НЕХТУВАННЯ

Li. Ch. 23 жовтня 2022, 0:06
https://dou.ua/forums/topic/38803/ — Існує два способи, як використати прибуток, отриманий у валюті, не втративши при цьому значну частину доходу на різниці курсу валют та не наразившись на штрафи.

Варіант № 1 (вивести) — можна зняти для відрядження за кордон або оформити корпоративну картку;
Варіант № 2 (зберегти) — розмістити валютний депозит ФОП.
Розглянемо кожен з варіантів детально, щоб уникнути помилок.

Але такі банки як МОНОБАНК порушують права клієнтів, я вже 2 місяці звертаюсь з метою втрати доступу до рахунку. Нещодавно тут була моя скарга, що через некомпетентність працівників я втратила доступ до рахунку, крім того я багато разів питала як користуватись своїми коштами. Але МОНОБАНК ухиляється. Певно їм дуже потрібні чужі гроші. Всі нормальні банки видають на вимогу клієнта корпоративні карти, але МОНОБАНК ухиляється.
Вимагаю випустити мені корпоративну карту!!! НЕ віртуальну, а пластикову. Кредитки друкуються, а корпоративні чому ні?
Адже це для мене доступ до рахунку, єдиний засіб існування зараз. Особливо коли я за кордоном, і мені не гривня потрібна!

Ось що заявлено про МОНОБАНК, але що не є дійсністю:
«Зняття валютної готівки в касі цього банку не передбачено.
Але можна оформити корпоративну картку до валютного рахунку, якою можна користуватись за кордоном, при цьому не надаючи банку підтверджуючих документів. Однак, перелік витратних операцій з цієї картки обмежений. Ви можете користуватися карткою при оплаті в торгових точках за кордоном у будь-яких валютах, окрім гривні, за категоріями Подорожі, Кафе та ресторани, Продукти та супермаркети, Авто та АЗС, Таксі, Фастфуд. В інтернеті дозволені покупки лише за категорією Подорожі.

Для зручності картку можна прив’язати до безконтактної оплати — Google або Apple Pay. Важливо, що операції проводяться в валюті рахунку або за кросс-курсом, завдяки чому немає втрат на конвертації через гривню."

ВИМАГАЮ ВИПУСТИ ПЛАСТИКОВУ КОРПОРАТИВНУ КАРТУ. УСІ БАНКИ ВИПУСКАЮТЬ!!! ЦЕ МОЄ ПРАВО, АЛЕ МОНОБАНК ЙОГО ПОРУШУЄ!

23 жовтня 2022, 14:52
Требуете? Вы кто что бы требовать у банка что-то? Не вы решаете какие банку услуги предоставлять, а банк сам будет решать без вашего мнения.
23 жовтня 2022, 19:31
НБУ РІШАЄ. ВИ ХТО , ЩО ТУТ ПОВЧАЄТЕ ?
24 жовтня 2022, 4:48
Открывайте онлайн карту в чем проблема?
23 жовтня 2022, 15:40
Але такі банки як МОНОБАНК
это не банк! Читайте внимательнее, это розничный продукт универсала. Полно банков для Фопов с валютными доходами с гораздо лучшими услувиями и бесплатными платиновыми картами при достаточном обороте. Кто с головой дружит, тот в шманябанке фоп не держит
Django789
Django789
23 жовтня 2022, 18:02
Смешно читать про «вимагаю» и про нарушение прав. То, что банк не может/ не хочет предоставить услугу, которая помогла бы клиенту, это один вопрос. Но если в одном банке не того, что вам нужно, просто идите в другой. Свои познания о законности действий банка оставьте для суда, здесь вы ничего не добъетесь. Никто не будет из-за истерики одного человека выпускать другие карты. Если их не выпускают, значит на то есть причины. А нравиться вам это или нет, уже ваши проблемы.
23 жовтня 2022, 19:33
ЛЕГКО СКАЗАТИ, А ЯК Я ПЕРЕНЕСУ ТІ ГРОШІ , ЯКЩО ВАЛЮТУ ЗАЬОРОНЕНА ! в законодавстві чітко написано на вимогу клієнта випустити карту. Я дійсно вимагаю
24 жовтня 2022, 4:47
Банк даёт такую возможность, виртуальной картой
10 листопада 2022, 23:36
До одного місця така карта в Німеччині .
Пил в очі , немає тут такої послуги в банкоматів
23 жовтня 2022, 20:24
«єдиний засіб існування зараз»

В НБУ чітко прописано, що коштами у валюті з рахунку ФОП можна знімати тількі на потреби у відрядженні і для відрядження. Тільки! Якщо вам потрібні гроші для «існування», будь ласка корстуйтеся тим що доступно для всіх в даний час. А це переказ коштів з рахунку ФОП на особисту гривневу карту. Тай до війни також було тільки так по закону, нічого не змінилося окрім обмежень на покупку валюти.
23 жовтня 2022, 20:34
А якщо вам не хочеться так робити через курсову різницю, ну ви не одна така. Але такі зараз часи. Я з початку війни більше 30 тисяч доларів через рахунок ФОП переконвертував в гривні, на витрати та на потреби сім'ї. Тут потрібно не вимагати щось, а адаптуватись і працювати далі. Платити податки і спати спокійно, тем паче ви за кордоном, там не потрібно в коридорі вночі ховатися.
10 листопада 2022, 23:38
ТАк отож, що на глотку стали. Бо якраз через відміну купівлі валюти я не можу вивести гроші.
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
25 жовтня 2022, 11:30
Досить скиглити, а краще знайдіть інший банк бо цей не для людей, а для котів
10 листопада 2022, 23:38
НЕ можу в них забрати гроші, У скотів цих
12 листопада 2022, 11:48
Разрывайте договор обслуживания, выводите в гривне, чтоб получить валюту по-более менее нормальному курсу можно закинуть на депозит на 3 месяца по ~37.50 — приват, пумб, райфаззен, абанк и т. д. 100К грн в мес
со шманябанком долго биться будете, проще уйти и все забрать с этого пылесоса

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank