Heti555 25 жовтня 2022, 13:55
Маю рахунок ФОП, користувався картою у сфері консалтингу та послуг, використовував чорну карту. Не проводив операції із валютами жодного разу. Інколи перевищував ліміт на транзакції по чорній карті, однак старався його не перевищувати. В якийсь момент постійно хтось почав звертатися в підтримку Монобанку, давати їм мій номер карти, і просто пишуть що знайшли мою карту, пишуть номер карти — а банк блокує. Я задовбався її розблоковувати, тртмаючи її в руці, просіть фото карти або ще щось, або через верифікований метод звертання. А на днях взагалі закрили всі рахунки. Я розчарований. Піду ваш Monobeer бомжам віддам.
monobank
monobankua 25 жовтня 2022, 18:03
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.

25 жовтня 2022, 14:18
«В якийсь момент постійно хтось почав звертатися в підтримку Монобанку, давати їм мій номер карти…»

У вас появился обиженный вам клиент, которому вы в своё время давали
номер кредитной карты для оплаты своих услуг, только при чём тут
Монобанк — не понятно…
Почему при первых же попытках блокировать кредитку вы её не
перевыпустили с другим номером — тогда бы этот вопрос почти
автоматически сам собой и закрылся…
Кстати, что за глупость — давать номер кредитной карты, если можно открыть
дебетовую (белую) и её номер озвучивать для оплаты…
25 жовтня 2022, 14:36
Правильний ФОП не принимает оплату на личную карту. Для этого есть корпоративная.

Но это явно был неправильный ФОП.
25 жовтня 2022, 15:20
Згоден…
плюсую…
25 жовтня 2022, 14:53
Мені кожен день бігати перевипускати карту? Чи може клієнтам своїм кожен день давати різний номер карти? Я зробив і білу карту, після цього почали звертатися в підтримку монобанку і казали що мають доступ до мого телефона і мого додатку, і тоді знову все з початку, відеоверифікація і тд.
25 жовтня 2022, 14:54
А ты ни разу не перевупустил, откуда у тебя опыт что перевыпускать пришлось бы более чем один раз?
25 жовтня 2022, 14:57
Тому що я перевипускав більше чим 1 раз, я це вже робив.
25 жовтня 2022, 14:59
Чому ти лижеш так *** Монобанку і стверджуєш що я не перевипускав? Тому що із офіційного акаунту Монобанка ви не зможете так різко відповідати як із оцього, фейкового твого. Я перевипускав карту разів 5. А тепер переулючайся на офіційний профіль монобанка і давайте мені офіційну відповідь, а не оцей цирк устроїв, клоуни
25 жовтня 2022, 15:01
Называть вещи своими именами — как давно стало лизанием чего-либо?

А кому ты лижешь сочиняя сказочки про Монобанк?
25 жовтня 2022, 15:13
Створити на цьому сайті офіційне звернення — це казочки сочіняти?
25 жовтня 2022, 20:29
Тут просто відгук про банк. Офіційні звернення — це в НБУ скаргу писати.
26 жовтня 2022, 7:25
1. Відгук це не звернення. Звернення ти можешь зробити у себе в блозі, а відгук це твоя розповідь про гарні та погані сторони користування конкретним банком.

2. Так якщо інформація яка міститься у відгуку не відповідає дійсності - це казочка.
25 жовтня 2022, 15:23
Кліентам можна навідь рахунок в IBAN-фоматі давати — ти ж ФОП.
25 жовтня 2022, 15:41
Я відкрив ФОП бо хотів платити податки, спробувати що це, однак толку мені з того ФОПа ніякого. А так як воєнний стан, а я 2-ої категорії, я ним і не користувався, а замість сплати податків скидав на благодійність «підтримка армії» час від часу. Привик користуватися чорною та білою картою, а не лишній раз робити лишні перекази із карти ФОяп на свою чорну або білу
25 жовтня 2022, 20:30
Так мож у вас борг по податках? Сплату податків ніхто не відміняв.
26 жовтня 2022, 0:41
Прочитай про сплату податків 2-ої категорії під час воєнного стану
25 жовтня 2022, 14:55
Я спочатку перевипускав постійно, історія повторювалась, по суті можна звернутися в монобанк і сказати що я знайшов 10 карточок, написати номер цих карточок і хай блокують моїх конкурентів
25 жовтня 2022, 15:25
«…історія повторювалась…»

Значить гарних ворогів нажив…
25 жовтня 2022, 15:43
Ворогів, конкурентів, мені скидали по 1коп і казали (в коментарях транзакції) що будуть кожного дня блокувати карту, поки я не зміню сферу діяльності щоб не конкурувати з ними.
25 жовтня 2022, 15:49
А виноватым назначили Монобанк…
25 жовтня 2022, 16:00
А що, я винен чи що? Я сам собі карту заблокував щоб не заробляти самому, не платити комісію за перекази і цим самим водночас не платити податки + вкінці кінців не платити самі фоповські податки? (Замість них я кидаю на підтримку армії) Краще закрити мені рахунок, бо я «часто карточку гублю», чи по якій там причині? Переказів багато? А що, мені водітєлями маршруток гроші передавати?(((
26 жовтня 2022, 7:17
Ти займайся діяльністю яка незвична для фізичною особи.

Банк не поліція і не податкова, він не буде намагатись розкрити склад злочіну (якщо він є взагалі), він просто аналізує твою поведірку (кількість, суми та частота переказів) і робить свій висновок. І якщо підозрює що ти займаєшься чимось що на межі чи за межею закону то може скористатись своїм правом і закрити твій рахунок. Бо інакше він може заробити штраф на декілька десятків чи сотен міліонів гривень — а воно йому надо?

При цьому ти можеш і не буди правопорушником чи злочинцев. Но повторюю: банк не поліція і він не може вести слідство навіть якби захотів.
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
25 жовтня 2022, 14:28
А ви що не знали що це бомжебанк?Який не виконує своїх зобовьязань від слова зовсім Правильне рішення ,вітаю
25 жовтня 2022, 14:34
Не проводив операції із валютами жодного разу. Інколи перевищував ліміт на транзакції по чорній карті, однак старався його не перевищувати.

Про який ліміт мова? Немає ніяких лімітів.
25 жовтня 2022, 14:50
Ліміт на переказ коштів із карти на карту. Там умовний ліміт приблизно 200−400тис в місяць
25 жовтня 2022, 14:56
Нет такого лимита. Был бы — ты бы знал его сумму.
Лимит карты и лимит на переводы — это совершенно разные вещи.

Названные тобой числа совершенно точно указывают что ты занимался нелегальным отмывом бабла, то ли через крипту, то ли как-то иначе. Вот и причина закрытия счёта банком. А не блокировки твоей карты.
25 жовтня 2022, 15:12
Кожен місяць по різному, то 200к то 800к, немає точної цифри на ліміт. А щодо відмивання бабла — ти некомпетентний щоб таке стверджувати, і якби я таким справді займався б — я б тут не сидів би і не добивався б справедливості, а змирився б, адже знаю що за це світить. Іди проспись, спеціаліст мамкін
25 жовтня 2022, 20:52
ти некомпетентний щоб таке стверджувати

консалтинг який приносить 800к прибутку? ти ж не торгову точку тримаєш
до того ж ти по простоті проболтовся ще оплату приймаєшь переводами з карти на карту. консалтинг, так-так, віримо :D
25 жовтня 2022, 16:23
А то ти в нас представник монобанка, але не із офіційної сторінки??? Ось чому ти поняття підміняєш? Кажеш що нема такого ліміту бо я не знаю межи? Так кожного місяця по різному, чи це я такий перший єдини в Україні клієнт, в якого Монобанк просив після 200−400тис грн показати офіційне підтвердження коштів, транзакцій і тощо, невже ні в кого такого не було, аяаяаяй, оце ж я особливий мабуть. Чи може це не ліміт, а особисті примхи співробітника монобанку? Ану розкажи нам що це
25 жовтня 2022, 20:56
Кажеш що нема такого ліміту бо я не знаю межи?

Якщо ти не знаєш межі то звідки ти взяв що такий ліміт існує? В тарифах такого немає, в законі про фінмониторинг такого немає.

В декого просив і після 10 тисяч. Це каже про те що немає ніякого ліміту. Є те що ви вперто не хочете визнавати: підозріла активність у вигляді переказів з картки на карту що ні є природньою, а ні для фізічних осіб, ні тим більше для підприємців. Зато є звичним способом відмивання бабла. Про що я написав тобу на самому початку.
alex1814
alex1814
25 жовтня 2022, 15:18
Щось «клієнт», тобто автор цього відклику плутається в свідченнях, розповідає якусь ахінею про якісь ліміти, про які сам він ні в зуб ногою.

Швидше за все, «аффтар «лиже ду…у якомусь банку конкуренту Монобанка. І цей бот банку конкурента просто хейтить Монобанк .
25 жовтня 2022, 15:45
Після суми 200−400тис приблизно спрацьовує внутрішній ліміт Моно, після чого Монобанк запрошує документи які підтверджують офіційне походження коштів. А фрілансерські сайти, олх, просто перепродаж, їм не підходить, тому до кінця місяця обмежується використання карти. Якщо ти ніколи не доходив до таких сум — не означає що їх не має
Jokets
Jokets
27 жовтня 2022, 7:16
Банк может запросить документы на любую сумму, такова суть фин мониторинга
Danilich
Danilich
25 жовтня 2022, 20:46
В ш***банке люди, дружащие с головой фоп не держат, карта максимум для покупок в магазах, но никак для бизнес-счетов, то что поддержка и качество обслуживания фопов дно
25 жовтня 2022, 21:04
Якби в тебе був нормальний, а не фейковий, ФОП то ти б оцінив зручність ФОП у Монобанку.
26 жовтня 2022, 0:45
Я і без ФОПа мав такі самі ж проблеми як із ФОПом, а ти вцепився до того ФоПа щоб спригнути ра нього, це просто карта відкрита фопьвська, якби з нею проблеми були, то це податвока вирішувала б мої борги, а не Монобанк, монобанк лише після звернення податкової це зробив би
26 жовтня 2022, 7:31
Це не я вцепився.

Це ти написав що ти ФОП з консатлінгу який при цьому приймає оплати у вигляді переказів на особисту картку. Що і є джерелом твоєї проблеми.

Я тобі про це розповів, ти досі не хочешь зрозуміти що ти робив не так. Цілком можливо що якби ти приймав свої перекази на картку ФОП банк відносився б до цього більш лояльно бо для ФОП таке ОК.

Мені то взагалі пофіг як ти тепер будеш працювати далі, але ти міг би зробити якість корисні висновки. Наприклад те що знає кожен справжній ФОП: не можна використовувати особисту картку для отримання оплат за свою підприємницьку діяльність бо це веде до проблем як у банку, так і у податковій. Точно так же не можна платити зі свого ФОП рахунку на особисті рахунки фізичних осіб якщо це не заробітна плата твого найманого працівника.
SergeyNina
SergeyNina
26 жовтня 2022, 10:57
Уважаемый автор вопроса. У тебя похоже отказ в обслуживании из-за атаки конкурентов и превышения лимитов перевыпуска карт, в таких случаях нужно было сразу после второй закрытой карты давать номер счета для оплаты услуг, а не карты для начала и банк должен был об этом предупредить сразу и не принимать подобные заявки . Я не знаю насколько должна быть тупая поддержка монобанка чтобы блокировать карту потому что кто-то написал её номер и сказал что нашел ее на улице, но в нормальных банках такое заявление не приймут и заставят выслать фото найденной карты для начала. Не раз находил утерянные кошельки и пытаясь их вернуть владельцу приходилось всегда фотографировать карту чтобы подать заявление о найденной карте и кошельке и только тогда банк связывался с клиентом и клиент перезванивал мне и я отдавал кошелёк. Удачного открытия новой карты в другом банке и не давай больше номер карты только счёта если у тебя такие конкуренты

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / На жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку. У зв’язку з накопиченою інформацією з різних джерел банк ухвалив рішення про відмову у подальшому користування нашою карткою.