.
29 жовтня 2022, 10:30
Нет, все гораздо проще. Вижу бредовый отзыв — хочу ответить. Там, где виноват банк, комментариев против автора отзыва обычно не бывает. Так что, кто где куда и зачем не ваше дело. Комментарии созданы, чтобы обсуждать отзывы. Нет комментариев в вашу поддержку, потому что отзыв неадекватный. Более того, вы даже неспособны предоставить аргументы вашей позиции
alex1814
alex1814
29 жовтня 2022, 12:07
Круто

«Я взял у вас денег в долг, и решил вас облагодетельствовать — ЧТО-ТО отдать из этого долга, не всё, конечно, а какую то часть, а будете выёживаться — то вообще ничего не отдам»

Автор, а вы не уху ели?
krv77
krv77
30 жовтня 2022, 19:36
Вы еще даже поняли, что в отзыве написано? Жесть. Я три раза перечитал. Нифига не понятно, кроме того, что чел не хочет отдавать долг. Но при этом еще и недоволен чем-то
4 листопада 2022, 10:29
Брависимо хоча б одна розумна людина знайшлась але треба було зразу коли з ними звязуєшься договір заключати в двухсторонньому порядку, звісно обисрані котики на таке ніколи не підуть, але якщо з тебе немає чого взяти то три роки пропетляти можна тим паче війна і можна сміливо їх посилати, іычого вони з тебе не вибьють навіть через суд

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Робота Монобанк під час скрути.